Autor Wątek: Make up matujacy?  (Przeczytany 31152 razy)

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Make up matujacy?
« Odpowiedź #45 dnia: 2006-11-26, 15:58:23 »
Świetnie matuje podkład matisa  :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #46 dnia: 2006-11-26, 21:04:27 »
chanel calkiem calkiem
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #47 dnia: 2006-12-15, 07:05:36 »
wyprobowalam bibulki shiseido i cliniqua teraz chce dermike, zobaczymy co bedzie najlepsze :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

vroniasta

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #48 dnia: 2006-12-29, 13:57:03 »
Chanel- Double Perfection... sama uzywam, rewelacja:) i najlepiej ten w formie kremu, nie fluidu!!!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #49 dnia: 2006-12-29, 15:07:39 »
a ja musze poprawic cenke Teint Idole Ultra- nie 135..a  170zl...  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

vroniasta

  • Gość
Make up matujacy?
« Odpowiedź #50 dnia: 2006-12-30, 16:30:54 »
Linek ten Lancome tez jest rewelacyjny...:) swietnie kryje, matowi, dlugotrwaly efekt, podklad naprawde godny polecenia, cena adekwatna do jakosci!!!

Wiem co mowie, bo pracowalam 3 miesiace w Sephorze, jako konsultantka i makijazystka!!! Takze mialam okazje potestowac roznego rodzaju kosmetyki kolorowe, pielegnacje etc...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Make up matujacy?
« Odpowiedź #51 dnia: 2007-03-10, 20:17:11 »
swietny jest utrwalacz makijazu z kryolana, naprawde dlugotrwaly efekt matu 8)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline k000las

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #52 dnia: 2012-10-01, 22:08:21 »
Na 1 miejscu będzie wg mnie Affinitone Maybelline . Nie nalezy go jednak stosowac w duzych ilosciach gdyz powoduje to efekt maski. Kolejny dobry fluid to np. http://www.nokaut.pl/podklady-korektory/revlon-colorstay-makeup-with-softflex-cns-nr-150-podklad-30ml.html ten jest już drozszy ale skuteczny matujący i kryjący . Ja rowniez mam cerę tłustą i po pomalowaniu się takimi fluidami delikatnie muskam twarz pudrem sypkim lub w kamieniu :))) pozdrawiam

Offline evelka515

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #53 dnia: 2012-10-04, 16:41:55 »
Odkryłam ostatnio dziewczyny tonik który stosuje się przed nałożeniem make up. Oczyszcza skórę i matuję ją przez co nałożone później na to make up wygląda super ( http://www.nokaut.pl/pozostale-kosmetyki/matujacy.html )

Offline dtk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #54 dnia: 2012-10-05, 22:20:44 »
Od lat męczę się z błyszczeniem cery i stosowałam wiele produktów , ostatnio bardzo polubilismy się z tym podładem http://www.nokaut.pl/podklady-korektory/mineralny-podklad-matujacy-do-cery-tlustej-i-mieszanej.html   ale wiadomo każdy musi dopasować do swojej cery , ale jak tu poszperasz   http://www.nokaut.pl/szukaj/podk%C5%82ad-matuj%C4%85cy.html  z pewnością znajdziesz cos dla siebie

Offline evelka515

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #55 dnia: 2012-10-09, 12:15:57 »
ja jako wytrzymały makijaż polecam podkład vichy który jest mega matujący należy odpowiendio tylko zgrać z kolorytem cery (http://www.nokaut.pl/podklady-korektory/vichy-normaderm-teint-podklad-35-sand-30ml.html) jest w granicach 60zł ale naprawde warto w niego zainwestowac jest wydajny i utrzymuje sie przynajmniej 12 godzin .Jesli naprawde zalezy na colodobowym make-upie trwalym to na ten podklad sypnac delikatnioe jakis puder - z loreala 5d sa super tez efekt swietny i na to oczywiscie musnac rozem policzki:)

Offline kokoszanel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #56 dnia: 2013-02-21, 15:32:59 »
ja ostatnio zaczelam testowac podklad loreala infaillible i musze powiedziec, ze jest swietny! matuje, kryje i spelnia moje oczekiwania, co prawda nie mam typowo tlustej cery, ale jak dla mnie jest ok:) a kupilam go bo byl w promocji w rossmannie ;p za niecale 40zł;p takze bardzo fajna cena. poszukalam gazetki w internecie i prosze bardzo, sami zobaczcie, ze nie zartowalam z cena: http://www.promocyjni.pl/siec/12-rossmann pozdro!

Offline Marysia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #57 dnia: 2013-06-19, 11:29:59 »
Myślę, że puder w kamieniu - średni HB będzie dla Ciebie odpowiedni. Dzięki niemu skóra staje się matowa. Dodatkowo ma również działanie bakteriostatyczne.

Offline aneczka88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Make up matujacy?
« Odpowiedź #58 dnia: 2013-06-19, 14:42:57 »
Ja do cery tłustej zawsze używam sylikonową bazę pod podkład i nakładam "manhattan" powder mat ( czasem mieszam z innymi rzadkimi w zależności od cery )

Offline bitterness

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Podkład
« Odpowiedź #59 dnia: 2013-07-26, 21:42:13 »
Polecam podkład Vichy Aera Teint matujący. Koszt w zależności od miasta ok. 60-70 zl. Jestem również makijażystką i moje klientki bardzo go sobie chwalą. Pozdrawiam
Podkłady z serii Vichy Aera są naprawdę świetne.
Pozycjonowanie się jest zabronione!!!