Autor Wątek: kosmetyki do cery suchej  (Przeczytany 12078 razy)

Implicite

  • Gość
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-08-07, 16:39:31 »
kosmetyki z d-panthenolem i wodą termalną. niestety najczęściej są bardzo drogie lub są to kosmetyki do salonów kosmetycznych, tak jak wspomniała Aguś

Gość

  • Gość
Kosmetyki do CERY SUCHEJ
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-09-07, 10:02:17 »
Mam do Was takie pytanie i zarazem prosbe. Mozecie napisac mi jakie są najlepsze kosmetyki do cery suchej? Znam kilka firm ale chciałabym poznac tez Wasza opinie. Chodzi mi o te z dolnej półki czyli tansze, oraz ze sredniej i wysokiej do pielegnacji domowej i w gabinecie.

Gość

  • Gość
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-09-18, 22:05:09 »
witam,
ja mam cerę suchą i ostatnio kupiłam krem Ziai ''bioaktywny kremrewitalizujący z kompleksem multlirozswietlajacym''
rozswietlac nie rozswietla ale naprawde swietnie nawilza i nie uczula, dodam ze mam bardzo wrazliwa cere.
dobry jest tez krem firmy Dermedic ''hydrain 2''
jesli chodzi o kosmetyke profesjonalna to np. firma MAry Chochr na bardzo dobre kosmetyki mniedzy innymi do cery suchej.
pozdrawiam

Gość

  • Gość
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-09-20, 14:12:02 »
Ja mam bardzo suchą skórę i używam kremu La Roche Posay Hydraphase Riche (konsystencja bogata, krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu) - mój ulubiony!!! Mój ulubiony podkład to La Roche Posay Unifiance Cream (podkład do cery suchej i bardzo suchej)
Dobry jest tez krem Vichy Nutrilogie 2. Z troszkę tańszych bardzo lubię krem garnier miodowy komfort suchej skóry   :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-03-23, 21:11:48 »
do cewry suchej uzywalam kremu ziaji z maslem kakaowym i musze stwierdzic ze juz widze efekty, nie mam juz jej takiej przesuszonej :)

olgacytrynka

  • Gość
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-03-23, 21:31:58 »
Cytat: "caro50"
odzywczy krem nawilzajacy - Nivea visage
bardzo dobry
polecam rozniez nivea soft :)

Gość

  • Gość
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-06-08, 23:35:32 »
Dla cery naprawde suchej i odwodnionej polecam:
Xerial Visage firmy SVR lub Topialyse Plus rowniez SVR do nabycia w aptekach
Z tej drugiej serii jest tez krem do ciała z problemami przesuszenia skóry. Poprostu miodzio!!!!! Jest boski. Naprawde kondycja skóry poprawia się w widoczny sposób.

Druga strona medalu jest tez taka ze osobom z naprawde suchą skórą te kremy tak poprostu nie pomogą. Lepiej udać się do dermatologa na  indywidualne konsultacje ;)))))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-07-16, 13:56:09 »
polecam niebieska serie Yves Rocher BIO SPECIFIC re-hydration ma swietne dzialanie nawadniajce skóre

 : jump2 :  : jump2 :  : jump2 :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-11-01, 20:26:15 »
maska do twarzy z lancome nawilazajaca albo odzywcza- sa super :!:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kosmetyki do cery suchej
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-11-20, 21:51:03 »
albo z Annayake opartej na formule róży jerychońskiej dzieki czemu zatrzymuje wode w naskorku :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))