Autor Wątek: Oliwka do polerowania paznokci !  (Przeczytany 2924 razy)

Gość

  • Gość
Oliwka do polerowania paznokci !
« dnia: 2005-10-14, 14:17:17 »
Hej Dziewczyny !
Ostanio będąc na zakupach w hurtowni zamówiłam oliwke do skórek a otrzymałam jakąś oliwke do polerowania paznokci  8O  i co ja mam z tym robic? wcierać w pazurki?? :?:  niekompetencja tej Pani mnie przerosła..poradzcie :wink:

Aguś

  • Gość
Oliwka do polerowania paznokci !
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-14, 14:24:06 »
Moim zdaniem mozesz ja jak najbardziej wykorzystac. A jak wyglada ta oliwka do polerowania. 8O

Gość

  • Gość
Oliwka do polerowania paznokci !
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-14, 14:38:16 »
taka mala fioleczka z  rozowym plynem, slodko pachnie. A firma to chyba graffiti nails  :wink:  a zeby bylo smieszniej to dostalam jeszcze nablyszczacz chyba tej samej firmy, kolor zolty i date waznosci ma do grudnia 2005... nie dosc ze stary to ciagle mi sie wydaje ze daje zolta poswiate :?

Aguś

  • Gość
Oliwka do polerowania paznokci !
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-14, 16:49:38 »
Ten nablyszczacz zwróc i powiedz ze nie interesuje ćie produkt z tak któtka data przydatnosci poniewaz nie jestes w stanie zuzyc go w tym czaie. Chyba ze go juz zaczelas uzywac :?

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Oliwka do polerowania paznokci !
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-14, 18:47:05 »
Właściwie, to każdą oliwką do paznokci możesz je polerować. Tu nie chodzi o to, że oliwka sama poleruje paznokcie, ale, że pomaga nam w tej czynności.
Ja używam Pinnacle, fajna i ładnie pachnie....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Oliwka do polerowania paznokci !
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-25, 11:32:40 »
dobra jest każda oliwka do paznokci, dziewczyny są zadowolone z oriflame, delia jakiś czs temu wypuściła lawendową oliwkę z suszkami w środku bardzo efektownie wygląda a kosztuje 5 zł -jest ok.