Autor Wątek: języki obce  (Przeczytany 1256 razy)

Offline majola

• Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Miejsce pobytu: Wrocław
języki obce
« dnia: 2015-11-30, 22:29:28 »
Dziewczyny, polecacie jakieś szkolenia z jezykow obcych (najlepiej bezpłatne, ale jestem realistką) - chodzi o angielski biznesowy, francuski wyższy level i chiński podstawowy, poki co mam jakies lektoraty online (franc i nag) plus program hanzilla do chińskiego ale chcialabym jednak się jeszcze doszkolić na jakimś oficjalnym kursie.

Offline kasiasecret

• :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • Miejsce pobytu: Białystok
  • SECRET
Odp: języki obce
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-12-02, 19:35:18 »
Czasem można znaleźć coś w Urzędzie Pracy. Dla pracujących też są kursy finansowane ze środków UE, np: w szkołach językowych.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline domciak

• *
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-12-07, 14:52:27 »
Dziewczyny, polecacie jakieś szkolenia z jezykow obcych (najlepiej bezpłatne, ale jestem realistką) - chodzi o angielski biznesowy, francuski wyższy level i chiński podstawowy, poki co mam jakies lektoraty online (franc i nag) plus program hanzilla do chińskiego ale chcialabym jednak się jeszcze doszkolić na jakimś oficjalnym kursie.

konkretne szkolenie ciezko polecic, wszystko zalezy od terminu, co do ich ceny - te z neta jak mowisz, rzeczywiście tansze, skoro hanzilla kosztuje kilkakrotnie taniej niz kurs. co prawda do tego jeszcze dochodzą podręczniki itp ale i tak mysle ze wartyo i jak ktos chce sie nauczyc to i tak sie nauczy, czyprzez tradycyjny kurs stacjonarny czy też e-lektorat.

Offline elbriann

• *
  • Miejsce pobytu:
    • Nie pozycjonujemy się!
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-14, 21:24:36 »
szkolenia i szkolenia :D
Nie pozycjonujemy się!

forum kosmetyczne dla kosmetyczek i kosmetologów - kosmetyczki.net

« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-14, 21:24:36 »

www.estetykatwarzy.pl

Offline Windana

• *
  • Miejsce pobytu:
    • apartamenty Rowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-03-29, 13:38:26 »
Ja uczę się sama w domu i muszę przyznać że jest to fajna metoda tylko potrzebne jest samozaparcie

« Odpowiedź #4 dnia: 2016-03-29, 13:38:26 »

Offline Nanina

• Fryzjerka
  • *
  • Miejsce pobytu: Sopot
  • http://dermatologkielce.com.pl
    • Zapraszam na stronę:
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-03-30, 10:11:29 »
Ale jak uczysz się w domu? ponieważ ja poszukuję jakiejś strony dzieki której bedę mogła się uczyć sama
Słyszałem dużo pozytywnych opinii o tym gabinecie: medycyna estetyczna
Może komuś się przyda.

Offline eck

• Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Miejsce pobytu: Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-05-15, 06:54:39 »
Jeśli ktoś umie sie zmotywować na tyle aby uczyć sie języka samodzielnie to super. Sama jednak nie byłam w stanie sie nauczyć. Nie jest to takie proste ponieważ zawodzi motywacja ( u mnie był z tym ogólnie największy problem).

Od września chodzę do Empiku i powiem Wam,ze z kursem jest mi o wiele łatwiej. Mam zajęcia dwa razy w tygodniu. Prace domowe i sporo rozmówek. Dzięki temu zaczynam już rozmawiać ( miałam problem z otworzeniem się na rozmowy, wstydziłam sie mówić).
https://empikschool.com/
« Ostatnia zmiana: 2017-05-31, 08:24:02 wysłana przez eck »

Offline livia

• *
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-06-13, 07:55:24 »
Ale jak uczysz się w domu? ponieważ ja poszukuję jakiejś strony dzieki której bedę mogła się uczyć sama

Polecam wejść sobie na stronę bbc. Jest tam obecnie bardzo wiele kursów angielskiego. Od tych łatwych do tych dla osób, które już bardzo dobrze znają angielski. Uczyłam się tam angielskiego jak chciałam podszkolić swój język przed wyjazdem do pracy za granicę.
Zorientuj się również w jakich cenach są u Ciebie lekcje z korepetytorem. Warto jest się nad czymś takim zastanowić ponieważ uwaga nauczyciela będize skupiona na Tobie oraz dzięki temu nauka będzie skuteczniejsza. Sprawdź sobie jeszcze tutaj jak coś -  : cenzura : 
« Ostatnia zmiana: 2017-10-10, 08:11:00 wysłana przez Tomek »

Offline zabiegana

• *
  • Miejsce pobytu:
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-08-07, 08:14:30 »
Proponuję odwiedzić tę księgarnie wysyłkową  : cenzura :   Znajdziecie tu podreczniki z dużym rabatem. Są podręczniki na każdy etap nauki języka obcego. Dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych w nauce. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia.
« Ostatnia zmiana: 2017-08-07, 08:27:51 wysłana przez Tomek »

« Odpowiedź #8 dnia: 2017-08-07, 08:14:30 »