Autor Wątek: Activ  (Przeczytany 15596 razy)

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Activ - Active
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-06-14, 23:40:00 »
Ja pracuje na żelach tej firmy od 8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Cenowo też dosyć przystępna firma.
An it harm none, do what ye will.

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Activ - Active
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-06-15, 12:14:10 »
Ja takze polecam. Bardzo dobre zele, w dobrej cenie :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Activ - Active
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-06-16, 20:49:23 »
Jesli chodzi o kurs to nie wypowiem sie bo nie wiem ....ale produkty sa oki.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Activ
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-06-19, 12:43:21 »
Czy ktoż może mi podesłać linka z produktami ACTIVE Professional ??

Gość

  • Gość
Activ - Active
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-06-19, 21:12:24 »

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Activ - Active
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-06-21, 13:28:13 »
ja byłam u nich na kursie i było ok kupujac towar za 650zl kurs jest za 122zl instruktorka ok wszystko fajnie tlumaczy i duzo doradza.polecam

Gość

  • Gość
Aktiv - Active
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-09-14, 14:34:13 »
Hej. A słyszałyscie może o żelu Calcium z wapniem stosowanym tylko na naturalną płytkę paznokcia? co o tym sądzicie? http://activeshop.pl/sklep/belcalcium-p-418.html
 A tak na marginesie polecacie Firmę ACTIVE? własnie znalazłam ją na necie bo chcę kupić jakis fajny żel i cleaner. Wiem - czytałam polecające przez Was Firmy i na pewno skorzystam, a tak przypadkiem wpadłam na tę stronkę.
pozdrawiam wszystkich  :D

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Activ - Active
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-09-14, 15:13:25 »
Cześć Gosieńka :)

Ja osobiście nie pracuje na żelach Active ale jak szukałam na necie opini na temat różnych firm (bo zastanawiałam sie jaką wybrać) to raczej widziałam same pozytywne opinie nqa temat tych żeli :) dużo osób na nich pracuje i z tego co piszą są zadowoleni :)

Pozdrawiam :) Żanciak
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Re: Calcium żel
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-09-14, 22:32:11 »
Cytat: "Gosieenka"

 A tak na marginesie polecacie Firmę ACTIVE?


Z tego co piszą na forum to polecacie :).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Activ - Active
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-09-18, 11:30:07 »
pracuje na żelach firmy activ są super ale mam też calcium ale nie bardzo chce się trzymać wyprubowałam go na 4 klientkach i każdej coś się działo strasznie odchodzi a nie zalewam skórek i dobrze żeluje wolny brzeg.reszta żeli ok

Gość

  • Gość
Activ - Active
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-11-13, 21:16:04 »
uzywam zel calcium od roku....i rzeczywiscie chyba dobrze wplywa na pazury- sa zdecydowanie mocniejsze...choc niestety nie u wszyskich klientek dobrze sie trzyma;/// .....obecnie do naturalniej plytki uzywam zmyczajnych zeli i wszystko jest w porzadku:)

Gość

  • Gość
FIBERŻEL z active
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-01-27, 23:20:39 »
Firma active wypuscila na rynek cos takiego ja FIBERŻEL. W katalogu opisuja to jako:

Cytuj

Pierwszy żel UV stworzony specjalnie do pracy z metodą FIBERGLASS. Metoda ta nie wymag stosowania resiny i aktywatora.

CLEAR 30g 130 PLN


Sposob nakladania

Cytuj

tips -> warstwa fiberżelu -> fiberglass/jedwab -> warstwa fiberżelu -> utwardzić w lampie UV


Co o tym sadzicie? Myslicie ze warto sprobowac?
Jeszcze nie kupilam materialow do fiber, wiec sie zastanawiam...

Nawiasem mowiac literowka, ktora zrobilam w cytacie byla w ofercie :twisted:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Activ - Active
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-01-28, 11:15:08 »
hmm generalnie to każdy fiberglass czy resinę można nabłyszczyć żelem i nie musi to być zaden fiberżel ;)
wiec to po prostu kolejny chwyt reklamowy ;)

Gość

  • Gość
Activ - Active
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-01-28, 11:43:39 »
No tak. To ze mozna pokryc zelem to wiem.
A tu w metodzie kladzie sie jedwab na zel (nieutwardzony  8O ) i potem znow pokrywa zelem.
Tez nie chce sie naciac na reklamy, dlatego pytam.

Krysiaczek

  • Gość
Nigdy sprzęt z firmy Active!!
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-12-22, 20:08:30 »
Witam!
Jezeli chodzi o kosmetyki tej firmy to przyznaje sie ze pracowalam jedyny raz na ich zelu i nie bylam nim szczegolnie zachwycona. Natomiast kupiłam od firmy Active mikrodermabrazje oraz peeling kawitacyjny. Minelo 9 miesiecy od momentu zakupu a peeling przestal juz dzialac :( Po 6 miesiacach zaczal pekac przewod natomiast teraz przestala dzialac łopatka. W zwiazku z tym ze mam bardzo duzo pracy niestety nie moglam sobie pozwolic na to aby oddac go do reklamacji bo to wszystko trwa ok 14 dni. Dałam ten peeling do naprawy do dobrego fachowca....i co sie okazalo?????...otoz stwierdzono zapsucie jakiegos mikrostycznika, ale zeby bylo mało to oględziny potwierdziły nasze przypuszczenia-otóz stwierdzono jego wczesniejszą naprawe (z tego co wiem to kupiłam sprzet nowy i nie używany  :) Takze kochani przestrzegam Was przed sprzetem z tej firmy!!!!  Z dobrego źródła wiem że firma miała bardzo, bardzo duzo zwrotów tych aparatów. Wszystko wskazuje na to ze naprawiają je na swoja ręka a później sprzedaja to nam kosmetyczkom :( W momencie kiedy konczy sie czas gwarancji musimy sobie radzic niestety same-często zdarza sie tak że sprzet jest do wyrzucenia.

Pozdrawiam i prosze o przemyslanie zakupów :)