Autor Wątek: Depilacja u faceta  (Przeczytany 21303 razy)

Offline lama1980

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-05-06, 08:41:43 »
Włosy na nogach i w jakimkolwiek innym miejscu u faceta są poprostu naturalne a natury się nie zmienia.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Salon Olwin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-05-06, 10:53:34 »
Hej. Ja miałam klienta chętnego na depilacje bikini... czy uważacie, ze faceci powinni golić się w tych miejscach?????????

Offline Maja.kiwal

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-05-16, 13:05:45 »
Golenie nóg u faceta to już chyba przesada, rozumiem pachy, czasem klatkę ale nogi?!

Offline Salon Olwin

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-06-03, 11:22:23 »
Ok nogi nogami, kulturyści mogą golić, bo wiecie muszą się pokazać, ale bikini u faceta to już chyba nie pasuje...

Offline RoseNails_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-11-12, 16:34:15 »
Włosy na nogach czy klatce piersiowej jeszcze okej i faktycznie jest to coś naturalnego,z kolei w innych miejscach na ciele w tym intymnych już odpada bo nie wygląda zbyt korzystnie.

Offline ewela55

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #20 dnia: 2015-10-26, 15:48:21 »
Tak, jak dziewczyny uważam, że to nie był najlepszy pomysł. Depilacja, a szczególnie nóg bardziej pasuje kobietom, teraz coraz więcej facetów dba o siebie i to oczywiście dobrze :) Lepiej skup się tylko na goleniu brody ;) ten czas lepiej przeznacz na pielęgnację twarzy, peeling, czy balsam, coś znajdziesz, może Ci się przyda http://www.lorealparis.pl/mezczyzni/pielegnacja-twarzy/oczyszczajacy-wegiel.aspx

Offline dianalen

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #21 dnia: 2015-10-26, 21:13:50 »
Nie widzę nic złego w tym, że panowie golą nogi czy inne części ciała. Inna sprawa, czy uważam to za czynność męską, bo jak dla mnie jest to bardzo niemęskie ;) Chociaż niektórym kobietom to przeszkadza, osobiście dobrze się czuję z odrobinę zarośniętym mężczyzną ;) Im mniej ingerencji, tym później lepiej wygląda także jego skóra - nie ma powrastanych włosków, co bywa efektem depilacji, więc nie robią się stany zapalne. Tyle korzyści w naturze, że nie wiem, jak można się jeszcze wahać :) Z paniami niestety sprawa wygląda nieco inaczej ;)

Offline muuutiii

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #22 dnia: 2015-11-16, 21:56:57 »
A mnie zastanawia, co tak młodego chłopaka mogło podkusić do golenia nóg  : bredzisz : :smiech3:
Przecież toż to jeszcze dziecko, ledwo co opierzone, wąsa pewnie jeszcze nie ma a już nogi goli, ło matko jedyna :D Zawsze mi się wydawało, że u tak młodych chłopaków, pierwsze oznaki "dorosłości" są pielęgnowane niczym pisklę, a tu proszę ;)
U faceta dopuszczam golenie wyłącznie - pach - dla higieny, klaty, pleców etc - przy nadmiernym owłosieniu, gdy mu to przeszkadza no i wiadomo - okolic intymnych (też dla higieny, hehe:)). A no i zarost - ale to zrozumiałe.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #23 dnia: 2015-11-17, 05:16:38 »
Drogie panie macie prawo mieć swoją opinię ale niekoniecznie musicie się nią tutaj dzielić. To co dla was jest męskie lub nie dla innych może być odwrotne lub nieistotne.
Jest pytanie to warto się na nim skupić a nie na dywagowaniu "bo ja lubię...". Szczerze, to mnie osobiście nie obchodzi co lubicie a czego nie.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline domciak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #24 dnia: 2015-12-07, 14:33:13 »
Drogie panie macie prawo mieć swoją opinię ale niekoniecznie musicie się nią tutaj dzielić. To co dla was jest męskie lub nie dla innych może być odwrotne lub nieistotne.
Jest pytanie to warto się na nim skupić a nie na dywagowaniu "bo ja lubię...". Szczerze, to mnie osobiście nie obchodzi co lubicie a czego nie.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:

"Drogie panie macie prawo mieć swoją opinię ale niekoniecznie musicie się nią tutaj dzielić." - chyba wlasnie po to jest forum, zeby sie dzielic swoją opinią? :P

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #25 dnia: 2015-12-07, 16:41:02 »
Opinią na temat metod depilacji ich efektu a nie tego czy nam się podoba wydepilowany facet czy nie. :P

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline barbarra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #26 dnia: 2016-01-15, 23:55:40 »
Witam. Wszystko jest dla ludzi a depilacja na męskich nogach wcale nie jest czymś niezwykłym. Niektóre kobietki bardzo lubią gładkie nogi swojego mężczyzny, a nie wszędzie walające się czarne włoski. Może postaw sprawę na ostrzu noża i rozpraw się z nimi na dobre. Polecam depilację laserową. Jest mnóstwo salonów kosmetycznych gdzie oferują takie zabiegi i   można dyskretnie i komfortowo wykonać zabieg. Medycyna estetyczna jest chyba dla wszystkich. Pozdrawiam

Offline kasia33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #27 dnia: 2016-09-11, 13:09:15 »
Nie mam zielonego pojęcia, co strzeliło Ci do głowy, aby ogolić nogi...
« Ostatnia zmiana: 2016-12-29, 21:16:07 wysłana przez kasia33 »
"Żyje się raz - tylko raz"

Offline farogola336a

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Depilacja u faceta
« Odpowiedź #28 dnia: 2016-11-17, 10:26:17 »
Po depilacji warto zadbać o skórę. Niektórzy tego nie robią, ale nie każdy jest hardcorem… Najlepsze efekty można uzyskać stosując kosmetyki łagodzące codziennie przez kilka dni po depilacji. Tu dominowały balsamy łagodzące Nivea, AA i Bielenda. Padały również propozycje używania kremu witaminowego (z wit. A) oraz oliwki (takiej jak dla osesków). Ważne jest, żeby krem był lekki, jeśli chcesz go zostawić na dłuższy czas na skórze. Jeśli będzie mieć on gęstą konsystencję to lepiej zmyć go po pewnym czasie bo skóra zacznie się po prostu strasznie pocić. Niektórzy proponowali przecieranie skóry spirytusem…