Autor Wątek: kolorówka spn  (Przeczytany 10101 razy)

Offline Martita1503

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Kolorowe żele
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-05-18, 09:48:03 »
Hmmm czyli nakładając cienką warstwe clear można później nałożyć kolorowy żelik na końcówkę? Tworząc tym sposobem kolorowe końcówki bez używania zdobień?

czy można mieszać kolorowe żele różnych firm...
Moje marzenie... Zostać Mistrzem Pink&White

alla

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-09-03, 16:52:59 »
czy ktoś uzywa żeli z Activa tych kolorowych z brokatem lub z aqua elementami?..ciekawa jestem opinii..

Offline arcia_m

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • www.studio-arabeska.pl
Kolorowe żele
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-09-07, 09:06:15 »
Dziewczynki wiecie już może jakie są te kolorowe żele z spn tzn. czy są bardzo rzadkie i jak się nimi pracuje, bo mi ostatnio wpadł w ręce różowy z sun flower i powiem szczerze, że był taki rzadki, że przy robieniu nim frenchowej końcówki miałam troszkę problem z linią uśmiechu i musiałam nałożyć aż 3 warstwy żeby wyszedł kolor.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kolorowe żele
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-09-07, 10:05:45 »
pisaliśmy gdzieś, chyba w temacie o SF że ich kolorówka jest za bardzo pastelowa :P
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Kolorowe żele
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-09-07, 15:16:43 »
nie proponuje mieszac żeli kolorowych różnych firm, mogą sie "zważyć"ale mieszając kolorki z tej samej firmy mozemy uzyskać kolory pośrednie lub pastele mieszając biały z intensywnym kolorkiem

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Kolorowe żele
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-09-07, 21:24:48 »
Cytat: "arcia_m"
Dziewczynki wiecie już może jakie są te kolorowe żele z spn tzn. czy są bardzo rzadkie i jak się nimi pracuje

kolorówka SPN nie jest rzadka i zawiera sporo pigmentu-kryje jedną warstwą.Mamy również odcienie transparentne ale wówczas jest to wyraznie zanzaczone.

jadzia

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-09-20, 20:03:03 »
pracuję na jednofazowych żelach średniogestych bass i new nails. (zastanawiam się nad zmianą marki więc jestem otwarta na wasze sugestie). Na najbliższą środę mam umówioną klientkę, która życzy sobie zrobienie paznokci bordowym żelem. Z racji tego że dopiero początkuję nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Czy mam wszystkie 3 warstwy położyć tym kolorowym żelem, czy tylko jedną np. środkową a resztę zrobić przezroczystym new nails lub bass. I w zależnści od odpowiedzi, jeżeli okaże się że 3 warstwy robię bordowym żelem to jaką firmę polecacie? Swoją drogą zrobienie całych paznokci kolorowym  zelem uważam za średni pomysł ale klientka się upiera

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-09-20, 20:32:02 »
Na pewno nie mieszaj żeli różnych firm bo moga się rozwarstwić itp.Przy żelach jednofazowych najlepiej zbudować paznokieć żelem bezbarwnym potem nałożyć kolorowy

jadzia

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-09-20, 20:41:55 »
tzn. mogę np. nadać kształt żelem bezbarwnym, a późnej np. zamiast ostatniej nabłyszczającej warstwy położyć kolorowy żel? Czy to wystarczy żeby paznokieć uzyskał intensywny kolor w przypadku koloru bordo?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Kolorowe żele
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-09-20, 21:06:28 »
Tak.  :D  O ile uzyjesz dobrze kryjącego żelu.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

jadzia

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-09-20, 21:16:18 »
No tak, tylko skąd mam wiedzieć czy jest dobrze kryjący jeżeli będę go używać piewszy raz :-) znowu będę musiała poeksperymentować na własnych paznokciach. A jeżeli miałabym zatopić w tym żelu jakieś ozdoby np cyrkonie lub zrobić brokatowe końcówki to pewnie ma to pokryć jeszcze bezbarwnym żelem?
Dziękuję wszystkim wam za pomoc i cierpliwość to moich pytań. Dla was to wszystko jest pewnie oczywiste

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Kolorowe żele
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-09-20, 21:32:45 »
Jadziu mam pytanko gdzie robiłaś kursik ? bo myśle ze najlepiej o wiele tematów o które pytasz na forum zapytac swojego instruktora :wink:

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Kolorowe żele
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-09-20, 21:51:42 »
Jadziu, jak kryjący jest żel powinnas dowiedziec sie od sprzedawcy.
Nasze SPNkowe w wiekszości sa bardzo dobrze kryjące, jezeli nie sa- informujemy o tym.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

jadzia

  • Gość
Kolorowe żele
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-09-21, 07:56:24 »
Cytat: "avenire"
Jadziu mam pytanko gdzie robiłaś kursik ? bo myśle ze najlepiej o wiele tematów o które pytasz na forum zapytac swojego instruktora :wink:


Kurs robiłam w szkole kosmetycznej Anagra w Łodzi i nie sądzę aby kogoś z organizatorów tego kursu interesowanło czy mam jakieś dodatkowe pytania. Na kursie też niewiele to kogo interesowało więc tym bardziej teraz

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
Kolorowe żele
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-09-21, 09:30:14 »
a to przepraszam, to pytaj Słonko brak mi słów na masówki gdzie nawet instruktor ma w nosie kursantki,
 propunuje jakieś indywidualne doszkolonko na przykład z kolorowego żelu np w SPN tam masz w  Łodzi prawdziwe profesjonalistki
 i czytanie forum i oczywiście pytaj służymy pomocą jak już pewnie zdązyłaś sie przekonac