Autor Wątek: Kosmetyki profesjonalne do gabinetu (tylko NIE bielenda, ziaja, clarena!!!)  (Przeczytany 8816 razy)

Offline anakapi121

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Czesc dziewczyny,

wiem, ze ten temat przewijal sie juz przez forum wielokrotnie, ale branza kosmetyczna rozwija sie w tak dynamicznym tempie, ze latwo zostac w tyle. I tam tez znajduje sie teraz! :/ Poza tym rynek jest zalany tyloma firmami a kazdy z nich oczywiscie jest NAJLEPSZA i mega profesjonalna! z przymruzeniem oka :)

Przez ostatnie kilka lat zajmowalam sie wylacznie makijazem permanentnym oraz przedluzaniem rzes i paznokci. Przeszukalam forum wzdluz i wszerz, ale watki ktore sie pojawiaja sa z przed wielu lat lub przewijaja sie w nich te same firmy (bielenda, clarena, ziaja, bandi), a ja nie chce pracowac na zadnej z nich.

Planuje w ciagu kilku miesiecy otworzyc swoj gabinet kosmetyczny i tu zaczyna sie wyzwanie. Nie mam pojecia na jaka marke kosmetykow profesjonalnych postawic! Zalezy mi na tym, aby moje przyszle klientki byly zadowolone z rezultatow i zeby te rezultaty byly widoczne, a co sie z tym wiaze - zeby klientow pozyskiwac a nie tracic. Pracowalam wczesniej jedynie na kosmetykach Ziaji i Bielendy oraz Thalgo. Dwie pierwsze uwazam za malo profesjonalne (choc Bielenda na pewno poszla mocno do przodu w ciagu ostatnich paru lat).

Prosze Was poleccie jakies firmy/linie, ktore sa warte uwagi

Z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi, wskazowki i opinie!

Pozdrawiam
Ania

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Czesc.Ja pracuje na kosmetykach firmy Janssen /niemiecki/,Dr Renaud /francuski/ obie firmy polecam maski kosmetyczne maja dobre oraz inne rzeczy tez.Janssen ma fajna rzecz na przebarwienia taka ampułka dwufazowa polecam te 2 firmy.Wiesz nie mozesz miec jednej firmy poniewaz nie wszystko nieraz jest z danej seri ja lubie miec
zawsze kilka firm i praca tez jest bardziej urozmaicona. 


Offline olekmolek

  • Taka sobie ja :)
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • okejki :)
Dr Renaud również poelcam!
ok :*

Offline Gabinet Opole

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
My polecamy kosmetyki profesjonalne marki Apis. Są to skuteczne i naturalne kosmetyki w rozsądnej cenie. Apis posiada kilkadziesiąt linii kosmetyków do różnych typów cery i zabiegów kosmetycznych.
Nie pozycjonujemy się!

Offline koperka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
zerknij sobie w hurtowni mimari na kosmetyki profesjonalne. Najlepiej zamówić kilka różnych, popróbować samej, na klientach, popytać o opinie klientki i wtedy wyjdzie co i jak :)

Offline anula_214

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
a co myślicie o Etre belle i thalgo purles????

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Jeśli peeling to polecam kawowy Skin.Team Nie jest drogi, wystarcza na długo i ma piękny zapach. Zostawia również delikatny nawilżający filtr na skórze.
Plusów ma sporo:
- przyjemne wersje zapachowe ( wanilia , mango, cytrusy i naturalny)
- estetyczne opakowanie
- dobra  konsystencja

Offline izunka87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Moze sprawdź kosmetyki firmy : cenzura :  Moje koleżanki bardzo sobie chwalą, ja sama również przymeirzam się do ich zakupu.
« Ostatnia zmiana: 2017-02-09, 14:48:10 wysłana przez Tomek »

Offline sybil

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
A powiedzcie mi, z jakiej firmy kupujecie maski do twarzy? Przymierzam się do zakupu i chciałabym przed nim poznać Wasze zdanie :)

Offline dorczitag

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1

Offline Ameliee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Korzystam od dłuższego już czasu i mogę polecić profesjonalne kosmetyki Organic Series, które dostępne tutaj: : cenzura :  To co je wyróżnia to fakt, że produkowane są wyłącznie z czystych, organicznych składników. Nie zawierają konswerwantów i parabenów w przeciwieństwie do sporej części znanych marek. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, dosłownie. Sama byłam w szoku kiedy użyłam ich pierwszy raz. Dodatkowo system próżniowy gwarantuje, że nasze kosmetyki nie utlenią się i są chronione przed szkodliwymi przemianami chemicznymi. :wink:
« Ostatnia zmiana: 2017-06-22, 12:11:40 wysłana przez Tomek »

Offline Cosnet - Twoja hurtownia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
My również możemy polecić kosmetyki firmy Apis - polska firma, fajne składy i przyzwoite ceny  : brawo :
Do tego testowane osobiście na pracownicach naszej hurtowni  :lol:

Offline Splendore.pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Myślę, że również warto tutaj polecić profesjonalną linię kosmetyków organicznych firmy Organic Series. Wśród innych kosmetyków wyróżnia je własnie to, że są wykonane z naturalnych składników i nie zawierają chemii. Sama natura :wink: Dostępne są tylko w autoryzowanych salonach, w tym również w naszej hurtowni kosmetycznej.