Autor Wątek: Alessandro  (Przeczytany 27789 razy)

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-11-20, 01:39:03 »
nio cenią się cenią... ja narazie zostałam na moicgh żelkach nailscomapany

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Alessandro
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-11-20, 08:00:14 »
ja nie pracowalabym na tych zelach bo musialabym podniesc cene.mam salon w nieduzej miejscowosci i stracilabym duzo klientek pracuje na ibd i spn i jestem zadowolona.

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-02-21, 12:43:43 »
Cytat: "ankuak"
Pracuję na Alessandro i co do jakości tych produktów nie mam żadnych zastrzeżeń jedynie ceny mnie dobijają ale i tak kupuję :roll:


Ankuak a czy trzeba przejsc wszytskie te procesy jezeli sie juz paznokcie wykonuje i jest sie po innym kursie :?: Dostalam wlasnie swietna propozycje pracy...na Alessandro i chyba sie zgodze...ale nie wiem co mnie czeka jezeli chodzi o prace na tych produktach...czy bede musiala przejsc wszystkie stopnie kursu i doszkolenia z manicure Spa...itd :?: Gabinet bedzie nowo otwierany wiec napewno musimy przejsc te szkolenia by moc wogole rozpoczac prace na tych produktach ...ale czy w pelnym zakresie kazde szkolenie po kolei bo na stronie widzialam ich kilkanascie :?: Czy z Pedixem jest tak samo??

A i jeszcze jedno czy nie wiesz moze czy zele Alessandro mozna laczyc z akrylem np Creative lub Christrio...

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Alessandro
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-22, 07:34:21 »
Jest możliwość zacząć współpracę z Alessandro bez przechodzenia pierwszego etapu, ale warunek jest taki że trzeba mieć ukończony kurs innej firmy i mieć na to dowód (certyfikat) conajmniej od 2 lat,i robi się to sprawnie, wtedy przechodzi się jedynie doszkolenie, czyli zaoszczędza się ok.800 zł. za pierwszy etap.

Jeśli chodzi o łączenie ich żeli z akrylem to warstwa nabłyszczająca Top Gloss trzyma się świetnie ale nie testowałam innego sposobu łączenia ich .
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Alessandro
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-02-23, 00:01:35 »
Laski bo dzisiaj zwątpiłam... czy Alessandro ma akryle? bo dzisiaj klientka mówiła że miała kiedyś zakładane akryle i był to "proszek łączony z płynem i nie wkładałam do lampy"
byłam przekonana że alessandro ma tylko żele  :roll: ale jest pewna bo pudełko było opisane... Zwątpiłam przez moment  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-02-23, 00:19:21 »
No ja mam najnowszy katalog...ale ani śladu akrylu :!: Więc szczerze w to wątpie tym bardziej, że czytałam o Alessasandro i specjalizują się tylko w biologicznym pielęgnacyjnym przedłużaniu paznokci...czyli żel bezkwasowy  (oprócz linii American Gel 5% kwasu) wzbogacony o substancje pielęgnujące.

A swoją drogą co sądzicie o Flex Żelach czy ktoś na nich pracuje :?:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Alessandro
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-02-23, 00:22:32 »
Cytat: "Afrodisiac"
No ja mam najnowszy katalog...ale ani śladu akrylu :!: Więc szczerze w to wątpie


No to dziewczyna przesypywała sobie akryl w pudełka po żelu  :lol:
bo innego wytłumaczenia nie widzę  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-02-23, 01:12:32 »
Cytat: "Ania"

No to dziewczyna przesypywała sobie akryl w pudełka po żelu  :lol:
bo innego wytłumaczenia nie widzę  :lol:


Też tak myślę...ciekawa jestem jakie są natomiast Flex Żele bo to rozwiązanie podobno godne Nobla :wink:

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Alessandro
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-03-06, 06:55:27 »
Mam pytanie do osob pracujacych na alessandro jakim rodzajem zelu pracujecie soft czy american.w soft widze ze sa nr1.nr2 i fill up i podkład bezkwasowy a w american zel zakańczajacy i modelujacy gesty.

Offline KasiaP

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 56
Alessandro
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-03-06, 19:22:19 »
Cytat: "Ania"
Laski bo dzisiaj zwątpiłam... czy Alessandro ma akryle? bo dzisiaj klientka mówiła że miała kiedyś zakładane akryle i był to "proszek łączony z płynem i nie wkładałam do lampy"
byłam przekonana że alessandro ma tylko żele  :roll: ale jest pewna bo pudełko było opisane... Zwątpiłam przez moment  :roll:



Absolutnie nie. Alessandro ma tylko i wyłącznie żel. Kiedyś miałam okazje przetestować na jednym pazurku te żele i naprawde są rewelacyjne. Tyle że cena nieco zniechęca.
Wierzę w siebie, wierzę w to co robię

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Alessandro
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-03-10, 12:04:08 »
Alessandro nie ma akryli  8O Niezłe kity niektórzy próbują wmówić :lol:

Cytat: "maciejka"
Mam pytanie do osob pracujacych na alessandro jakim rodzajem zelu pracujecie soft czy american.w soft widze ze sa nr1.nr2 i fill up i podkład bezkwasowy a w american zel zakańczajacy i modelujacy gesty.


Ja pracuję na soft żelach i większość pracujących na alessandro również, americany najczęściej są polecane wtedy gdy klientce nie trzymają się softy lub gdy rezygnuje z akryli, choć są osoby które pracują tylko na americanach gdyż są tańsze, ale firma zawsze na szkoleniach informuje, że ze względu na 5%zawartość kwasową nie powinno się ich nosić pow. 2 lat :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-03-10, 15:55:45 »
Cytat: "ankuak"
Alessandro nie ma akryli  8O


A czy ktoś próbował łaczyć żele Alessandro z wtapianymi ozdobami akrylowymi? Wiem, że ich żele są nadzwyczajne...mają nadzwyczajną cenę...i zastanawiam się czy będe mogła je łaczyć z akrylem np.Christrio :?: No i czy łaczą się z żelami innych firm...w szczególności z kolorowymi ja wybrałabym SPN bo mają śliczne kolorki w sam raz na wiosnę...Czy macie jakieś doświadczenia w łaczeniu Alessandro z innymi produktami :?:

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Alessandro
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-03-10, 17:10:37 »
jesli chodzi o łączenie alessandro z innym żelem
 to tylko" na sucho"
 tzn utwardzasz ,odtłuszczasz (najlepiej jeszcze matowisz) i śmigasz wzorek kolorem
 utwardzasz i budujesz pazurek lub nabłyszczasz zależy gdzie chcesz to wtopic
tak samo z kolorowym akrylem na utwardzonym odtłuszczonym pazurku zdobisz akrylem
nie możesz tylko ich żeli mieszac "na mokro "z żelami innej firmy bo się zwarzą

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-03-26, 22:03:47 »
Cytat: "Ania"
Laski bo dzisiaj zwątpiłam... czy Alessandro ma akryle? bo dzisiaj klientka mówiła że miała kiedyś zakładane akryle i był to "proszek łączony z płynem i nie wkładałam do lampy"
byłam przekonana że alessandro ma tylko żele  :roll: ale jest pewna bo pudełko było opisane... Zwątpiłam przez moment  :roll:
w\  sa zele w proszku ale czy alessandro to nie wiem w USA używaja takich :wink:  :wink:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Alessandro
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-03-26, 22:19:44 »
Skoro nie wiesz to po co piszesz? Ameryki nie odkryłaś. Te "żele w proszku" to prawdopodobnie akryl sypany. W Polsce mamy produkty prosto z USA też. A Alessandro jak twierdzą osoby, które na tym pracują akryli nie ma.
Polecam zapoznać się z działem technicznym forum.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...