Autor Wątek: Poczatkujaca makijazystka :-)  (Przeczytany 4265 razy)

Offline olivia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Poczatkujaca makijazystka :-)
« dnia: 2014-03-11, 22:10:02 »
Chce zakupic zestaw do makijazu profesionalnego. Nie wiem jednak jaka marke wybrac i gdzie zlozyc
zamowienie?  :nono: Prosze Was o podpowiedz  :wink: Z gory dziekuje Wam za poswiecony dla mnie czas  :hmmm:
« Ostatnia zmiana: 2014-03-11, 22:23:30 wysłana przez olivia »

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-03-12, 08:42:42 »
Zestaw? Zestawy bywają ale w sumie nie ma sensu kupować takowego. Lepiej zapoznaj się z opiniami o markach i przemyśl czego potrzebujesz i z jakiej firmy. Nie musisz kupować od razu wszystkiego na maksa zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Potem może się okazać, że połowy rzeczy nie używasz i za jakiś czas do kosza.
Na pewno zestaw pędzli, podkłady i tu kilka co najmniej odcieni tak aby mieszając można uzyskać nowe, Pudry sypkie, zestaw do konturowania lub bronzer i higlighter, róże, pomadki, kilka cieni, kredki do brwi i oczu, tusz do rzęs, jednorazowe szczoteczki do rzęs (maskary), płyn do dezynfekcji pędzli. To tak na szybko. Co do firm to jako początkująca nie powinnaś moim zdaniem inwestować w najdroższe marki na początek.

Pozdrawiam
Lejdi  :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline jajoasia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-03-12, 09:54:15 »
Ja zaopatruje się na Tragach Kosmetycznych które odbywają się 2 razy w roku w Wa-wie (Jesień i Wiosna).
To co Ci jest potrzebne to powinnaś wiedzieć już po jakimkolwiek szkoleniu, kursie.
I od tego powinno się zacząć.
Zachęcam do edukacji w tym kierunku.

Offline pefredo.salon

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-11-25, 19:50:24 »
Markami godnymi polecenia są na pewno: z wyższej półki- Bobbi Brown, Kryolan, Mac troche niższa półka, ale nie odstająca niczym- Peggy Sage, Zoeva, Sigma, niektóre pędzle Hakuro oraz niektóre Inglota :) Każda marka ma pedzle Top jak i pedzle zbedne, dlatego najlepiej kupic te, które najbardziej nam odpowiadają. Coraz cześciej nawet najlepsze wizażystki korzystają z kilku marek i nie ma w tym nic dziwnego :)

Offline endiego

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-07-16, 14:13:01 »
Ja używam zestawu do makijażu  Zoeva i w zupełności jestem z niego zadowolona. Wykorzystuje go już trzeci rok i nie mogę narzekać.

Offline majaturchan

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-07-22, 14:57:21 »
Zauważyłam, że wiele kosmetyczek korzysta z kosmetyków do makijażu firmy oriflame. Co o nich sądzicie? Używacie też ich?

Offline tatiana1

  • Soki tłoczone NFC 100%
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://polskiepomidory.com.pl
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-07-24, 10:40:37 »
też zauważyłam, na kursach kosmetycznych też często się na nich pracuje, ja chodziłam na wizaż i charakteryzację do Artystycznej Alternatywy, podobało mi się, bo nigdy nie było takiej sytuacji, żeby komuś czegoś brakowało, albo zeby trzeba było się dzielić, a koleżanki z innych szkół opowiadały, że u nich z tym było różnie.

Offline diana90

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Poczatkujaca makijazystka :-)
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-12-13, 22:46:23 »
polecam allegro, ale trzeba czasem uważać