www.estetykatwarzy.pl

Autor Wątek: Prezent dla babci  (Przeczytany 300 razy)

Offline talima

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Miejsce pobytu: Warszawa
Prezent dla babci
« dnia: 2017-07-02, 11:05:47 »
zostało mi kilka dni, czyli jak na mnie i tak niezle, bo dla reszty rodziny prezenty sa już ukryte głeboko w szafie
ostałą się babcia i kompletnie nie wiem co jej kupić...może macie jakiś pomysł?
aha:
ciepły szal/sweter
coś pachnącego
geriavit
ksiązką
....
to wiem, ale przecież nie mogę za każdym razem dawać tego samego(albo podobnego), poza tym w ostatnim dniu w sklepach nie ma już NIC!!
chybą ze wiecie gdzie w lublinie można dorwać np soir de paris:/
pomożecie?(pomożemy??)
pozdrawiam

Offline livia

• *
  • Miejsce pobytu:
Odp: Prezent dla babci
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-07-05, 11:18:32 »
Z ciekawości kliknęłam sobie co to jest to soir de paris a to są perfum. Nie doradze ponieważ nie widziałam nigdzie perfum Bourjois. Podejrzewam,że zamówisz przez internet.

NIe brałaś pod uwagę czegoś z zaskoczeniem dla babci ? Możesz na przykład wydrukować gazetę z artykułem i zdjęciemna pierwszej stronie :)
 : cenzura : 
« Ostatnia zmiana: 2017-10-10, 08:09:33 wysłana przez Tomek »

Offline Zabarwiony435

• *
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-07-08, 13:34:30 »
A ja bym poszedł bardziej w stronę czegoś nietypowego i oryginalnego :D. Nie wiem, może zrobić coś własnoręcznie ?
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline nowrip

• *
  • Miejsce pobytu: Polska
    • kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-07-10, 12:45:49 »
Ja swojej babci kupiłem kiedyś taki zestaw do szydełkowania (bodajże kupiłem to w pasmanterii) :)
:D

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

« Odpowiedź #3 dnia: 2017-07-10, 12:45:49 »

Offline your

• *
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-07-20, 08:18:14 »
zostało mi kilka dni, czyli jak na mnie i tak niezle, bo dla reszty rodziny prezenty sa już ukryte głeboko w szafie
ostałą się babcia i kompletnie nie wiem co jej kupić...może macie jakiś pomysł?
aha:
ciepły szal/sweter
coś pachnącego
geriavit
ksiązką
....
to wiem, ale przecież nie mogę za każdym razem dawać tego samego(albo podobnego), poza tym w ostatnim dniu w sklepach nie ma już NIC!!
chybą ze wiecie gdzie w lublinie można dorwać np soir de paris:/
pomożecie?(pomożemy??)
pozdrawiam

Kochana a jakby tak podarować coś dla zdrowia babci? Babcia jest juz w pewnym wieku. Wątroba i serce mogą niedomagać ( oczywiscie tego nie życzę).

Proponowałabym sprezentować jej jakiś suplement. Taki jak essentiale, czy essentiale forte ( dałam to swojej babci z okazji jej imienin).
Dodatkowo obowiązkowo piękny bukiet kwiatów :)
Babcia na pewno bedzie zadowolona :)
http://www.essentiale.pl/
« Ostatnia zmiana: 2017-07-31, 12:08:31 wysłana przez your »

« Odpowiedź #4 dnia: 2017-07-20, 08:18:14 »

Offline zabiegana

• *
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-07-31, 06:12:06 »
Zawsze dobrym pomysłem jest książka jako prezent. Moja babcia bardzo lubi książki i ma spora biblioteczkę. Dlatego nie mam większych problemów z prezentem dla niej. A ze ostatnio interesuje się książką medyczną to znalazłam taką pozycję   : cenzura :    Można się dowiedzieć o leczeniu chorób i ich zapobieganiu, prosto i skutecznie bez stosowania leków. Myślę ze babcia będzie zadowolona.
« Ostatnia zmiana: 2017-08-07, 08:28:18 wysłana przez Tomek »

Offline Marika91

• *
  • Miejsce pobytu: Łódź
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-10-15, 22:48:25 »
Mało kto się wypytuje o prezenty czy upominki dla nestorów rodu, a jak się już ktoś pyta, to zwykle ogranicza się to do rozważań pomiędzy swetrami, a kosmetykami. No ludzie. Wydaje mi się, że nasi seniorzy zasługują jednak na coś lepszego na stare lata. Może nie wszyscy, może nie każdy, ale jednak spora liczba starszych zachrzaniała w życiu "ku chwale narodu", czytaj "przymusowa praca przy odbudowie Polski Ludowej" i w nie łatwych warunkach ludzi wychowali. Niestety, emerytury naszych starszych nie równają się z niemieckimi w żaden logiczny sposób, dlatego uważam, że chociaż raz można im zapewnić jakiś luksus, chociażby w postaci kilkudniowej wycieczki - https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii - a, że statkiem podróżować każdy może (czasem nawet powinien), to opcja wydaje się na tyle oryginalna i wdzięczna, a kosztowo wcale nie droższa od 3 markowych swetrów, że jednak chyba warto wziąć ją pod rozwagę. Albo przynajmniej złapać bakcyla na oryginalność upominkową i chociaż raz odstawić te kosmetyki na półkę.
Monika, dziewczyna ratownika. Marika, dzierlatka sternika.

« Odpowiedź #6 dnia: 2017-10-15, 22:48:25 »