Autor Wątek: Słabe włosy !!!  (Przeczytany 17209 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #30 dnia: 2018-08-03, 12:14:06 »
Nie wiem czy czytałyscie ale w wiekszości przypadków wypadanie włosów jest spowodowane nadmiarem androgenów, które sa bardzo agresywnymi hormonami. I które można regulować lekami ( antyandrogenowo działają niektóre tabletki antykoncepcyjne).

Jeśli chodzi o zabiegi, polecam Dermapen. Jest to bardzo skuteczny zabieg, który polega na wprowadzeniu w skórę właściwą , tam gdize sa cebulki,preparatu , który odżywia włosy.Dzieki temu mozna je w znaczny sposob odbudowac.  https://www.mttestetica.pl/dermapen/
« Ostatnia zmiana: 2018-08-17, 07:41:22 wysłana przez eck »

perukikatowi

  • Gość
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #31 dnia: 2020-01-10, 09:36:40 »
A może sprawdź peruki na receptę? Można kupić je w każdym kolorze i długości i w końcu mieć wymarzoną fryzurę.

Offline Fika

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #32 dnia: 2021-04-28, 12:11:23 »
Jeśli masz tak poważny problem z włosami to faktycznie najlepiej udać się do specjalisty. Natomiast na poprawę ich kondycji bardzo dobre są różne zabiegi pielęgnacyjne. Ja wolę korzystać z tych profesjonalnych w salonie ponieważ fryzjer zawsze wie lepiej co pomoże. Zapytaj się na przykład o kurację Moroccan inoar, która nie tylko prostuje ale również odbudowuje pasma od cebulek po same końce.

rokoko

  • Gość
Odp: Słabe włosy !!!
« Odpowiedź #33 dnia: 2021-07-29, 13:47:36 »
Ja polecam peruki w Krakowie. Kupowałam ta swoją i jestem zadowolona. Pracownicy pomagają dobrać odpowiedni kolor, długość, kształt, a w dodatku mogą co pomoc zrealizować perukę na receptę.