Autor Wątek: French na stopach  (Przeczytany 37663 razy)

Gość

  • Gość
French na stopach
« dnia: 2006-07-20, 15:31:10 »
Dziewczyny mam do was pytanko. Lato w pelni, wiele dziewczyn chce sie pochwalic pieknymi stopami robiac sobie frenchna stopach. Czym najczesciej taki french robicie - zelem czy akrylem?
Ja ma nalozony akryl ale robi mi sie po bokach zolty  :( . Czy z zelami tez tak jest??

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
French na stopach
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-20, 21:44:45 »
a ja robie sobie frencha na naturalnej płytce:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-20, 21:52:09 »
Ja oczywiscie tez robie na naturalnej plytce, ale zastanawiam sie czym lepiej to robic??

kasiek

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-20, 22:03:39 »
jedna i druga metoda jest ok
w tym roku mam akryl ale rok temu z żelem biegałam .. zalezy kto co lubi
nie powinno ci nic żółknąć na jakich produktach pracujesz???

Gość

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-20, 23:15:37 »
Na Bassie. I niestety zolknie  :( Wiem ze to bardzo dobra firma i nie powinno mi sie nic dziac, ale nie wiem co zle robie  :?  Na raczkach na bialej koncowce tez zaczynaja mi sie robic zolte plamki. Na nogach,nie na bialej ale na rozowej czesci i zupelnie nie wiem jaka moze byc tego przyczyna

kasiek

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-07-21, 11:01:43 »
przyczyn moim zdaniem może byc kilka ... ja osobiście nigdy nie pracowałam na bassie, ale może być tak, że dajesz złe proporcję liquidu i proszku (tak może się dziać przy zarzadkich kulkach), w trakcie modelowania frencha za mocno zalewasz liquidem końcówkę itp, bo nie sądzę, aby wina tkwiła w produktach. A czy te zółte plamki powstaja od razu po założeniu pazurka czy dopiero po jakimś czasie????

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
French na stopach
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-07-21, 11:13:56 »
jeśli brac pod uwage te dwie metody to wolę żel, nie spotkalam sie z jakimis kłopotami:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-07-21, 11:54:45 »
Ja również wybrałam żel, jak i większość moich klientek. Co do akrylu, to spróbuj UV Top Gloss. Może to pomoże.

Gość

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-07-21, 12:31:23 »
Plamki powstaja mniej wiecej po tygodniu od nalozenia. Zawsze stosuje UV -ke ale to nic nie pomaga. Ale moze faktycznie robie za rzadkie kuleczki  : niepewny :  : niepewny :

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
French na stopach
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-03-19, 10:28:34 »
Ja maluję normalnie,na płytce lakierem. I najzabawniejsze jest to,że french prawie zawsze trzyma się dużo dłużej niż na rękach :D

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
French na stopach
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-03-19, 10:42:29 »
a to akurat norma  :wink: jest o tyle łatwiej że na nóżkach maluje się frencha na prosto, na mniejszej powierzchni płytki (z wyjątkiem palucha) i ma się do dyspozycji cały czas sprawniejszą rączkę na obie nóżki  :wink: przy raczkach same dobrze wiemy jak to się maluje sobie drugą rękę  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
French na stopach
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-03-19, 11:53:15 »
Cytat: "BasiaG"
I najzabawniejsze jest to,że french prawie zawsze trzyma się dużo dłużej niż na rękach :D


Kazdy lakier na nozkach trzyma sie dluzej, i to jest fajne w lato :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
French na stopach
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-03-19, 20:24:33 »
a ja sobie już zrobiłam french na paluszkach u nóg. A na paluchu zrobiłam french pod żelem. Jeszcze dorobię kwiatuszki akrylowe i się pochwalę :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
French na stopach
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-03-19, 20:25:42 »
czekamy Aguś :wink: ale to w temacie Nasze prace.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
French na stopach
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-03-21, 22:56:59 »
Ja na wakacje robilam frencha akrylowego na stopach + przerozne ozdoby i kwiatuchy i cyrkonie i holo.. jednym slowem - swiecace jarmarki ;)