Autor Wątek: primer  (Przeczytany 25401 razy)

Gość

  • Gość
primer
« dnia: 2005-06-27, 12:15:43 »
co sie stanie jak zapomiałam nałożyc primer przed nalożeniem akrylu
naszczescie tylko na jeden paznokiec
i to u siebie  :oops:  :oops:

kasiek

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-27, 12:47:14 »
akryl może ci się gorzej na tym pazurku trzymac

Gość

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-27, 13:03:00 »
Hello!
Akryl na tym paznokciu najprawdopodobniej caly odejdzie.
Pozdrowienia

Gość

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-27, 22:08:31 »
Ja też raz zapomniałam i absolutnie nic mi sie nie stało, trzymał sie tak jak pozostałe ;)

Kasia_Zet_

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-04, 14:13:29 »
przeważnie takie pazurki odpadają w całości bez większych konsekwencji.
Khatii może to zalezy od akrylu... Caro, na jakim akrylu pracujesz? :)

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
Primer
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-04, 19:31:12 »
Ja tez raz zapomiałam i trzymało sie ok.

Gość

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-23, 18:51:42 »
Cześć. Dotychczas uzywałam wyłącznie primera w pisaku, lecz ostatnio się zastanawiam nad kupnem z pędzelkiem. Czy w pędzelku jest lepszy?? Czy taki sam jakościowo. Nigdy go nie używałam i jakoś czuję pewien opór:) Proszę doradźcie mi czy warto zaryzykować i czy nakłada się go jakoś inaczej czy identycznie jak w pisaku.

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Primer
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-23, 22:05:37 »
Nie musisz obawiać się primera w pędzelku(większość primerów występuje przecież w takiej postaci)
Nakłada się go podobnie jak ten w pisaku-bardzo oszczędnie,z dokładnym pominięciem skórek okołopaznokciowych.

Gość

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-24, 09:17:41 »
właśnie obawiam się tego, że najadę pędzelkiem na skórki i co wtedy??Słyszałąam, że nawet po zebraniu ze skórek strasznie piecze później przy utwardzaniu(czy to prawda). I jeszcze jedno pytanko czy jest naprawdę lepszy od tego w pisaku:):)
Pozdrowienia.

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Primer
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-02-24, 10:25:45 »
Ja na poczatku tez uzywalam primera w pisaku, ale zdecydowalam sie sprobowac w pedzelku i powiem Ci szczerze ze teraz wole ten w pedzelku. Wydaje mi sie ze jest duzo wydajniejszy i wygodniejszy. Jak nakladasz ostroznie to na pewno nie zajedziesz na skorki. Polecam :)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Primer
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-02-24, 17:53:52 »
Primer nakładamy punktowo i ma on takie właściwości,że sam "rozprowadza" się po paznokciu i jesli nie nałożymy go zbyt dużo,to na pewno nie zaleje nam skórek.

Aguś

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-02-25, 11:37:37 »
Jakosc primera nie zalezy tutaj absolutnie od formy w jakiej jest poniewaz mimo to aplikujemy go tak samo, natomiast od jakosci samego primera(marka). Primer nakladamy punktowo w kilku miejscach, nie za blisko skórek a on sam sie rozrowadzi.(absolutnie nim nie malujemy a juz na pewno nie mozemy nim dotykacskórek!) Bardzo wazne jest by bylo go malutko dlatego jesli zmienisz na taki w pedzelku(choc nie ma potrzebyjesli marka jest wysokiej jakosci) to musisz go baaaaaardzo mocno odsączyc o buteleczkę poniewa primer nie moze sie lac po skórkach! Jest to produkt który nie moze miec kontaktu z zywą tkanką poniewaz wywoluje silny odczyn alergiczny a nawet poparzenie.  :wink: Primer to produkt którego lepiej nalozyc za malo niz za duzo.

Gość

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-02-25, 17:13:16 »
Dzięki :* Aguś uwielbiam czytać Twoje odpowiedzi. Od razu wszystko jasne.
Dzięki wszystkim.

Gość

  • Gość
czy do tipsów żelowych konieczny jest specjalny primer
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-03-08, 18:34:54 »
czy do tipsów żelowych konieczny jest specjalny primer

Gość

  • Gość
Primer
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-03-08, 21:19:38 »
Witam Szatynko.
Wszysko zalezy od tego na jakiej firmie pracujeszcz i jaki to jest zel.Jesli jest to system trójfazowy to nie potrzeujesz bo pierwszy zel w tym systemie zwiększa przyczepność.Natomiast jesli jest to system jednofazowy to zalezy to od zelu,ile ma w swoim składzie srodka zwiekszającego przyczepnosc. :wink: