Autor Wątek: Make up matujacy?  (Przeczytany 31144 razy)

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« dnia: 2005-05-12, 13:40:56 »
Jaki najlepszy make up polecicie do cery tłustej?
Lub puder?

Gooosha

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-22, 11:53:42 »
Ja mam cerę mieszaną i na chłodniejsze dni używam podkład normalizujący z Oriflame z SPF 8, jest troszeczkę cięższy i chroni skóre. Na lato używam również z Oriflame z serii Visions podkładu do każdego typu cery. Jest lekki i nie spływa tak szybko. Ma bardziej konsystencję kremu. Bardzo mi odpowiada. Co do pudru to nie znalazłam dla siebie jeszcze nic z czego nie chciałabym zrezygnować. Używam pudru prasowanego Constanse Carroll ale nie jestem zachwycona bo jest troszkę, jakby to ująć, "gruboziarnisty".

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-22, 12:07:41 »
Ja planuje sobie kupić"CASHMERE PERFECT L`OREAL".
Słyszałam,ze jest bardzo dobry i wytrzymały :wink:

Gooosha

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-22, 12:21:24 »
Miałam próbkę, nie podobał mi się, tak dziwnie się rozprowadzał na skórze.

Gość

  • Gość
Podkład
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-01, 20:20:46 »
Polecam podkład Vichy Aera Teint matujący. Koszt w zależności od miasta ok. 60-70 zl. Jestem również makijażystką i moje klientki bardzo go sobie chwalą. Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-01, 22:42:13 »
Ja lubie Eris,maja fajna konsystencje i sa lekkie. Poza tym Ives Rocher

Aguś

  • Gość
Re: Podkład
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-03, 00:19:42 »
Cytat: "Anusia"
Polecam podkład Vichy Aera Teint matujący. Koszt w zależności od miasta ok. 60-70 zl. Jestem również makijażystką i moje klientki bardzo go sobie chwalą. Pozdrawiam


Tak jest swietny naawde... rowniez go polecam, uzywalam roznych ale ten jest moim faworytem od 2 lat :wink:

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-27, 17:37:12 »
hm...a ja mam cere mieszana i najlepiej mi posuje puder a Avonu- rozświetlająco- antystresowy;) jest naprawde fajny..a zamowic najlepiej w promocji hehe, poza tym LOreal rowniez ma fajne podklady, Rimmel i podkłady z Vichy. A co sadzicie o podkladach z Inglota bo nie wiem czy jest warto kupowac? pozdr;)

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-30, 20:14:26 »
manhattan bardzo dobre podklady ma wszystkie a matujacy maybelline dream matt mousse

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Make up matujacy?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-09-05, 17:40:39 »
:lol: a prawda taka ze kazy ma swoj ulubiony najczesciej wybrany droga prob i bledow :wink: i pozniej ciezko kogos przekonac do nowego....a te ktore szukaja wkoncu znajda...ja uzywalam wszystkiego (chyba :roll: ) teraz uzywam oceanika matujacego ktory fajnie kryje i srednio matuje bo po paru godz skora sie swieci moze dlatego ze nie uzywam pudru . Jest nie drogi ok 16 zl,polecam clinique do tlustej
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Make up matujacy?
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-05, 11:30:55 »
A mi spasował podkład Maybelline matujący lub Gosh - oba ładnie się nakładają a buzia długo sie nie świeci...  :wink:  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-10-19, 23:14:25 »
Polecam REVLON SHINE CONTROL MATTIFYING MAKEUP jest naprawde super    :D

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-01, 20:20:20 »
City MattTM - perfekcyjny matowy dotyk - ERIS

Fluidy nowej generacji CITY MATTTM posiadają wspaniałe właściwości wygładzające i matujące. Zawarta we fluidach specjalna formuła Nylon 12, sprawia, że skóra jest jedwabista
i doskonale matowa. Zastosowany system mikrogąbeczek pochłania nadmiar sebum. Witaminy E i C doskonalą kondycję skóry twarzy
i zachowują jej młody wygląd.


Fluidy matujące – Nature Matte 7h - ERIS

Doskonałe rozwiązanie problemów wszystkich kobiet, które poszukują podkładu zapewniającego doskonale matowy wygląd cery przez długi czas. Innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu specjalnych mikrogąbeczek, które absorbują sebum i odbijają światło sprawia, że fluid Nature Matte zapewnia matowy wygląd cery do
7 godzin. Pozbawiona zawartości tłuszczu, lekka formuła zapewnia łatwą i komfortową aplikację fluidu. Fluid wygładza skórę, doskonale koryguje niedoskonałości oraz nadaje jej naturalny koloryt.

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-11-07, 21:59:53 »
Polecam rewelacyjny fluid Matisa, ostatnio cięzko go znaleźć, poza tym Revlon i nieco tańszy MF o przedłuzonym działaniu.
Puder matujący-La Roch-Posay.

Kasia_Zet_

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-11-18, 11:09:53 »
nature matte foundation z Dr. Irena Eris. i dream matte mousse maybelline  <-- boooski :D