Autor Wątek: Henna u strszych Pan  (Przeczytany 2526 razy)

Offline paty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Henna u strszych Pan
« dnia: 2016-10-09, 08:37:24 »
Hej kochani  :-D
Mam problem z henna u osób starszych z małą ilością brwi lub ich brakiem .... wynajmuje kącik u fryzjera i często takie Panie przychodzą . Robię im hennę proszkowa . Henna ledwo łapie skórę robi tylko lekki cień na skórze który schodzi przy 1 myciu buzi . Próbowałam już henny krakowskiej , Szczecińskiej i z alle . Klientki są nie zadowolone i nie wracają na hennę . Hennę robię tak odtłuszczam brwi biorę ok 2 bagietki henny ok 8 kropli wody nakladam trzymam od 5 do nawet 10 minut zmywam . Często henna nie równo złapię np w połowie brwi jaśniejsze plamy . Lub tam gdzie brak włosków . Może macie jakiś sposób pozdrawiam. :) 

Offline O.Michalina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Henna u strszych Pan
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-10-09, 21:33:06 »
Nic dziwnego, że nie wracają, trzeba wracać do ludzi takich jak http://kglogistyka.pl którzy gwarantują profesjonalną pomoc za pośrednictwem swoich usług. Co to henna, która schodzi po 1 myciu? Tak samo działa kredka  :smiech3:
« Ostatnia zmiana: 2017-02-22, 12:46:53 wysłana przez O.Michalina »

Offline paty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Henna u strszych Pan
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-10-11, 08:06:23 »
No to dałaś dobra radę koleżanko ;) może masz jakąś godna palenia hennę lub sposób ?

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Henna u strszych Pan
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-10-14, 20:16:42 »
halo halo wiec tak
co do tego ze gdzies lapie mnie a w innym miejscu bardziej to jzu tchnika nakladania.Musi byc rowno "przyklepana" do skory .Kąsystecja powinna byc taka jak gesta smietana i dobrze rozmieszana.
Takie Pani uwielbiaja tłuste kemy wiec postaraj sie dobrze odtluścic np spirytusem salicylowym odczekaj chwile zeby nie nakladac na mokro i henne.ja pracuje juz wiele lat na tej i zawsze jestem zadowolona i moje panie tez

http://optiline.pl/henna-proszkowa-anna-brazowa-20g-p-667.html
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com