Autor Wątek: Make up matujacy?  (Przeczytany 31134 razy)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Make up matujacy?
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-29, 18:59:27 »
Ja również polecam Revlon jest świetny, matuje, kryje, i idealnie dobrałam sobie odcień no i dosyć długo skóra nie świeci się i cena jeszcze całkiem spoko ok 7o zł. w sklepach ale na necie znalazłam za 50 pare...
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-06, 21:43:11 »
a ja polecam Ideal Balance L'oreala-nic mnie tak nie matowiło jak on :)  teraz wprawdzie nie używam żadnego podkładu,ale żeby się nie świecić mam puder w kamieniu SoClear miss sporty i też jest git, wiec go polecam również  :D

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-06-06, 23:13:41 »
Ja polecam z Astora :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-07-15, 18:03:02 »
ja polecam lekkie podklady o konsystencji musu:) ogolnie nie przepadam za pudrami w plynie ale jak juz to ten :) odkrylam za to swietny puder w kamieniu oriflame'u:P
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-07-15, 22:04:01 »
a ja dorzucę, że jeśli chce się osiągnąć efekt matowej skóry, to dobrze jest sięgnąć po bazę matującą. Całkiem niezłą ma sephora :)

vroniasta

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-07-24, 09:37:47 »
osobiście mam cerę skłonną do przetłuszczania się i miło wspominam puder matujący z firmy Clinique!!! drogi był owszem, ale dawał znakomite rezultaty!!! planuję zakupić go ponownie!!! Ideal Balance z L'oreal za bardzo wysuszał skórę!!!

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Make up matujacy?
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-07-25, 10:00:48 »
Gorąco polecam podkład Color Stay Matt z Revlona! Dla mnie bomba. Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrego podkładu. Efekt satynowej skóry utrzymuje się przez cały dzień.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-08-15, 16:24:43 »
a macie wyprobowane bibulki do poprawy makijazu w ciagu dnia ?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline madzik

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 722
Make up matujacy?
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-08-15, 17:03:38 »
Z bibułek matyjących wypróbowałam już Bielendy i Dermiki. Co do bibułek Bielendy to są naprawdę fajne jedyny problem z nimi to taki, że są trudno dostępne a cena jest bardzo korzystna - 8,5 za chyba 50sztuk. Dermika ma zdecydowanie droższe bibułki - około 28zl za opakowanie. Jakość porównywalna z Bielendą.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-08-15, 20:58:28 »
musze zarzucic sieć na te z bielendy :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-08-16, 13:08:42 »
podklad z Clinique albo puder z Clinique-clarifying powder makeup, raz mialam tez tanszy podklad z Maybelline, ten mus, konsystencja fajna ale kolory niezbyt.

Gość

  • Gość
jeszcze o podkładzie matującym
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-09-01, 11:25:26 »
Dziewczyny, bardzo proszę Was o radę odnośnie podkładu. Tyle ich juz wypróbowałam i ciągle nie mogę znaleść tego dla siebie.... Otóż mam cerę mieszaną, skłonną do błyszczenia-wiec powinnam używać czegoś matującego. Podkład jednak musi być lekki, ponieważ zawsze na nosie (gdzie walczę z zaskórnikami) często łuszczy mi się skóra (pomimo tego ze uzywam kremu nawilzającego i stosuję pilingi) - no i nie trudno sobie wyobrazić jak wygląda każdy podkład na tle lekko łuszczacej sie skóry....  Musi wiec to być coś matująco-nawilżającego.... Macie jakieś sugestie???

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-09-01, 21:28:37 »
taki temat juz byl ale polecam tu Estee Lauder: double wear
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Make up matujacy?
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-10-07, 10:49:37 »
Znam bol blyszczacej skory :(  ale ja juz znalazlam odpowiedni dla siebie podklad ktory doskonale matuje i tuszuje niedoskonalosci  :D  jest to L'oreal true match naprawde godny polecenia.
Pozdrawiam ;)

Gość

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-10-07, 13:40:44 »
a ja polecam Astora Anti Shine :)