Autor Wątek: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia  (Przeczytany 35026 razy)

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« dnia: 2010-10-24, 12:08:57 »
Strasznie modene stalo sie pernamentne przedluzanie rzes.co sadzicie o danej metodzie 1:1.co jest dla was najciezsze w przedluzaniu.moze rady jakies dla poczatkujacymch kosmetyczek w przedluzaniu

ja ze swojej strony moge powiedziec ze praktyka czyni mistrza.jest to pracochlonne ale efekty jakie mozna osiagnac sa zjawiskowe.najwazniejsze :dobrze odtluscic i porozdzielac rzesy
czekam na wasze opinie dziewczynki:))
pozdrawiam

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-11-02, 13:04:58 »
Ja zauważyłam że są dwa rodzaje rzęs (na pewno więcej ale te są najpopularniejsze) Jedwabne i Plastikowe-sztuczne,
i do każdych inaczej trzyma klej. Robiłyśmy test, przyklejałyśmy rzęsę do rzęsy -jedwabne- najpierw jednym klejem a potem drugim a potem drugą parę rzęsę do rzęsy -plastikowe-  najpierw jednym klejem i potem  drugim.
Wyszło że jeden klej jest lepszy dla jedwabnych a drugi dla plastykowych rzęs.
jedne rzęsy odpryskiwały od siebie przy użyciu dwóch penset, a drugie rozwarstwiały się ale klejowe wiązanie nie puszczało.
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline kolorowa_kredka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-11-03, 11:46:33 »
Najlepiej jak się stosuje produkty jednej firmy, to wtedy mamy pewność że "te" rzęsy będą dobrze trzymały się z"tym" klejem. :)

Offline justa2402

  • kosmetolog
  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 86
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-11-03, 17:59:28 »
a co sądzicie o szkoleniu i rzęsach z Clareny? szczerze mowiac mieszkam w malym miescie  więc cen za wysokich miec bym nie mogla, a w clarenie szkolenie  nie jest az takie drogie

Offline rzesy

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #4 dnia: 2010-11-03, 19:34:55 »
Nie chcę się wypowiadać co do innych firm,niekoniecznie konkurencyjnych ;) .Powiem tylko to co niby wszyscy wiedzą ale tylko niektórzy stosują-technika przedłużania rzęs metodą jena do jednej,musi być wykonywana jak w nazwie....JEDNA DO JEDNEJ! Jeżeli jest tak wykonana ,to nie będą rzęsy przeszkadzały i uwierały,bo rzęsy sobie mogą rosnąć ale przez to nie będą ciągnęły sąsiadujących.Niestety różne stylistki i to z dużym doświadczeniem próbują uprościć sobie sprawę i przed zabiegiem nie izolują sąsiadujących rzęs od siebie,przez to sklejają się ze sobą i wychodzi efekt 1x3,pominę efekt wizualny,ale niewygoda zmusza do tarcia i w efekcie do wypadnięcia kilku rzęs i zrobi się duża wyrwa.Przyklejone rzęsy muszą iść wygięciem do góry,nie krzyżować się i i nie dotykać powiek.Pamiętajmy o przejrzeniu aplikacji po zabiegu i poprawieniu lub rozdzieleniu rzęs i o daniu klientce szczoteczki do rozczesywania.
Lash Perfect

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-02-15, 21:36:18 »
Ja przedłużyłam sobie rzęsy , ale nie byłam zbyt zadowolona jeśli chodzi o efekt, ponieważ rzęsy po zabiegu były trudne do opanowania i nie dało się ich uczesać, każda w swoją stronę,że tak powiem. Jak już mi trochę wypadło- było lepiej, moim zdaniem wyglądały naturalnie no i zaczęły sie lepiej układać. Dodam, że mam dość gęste swoje rzęsy. Wszędzie piszą o tej metodzie 1:1 że do każdej naturalnej dokleja się sztuczną, ale jak dla mnie to tych rzęs jest za dużo wtedy.
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline Klawa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-02-23, 13:59:24 »
W takiej sytuacji można pomyśleć o rzęsach z futra z norek. Wyglądają naprawdę naturalnie i co jest naprawdę fajne są różnej długości:) Ja mam rzęsy przedłużone metodą 1;1 jedwabiem i jestem bardzo zadowolona. Nigdy wcześniej nie czułam się tak atrakcyjnie:) A przyznam się,że swego czasu podchodziłam do tego sceptycznie, bo bałam się,że moje naturalne rzęsy ulegną osłabieniu. Okazuje się,że nie jest to prawda, trzeba tylko wybrać osobę, która naprawdę się na tym zna. Jeśli chcecie więcej informacji to piszcie ma maila kort2@o2.pl, (mam zdjęcia )

Offline Edytka-Nouveau

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-03-21, 23:49:03 »
Noszę i zakładam sztuczne rzęsy już prawie trzy lata i nie wyobrażam sobie teraz ich nie mieć. Z tym, że nie pozwolę sobie przykleić rzęs na byle jakim kleju, które zniszczyłyby moje naturalne. Osoby które nie mają o tym pojęcia lub miały to nieszczęście zakładać rzęsy u osoby która kompletnie sie na tym nie zna albo z oszczędności kleiła na tanim kleju będą odradzać. I ja to jak najbardziej rozumiem. Sama wielokrotnie"przejechałam się" na różnego rodzaju produktach (jak np sztuczne dopinane włosy) i uraz pozostał, choć wiele moich znajomych sobie chwali. Ale nie o tym mowa:) Jedyna metoda z której jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana to wspomniane już 1:1. Czyli do 1 mojej rzęsy doklejana jest 1 sztuczna o ok 50% dłuższa od mojej. Nasze rzęsy mają 3 warstwy życia. Wiele osób nie wie że rzęsy tak jak włosy wypadają. Pierwsza to ta która dopiero wyrasta. Do niej nie dokleja się rzęsy ponieważ jest jeszcze za krótka i nie utrzyma sztucznej rzęsy, druga - średnia to ta która ma przed sobą ok 4 tygodni życia i do tej właśnie doklejane są sztuczne. Trzecia - najdłuższa to ta która już za kilka dni nam wypadnie i do niej również się nie dokleja, ponieważ się nie opłaca, bo za chwile i tak się jej pozbędziemy. Wiele "kosmetyczek" bardzo często zakłada rzęsy również na tych najdłuższych w oczekiwaniu że klientka bardzo szybko do niej wróci. Ale to raczej zniechęca aniżeli przyciąga.Pełny efekt utrzymuje się ok 3-4 tygodni, po tym okresie należy uzupełnić. Wszystko zalezy od tego jak często i jak bardzo nam wypadają rzęsy. Często nie widzimy wypadającej rzęsy, bo są małe ale najczęściej jest to kompatybilne z wypadaniem naszych włosów. Zabieg nie należy do tanich. Może inaczej: Ceny są rozbieżne, jak w każdym fachu. Wszystko zależy od jakości używanych produktów i od kleju. Najlepszy i zarazem najdroższy jest ten który nie zawiera formaldehydów, czyli szkodliwych substancji. Cała reszta bardzo często uczula i przede wszystkim szkodzi. Oczy szczypią, puchną itd. Sztuczne rzęsy są o wiele mnie szkodliwe aniżeli codzienne malowanie i tarcie rzęs podczas zmywania kiedy to wiele z nich sobie w tym czasie wyrywamy, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. Takich rzęs się nie maluje, odpowiednio zadbane cały czas wyglądają fantastycznie i dają niesamowity efekt. W zeszłym miesiącu chodziłam tydzień bez rzęs bo wyjechałam w delegację i nie miałam czasu uzupełnić i zauważyłam że mam ich o wiele więcej niż przed pierwszym założeniem. Jeśli chodzi o cenę za założenie to mieści się ona w granicach 400 zł, potem uzupełnienie ok 80 zł. Fakt, koszt duży jest ale produkty tylko najwyższej jakości. Polecam Panie tylko z salonów rekomendowanych, wiele się już nasłuchałam na temat "spapranej roboty" gdzie trudno było doprowadzić wygląd do łady i składu. Więcej informacji znajdziecie Pani na stronie EDIT - reklama - Mako. Znajdują sie tam salony rekomendowane jakie znajdziecie Panie w swoim mieście. A w razie pytań proszę pisać: przedluzanie_rzes@o2.pl Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 2011-03-22, 08:52:59 wysłana przez mako »

Offline black-lashes

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-09-19, 09:04:54 »
Gorąco polecam przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, pod warunkiem, że aplikacja wykonana jest profesjonalnie i z użyciem produktów najwyższej jakości. Rzęsy przyklejane 1:1 (ZAWSZE), wyglądają i zachowują się jak naturalne, bez konieczności malowania.
: cenzura :
[ reklama ]

Dodano: 2011-09-21, 08:14:05
Dziewczyny w firmie Black-Lashes można pobrać darmowe próbki rzęs NOREK do przetestowania. Rzęsy NORKI są delikatniejsze, bardziej aksamitne i zbliżone w wyglądzie do naturalnych rzęs ludzkich.

Dodano: 2011-09-22, 11:02:17
Firma Black-Lashes zaprasza na zupełną NOWOŚĆ - szkolenie metodą 1:1 - rzęsy NORKI.
Szczegóły na stronie Black-Lashes.
« Ostatnia zmiana: 2011-09-22, 11:02:17 wysłana przez black-lashes »

Offline karinacs

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-11-05, 18:30:06 »
Moje spostrzeżenie jest takie że ja osobiście nie wykonałabym sobie takich rzęs ze względu na moje obawy przed wypadaniem rzęs po ich przedłuzeniu.
Wiele moich znajomych miało ten problem ze po założeniu bardzo im wypadały.
Jeśli uważacie ze to zależy od osoby która je zakłada tzn od jej kompetencji to w jaki sposób to sprawdzić czy trafiłyśmy do odpowiedniej osoby? :)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-11-05, 21:04:51 »
Jesli znasz osoby, które już tam robiły to wywiad jak nie to na własnej skórze (rzęsach) niestety. To jak z paznokciami żelowymi/akrylowymi/whatever. Wiele osób pisze i mówi, że niszczą paznokcie a to po prostu nieumiejętne założenie i tyle.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline asienka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-11-14, 22:19:10 »
Witam, tez zaczelam pracowac  rzesami i mam pytanie. Pierwsza moja klientka dostala takiego uczulenia, ze musialam przewac aplikacje. Nie wiem dlaczego? klej?
Czy naprawde warto zainwestowac w rzesy z norki? Dzieki za podpowiedz profesjonalistek.
« Ostatnia zmiana: 2011-11-15, 07:42:06 wysłana przez Tomek »

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-11-15, 18:12:13 »
Witaj.
Na rodzajach rzęs specjalnie się nie znam, o norce nigdy nie slyszalam( poza tym, że nigdy nie chcialabym miec takich na sobie)natomiast jeśli chodzi o kwestie uczulenia, to wiem, że moliwe ze przyczyna jest klej. A jak wygladalo to uczulenie? czy rzesy same sie odkleily??
Może klientka ma jakies choroby o których nie powiedziala??mogą byc rozne przyczyny.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Diamencik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Mimo wszystko życie jest wspaniałe!
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-11-17, 18:06:47 »
Witam, tez zaczelam pracowac  rzesami i mam pytanie. Pierwsza moja klientka dostala takiego uczulenia, ze musialam przewac aplikacje. Nie wiem dlaczego? klej?
Czy naprawde warto zainwestowac w rzesy z norki? Dzieki za podpowiedz profesjonalistek.

Nie wiem na jakiej firmie zaczęłaś pracować, ale przyczyną uczulenia , podrażnienia u klientki jest winą kleju. Jeśli chodzi o rzęsy z norek to mamy takie w salonie, są bardziej naturalne, cieńsze, delikatne. Oko wygląda pięknie,ale jedynym minusem jest to,że nie są tak wywinięte jak te na których pracuję no i cena zakupu jest wyższa :/  Jednak klientki je lubią. Są takie które chcą mieć bardzo naturalne rzęski a inne chcą mieć bardziej widoczne.

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: PRZEDŁUZANIE RZES-wasze spostrzezenia
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-12-03, 17:22:35 »
ja osobiscie nigdy nie zakupila bym do salonu rzęs z futra norek i też nikomu nie polecam, nigdy nie wiemy bowiem jakie warunki miały norki na fermie a znając życie jest bardzo prawdopodobne że marne (cięcie kosztóe itp) w takich warunkach zierzęta często mają nieleczone rozległe ropiejące rany, higiena w klatkach rzadna i teraz zastanówcie się moje drogie czy macie ochotę aplikować na oczy klientek rzęsy pochodzące od takich zwierzaków?
niedowiarkom chętnie przeslę na pw link na filmik pokazujący takie warunki na fermach ale ostrzegam jest dość drastyczny!
osobiście też nie zamierzam sponsorować znecania się nad tymi wspaniałymi zwierzakami kupując rzęsy robione z ich futra
co do jedwabnych moim zdaniem sprawdzają się świetnie i nie ma potrzeby szukać dodatkowych rozwiązań