Autor Wątek: zakłucie igłą  (Przeczytany 8623 razy)

alla

  • Gość
zakłucie igłą
« dnia: 2007-12-18, 13:14:05 »
dzisiaj podczas oczyszczania zakłułam się igłą-wkładałam ją juz do osłonki by wyrzucic i jak sobie wbiłam... ale się zestresowałam.. zapytałam klientkę delikatnie czy nie ma jakiś problemów zdrowotnych-mówi ze nie -to taka starsza pani.. Jeszcze sie troche stersuje bo wiecie.. czarne myśli.. zdarzyło się cos takiego komuś?...

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
zakłucie igłą
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-12-18, 14:36:40 »
zawsze możesz zrobic badanie krwi aby czuć się spokojniej
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
zakłucie igłą
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-12-18, 17:23:36 »
uuu..... no to nie za ciekawie, dla własnego dobra zrób sobie badania, kobiecie nie masz co wierzyć na słowo, może jej coś być a sie nie przyzna albo nawet o tym nie wie!
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zakłucie igłą
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-12-18, 17:33:13 »
zrob badania dla wlasnej pewnoscio  :) to fakt ze duzo osob nie wie ze jest na cos chore.
ale napewno wszystko bedzie si :)

alla

  • Gość
zakłucie igłą
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-12-19, 12:12:10 »
chyba rzeczywiscie sie przebadam dla swojego spokoju.. musi byc dobrze..

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
zakłucie igłą
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-12-19, 19:00:52 »
Na pewno bedzie ale strzezonego Pan Bóg strzeże i dla własnego spokoju warto...  8)
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
zakłucie igłą
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-12-19, 21:42:17 »
Kurcze trochę nieciekawa sprawa,lepiej się przebadać i mieć wszystko z głowy...Trzymam kciuki,żęby wszystko było ok

Offline Kruskawka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 196
Re: zakłucie igłą
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-12-19, 22:39:49 »
Cytat: "alla"
dzisiaj podczas oczyszczania zakłułam się igłą-wkładałam ją juz do osłonki by wyrzucic i jak sobie wbiłam... ale się zestresowałam.. zapytałam klientkę delikatnie czy nie ma jakiś problemów zdrowotnych-mówi ze nie -to taka starsza pani.. Jeszcze sie troche stersuje bo wiecie.. czarne myśli.. zdarzyło się cos takiego komuś?...

Mi też się tak zdarzyło. Wkładałam igłę do osłonki i trochę krzywo wcelowałam i przebiła igła bokiem osłonkę. Na szczęście sobie robiłam oczyszczanko ;) Ale trzeba uważać bo czasem chwila nie uwagi wystarczy  :roll:

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
zakłucie igłą
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-12-20, 11:14:12 »
i jak alla? przebadałaś się?
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

alla

  • Gość
zakłucie igłą
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-12-20, 16:28:00 »
odebrałam dzis wyniki-wszystko jest dobrze, bez problemów; za jakis czas jednak jeszcze powtórzę  dla pewności..teraz będę 10 razy ostrozniejsza..

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
zakłucie igłą
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-12-20, 16:42:06 »
to super, dobrze ze się przebadałaś,nic nie wyszło i jesteś teraz spokojniejsza  :D  a następnym razem bardziej uważaj krejzolku
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Gosiaczka

  • Gość
zakłucie igłą
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-12-20, 17:17:15 »
no to bardzo dobrze ze nic nie zalapalas. Uwazaj na przyszlosc  :wink:

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
zakłucie igłą
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-12-20, 20:45:22 »
Fajnie ze wszystko jest ok :wink:

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
zakłucie igłą
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-12-21, 22:51:46 »
o matko teraz mi się przypomniało że kiedyś klientka w trakcie robienia henny zapytała czy przyjełabym klienta na czyszczenie chorego na aids-po chwili namysłu odpowiedziałam że tak bo nasz gabinet wyposażony jest w bardzo dobry system dezynfekcji i że przestrzegamy wszystkich wymogów sanitarnych...ale jakby przyszło co do czego to nie wiem...chyba bym uciekła :?
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
zakłucie igłą
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-12-22, 18:11:32 »
ehehe no to poszalałaś
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...