Autor Wątek: zdobienia dla początkującej :))  (Przeczytany 12794 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-03, 15:21:22 »
To ewidentnie nie zrobiłaś tak jak pisaliśmy. Zrób tak:
1. Pomaluj paznokieć cienką warstwą lakieru i poczekaj aż podeschnie.
2. Pomaluj paznokieć grubszą warstwą, to będzie podkład pod "maziajki" i nie czekaj aż wyschnie.
3) Nałóż kropkę lakieru i w nią wpuść kolejną kropkę z innego koloru.
4) Taka podwójną kropkę rozmaż w "8" lub inne zawijasy.
To wymaga nieco ćwiczeń ale po jakimś czasie jest naprawdę całkiem proste.

Może wrzucę takie zdobienie do FAQ ze zdjęciami po kolei co się robi.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-02-03, 15:50:26 »
c.d. zdobień dla początkujących :wink:
podkład -ciemny i jasny niebieski, jedna warstwa do wyschnięcia, nakładamy drugą warstwę, obie na każdej połówce po skosie odpowiedni kolor. na linii łączenia na zmianę białe i granatowe kropki, igiełką rozmazujemy na zasadzie położonej litery S nie odrywając igły od lakieru



podkład: brązowy bordo, jedna warstwa do wyschnięcia, nakładamy drugą warstwę, na nią od razu pięć czarnych kropek tworzących kwiatek i natychmiast na nie pięć mniejszych białych. bierzemy pędzelek do zdobień zanurzamy w zmywaczu, ocieramy nadmiar o dłoń i począwszy od środka płasko rozciągamy każdy płatek na zewnątrz kwiatka. w środek odrobina złotego brokatu

Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-02-03, 16:51:03 »
psycia bardzo ładny ten kwiatek ci wyszedł!śliczny jest!reszta rowniez! :lol:

Pochwały na PW albo w innych wątkach, tutaj wypowiadajcie się merytorycznie - Mako

Gość

  • Gość
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-02-04, 00:59:03 »
nio naprawde efektowne te wzorki porróbuje mam nadzieje ze cos mi wyjdzie dzięki za porade :)

Gość

  • Gość
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-03-24, 00:36:12 »
kwiatek (bialo - zloty): robisz bialym lakierem mala kropke i wokol niej 5 kolejnych, pozniej lakierem zlotym brokatowym robisz mniejsza kropeczke na srodkowa biala kropke i obok 5 bialych po jednej zlotej. przeciagasz wykalaczka i kwiatek gotowy

maziak (ogien): malujesz czerwonym lakierem polowe paznokcia (wzdluz), na drugiej polowie robisz pasek czrnym lakierem, a miedzy czerwienia i czernia zloty brokatowy, mozna tez dodac malusienke kropeczki bialego ale nie zaduzo, oczywiscie wszystko wzdluz paznokcia. nastepnie robisz poprzeczne kreski od polowy szerokosci czarnego przez zloty do czerwonego i tak przez cala dlugosc paznokcia  (tylko nie przyciskaj zbyt mocno bo porysujesz sobie plytke)

listki: dwa lub trzy kolory najlepiej aby nie byly do siebie podobne wez np bialy i rozowy lub niebieski bialy i zloty. wzdluz paznokcia robisz kropki np 4rzedy po dwie lub trzy kropki obok siebie i przejzdzasz igielka przez wszystkie slalomem zawsze zaczynajac od tej samej strony. np jesli w pierwszym rzedzie przejechalas igielka od lewej do prawej to w kolejnych rzedach tez przejezdzasz od lewej do prawej. aha i pamietaj ze musisz polozyc wpierw lakier na caly paznokiec zebys miala na czym rozmazywac, a kropki najlepiej robic w miare gestymi lakierami, wtedy sienie rozplywaja zabardzo.

powodzenia.daj znac jak ci poszlo :) to jest naprawde latwe:)

Gość

  • Gość
zdobienia dla początkującej :))
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-03-27, 12:03:33 »
no pocwiczyłam i wyszło naprawde ok jestem zadowolona bo nigdy mi nie chciało wyjśc. Dziekuje za rady :*