Autor Wątek: uczulenie na żel??  (Przeczytany 4547 razy)

Gość

  • Gość
uczulenie na żel??
« dnia: 2007-01-23, 20:48:07 »
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem tutaj pierwszy raz,takze wybaczcie mi bledy jesli zle umiescilam temat czy cokolwiek innego:)Mam pewien problem-otoz chcialam zapytac czy zdarzylo sie Wam badz Waszym klientkom cos takiego jak uczulenie na żel?Wszystko bylo w porzadku jak tipsy robil mi ktos nic mi sie nie dzialo,a teraz gdy sama je sobie zaczelam robic zawsze jakos w niedlugim czasie dostaje wysypki na ciele,nie chodzi nawet o dlonie bo na nich nic sie nie dzieje,ale np.teraz mam na szyji:(strasznie mnie to swedzi i jednoczesnie niepokoi,prosze Was o odpowiedz,poniewaz nie wiem czy cos takiego sie wogole komus zdarzylo czy mnie uczula cos innego(tylko co??)a ja mysle ze to żel.Z gory dziekuje za odpowiedzi.Pozdrawiam wszystkich:)

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
uczulenie na żel??
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-23, 20:51:25 »
niestety tak jak na wszystko inne, zdarzają się również osoby uczulone na żel... najlepiej zmień i sprawdź, czy nadal objawy będą występować :wink:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Gość

  • Gość
uczulenie na żel??
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-23, 20:53:47 »
Dzieki:)Ale najlepsze jest w tym to ze gdy chodzilam na tipsy to mialam robione dokladnie tymi produktami ktorymi ja robie teraz i nic mi nie bylo.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
uczulenie na żel??
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-01-23, 22:11:03 »
Czekoladko, żel może uczulic zwłaszcza, gdy jest nałozony na skórę, lub zbyt blisko skóry.
Stąd- gdy robiłas u stylistki, nic sie nie działo, bo aplikowała ona go prawidłowo zachowując odwiednia odległośc od skórek.

Druga sprawa to pył- gdy paznokcie robi Ci stylistka pytł unosi sie daleko od Twojego noska, gdy robisz sobie sama trzymasz ręke blisko twarzy, bo dokladnie widzieć co piłujesz i cały pył ląduje u Ciebie w płuchach, co może powodować uczulenie.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
uczulenie na żel??
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-01-24, 13:55:58 »
Dziekuje za opowiedz Albertynko.Jeszcze sprawdze czy to napewno to,bo mysle ze jedyna inna opcja to moze byc spanie z moim psem i uczulenie na jego siersc.Tak chcialam isc na kurs za niedlugo mam juz wszystko kupione a tu okaze sie ze nie moge tego robic:(Oby tak nie bylo.A co do nakladania na skore to wlasnie sie nie ubabralam zelem ani nic,od skorek tez trzymam sie daleko troszke,a na pyl to napewno nie jestem uczulona bo nie raz przed robieniem tipsow u kogos sama spilowywalam sobie zel zebym tak dlugo tam nie siedziala.Coz,poczekam do nastepnego uzupelnienia i sie okaze:(