Autor Wątek: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami  (Przeczytany 5223 razy)

Offline andrzej_worzniak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« dnia: 2010-12-20, 12:20:00 »
Witam,
czy sa jakies przeciwskazania do wykonywania zabiegow ultradzwieki z innymi zabiegami typu masaz, drenaz w krotkim okresie czasu? Nie jestem pewien ale gdzies, kiedys spotkalem sie z tak informacja i chcialbym sie upewnic.

Ultradzwieki stosowane bylyby do rozbijania cellulitu.
« Ostatnia zmiana: 2010-12-22, 12:30:03 wysłana przez andrzej_worzniak »

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-12-21, 19:34:42 »
Moim zdaniem nie ma, bo stosowanie ultradźwięków (pewnie chodzi tu o uzycie głowicy) nie uszkadza naskórka i np: użycie głowicy ultradźwiękowej po mikrodermabrazji będzie jak najbardziej na miejscu.Zresztą po peelingu kawitacyjnym bardzo często wtłacza się ampułki głowicą ultradźwiękową.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline andrzej_worzniak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-12-22, 12:34:27 »
Moim zdaniem nie ma, bo stosowanie ultradźwięków (pewnie chodzi tu o uzycie głowicy) nie uszkadza naskórka i np: użycie głowicy ultradźwiękowej po mikrodermabrazji będzie jak najbardziej na miejscu.Zresztą po peelingu kawitacyjnym bardzo często wtłacza się ampułki głowicą ultradźwiękową.

Raczej nie chodzi o naskorek a o sam efekt dzialania ultradzwiekow na komorki tluszczowe. Niestety nie pamietam zrodla tego tekstu.

Moim zdaniem masaz i drenaz powinien wspomagac dzialanie ultradzwiekow. Co o tym sadzicie?

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-12-22, 14:21:33 »
Ja nie widzę p/wskazań.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline kolorowa_kredka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-12-22, 17:34:31 »
Ultadzwięki mają inny cel i zakres niż kawitacja i sonofereza

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-01-02, 18:46:48 »
Przeciwskazań żadnych nie ma ale dlaczego ultradźwięki do rozbijania cellulitu? Do działania ultradżwiękó na cellulit nie jestem przekonana, a  właściwie do ich skuteczności. Może coś bardziej skuteczniejszego na przykład bańki chińskie?
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline andrzej_worzniak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-01-04, 12:17:35 »
Przeciwskazań żadnych nie ma ale dlaczego ultradźwięki do rozbijania cellulitu? Do działania ultradżwiękó na cellulit nie jestem przekonana, a  właściwie do ich skuteczności. Może coś bardziej skuteczniejszego na przykład bańki chińskie?

Poniewaz ultradzwieki sa najskuteczniejsza (nie operacyjna) metoda usuwania cellulitu i tkanki tluszczowej. Tak przynajmniej mowi literatura i reklamy firm produkujacych urzadzenia. Czy sie zgadzacia?  :wink:

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-01-05, 20:09:35 »
a jak dla mnie najskuteczniejsze są bańki chińskie  a jeżeli ktoś nie może baniek to roletic lub fale radiowe rf+ i najlepiej focusem rf +, wiele podreczników pisze że coś jest najskuteczniejsze ale technika idzie do przodu i ciągle wymyślają coś nowego i skuteczniejszego :)
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Ultradzwieki w polaczeniu z innymi zabiegami
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-01-28, 19:02:55 »
Przeciwskazań żadnych nie ma ale dlaczego ultradźwięki do rozbijania cellulitu? Do działania ultradżwiękó na cellulit nie jestem przekonana, a  właściwie do ich skuteczności. Może coś bardziej skuteczniejszego na przykład bańki chińskie?
no właśnie...też uważam że bańki chińskie:)