Autor Wątek: Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????  (Przeczytany 3954 razy)

adam1986

  • Gość
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« dnia: 2008-09-09, 19:16:19 »
Witam
Mam problem z cera, mianowicie.
Kiedyś była tłusta.
Teraz jest sucha, wrazliwa z powiekszonymi naczynkami, z tedecja do wyprysków.
Jak nałoże krem cała jest tłusta i sie swieci, dlatego tego nie robie.
Jak sie gole to twaz mnie piecze i swedzi.
Po kąpieli jest sucha jak papier.
Kiedys mogłem się golić normalnie, teraz teraz twarz mnie szczypie  i swędzi??
Nie wiem jaka w koncu mam cere czego używac.
Prosze o pomoc i z góry dziekuje

Gooosha

  • Gość
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-09-12, 14:43:36 »
Masz bardzo ważliwą i przesuszoną cerę. Prawdopodobnie mieszaną. Swędzi i piecze w wyniku nieprawidłowej pielęgnacji. Uzupełnij miejscowośc w profilu, proszę. Warto wybrać się do kosmetyczki, na konsultację. Przez internet naprawdę trudno coś radzić.

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-09-15, 20:06:02 »
Adam uzupełnij miejscowość :wink:
pomuc?? :roll: chyba pomóc :wink:

Gooosha

  • Gość
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-09-19, 11:46:59 »
Adam, w Gdyni mogę Ci polecić 2 gabinety. Na Dąbrowie (Gabinet Kosmetyczny "Aga", ul. Miętowa 1d/3, tel.0508273638) i na Chyloni (Studio Odnowy Biologicznej Body, ul.Gniewska, pod domem towarowym Chylonia, tel.058 664 15 31). Na Dąbrowie są dalekie zapisy, Dziewczyna na na imie Ewa, jest po studiach. Na Chyloni nie wiem, proś o p.Iwonę Franczak. Powodzenia i napisz jak poszło ;)

adam1986

  • Gość
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-09-20, 11:41:15 »
Kupiłem krem do cery mieszanej i jest znacznie lepiej.
Z naczynkami byłem u dermatologa i powiedział że jedyna skuteczna metoda na naczynka to laser.
Co o tym sądzisz??

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-09-20, 12:00:10 »
skoro dermatolog tak mówi ;-)

do tego mozesz łykać witaminę K, wzmacnia naczynka :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Evela_

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-11-25, 12:05:46 »
adam1986 masz cere mieszaną która składa się z 2 rodzajów suchej i tłustej najczęściej strefą tłustą jest strefa T czyli czoło,nos i broda skóra taka źle reaguje na środki kosmetyczne skórę tą dzielimy na problematyczną i nieproblematyczną.

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-11-26, 11:03:33 »
jeśli chodzi o naczynka i laser to bym się poważnie nad tym zastanowiła, po pierwsze jest to dość kosztowne a po drugie nie masz pewności że problem z naczynkami zniknie na dobre, zazwyczaj kończy się to tak że zamkniesz naczynko w jednym miejscu a w innym pęknie, Twoja cera jest dość trudna w pielęgnacji nie dość że jest mieszane to jeszcze występuje problem teleangiektazji, najlepiej używać kosmetyków przeznaczonych do cery mieszanej, no i musisz uwzględnić problem naczynek, warto łykać codziennie witaminę C, wzmocni ona ścianki naczyń, no i myślę że mógłbyś sobie sprawić krem na naczynka, i używać go na noc. warto też wspomnieć że przy naczynkach musisz być ostrożny z opalaniem, stosowaniem używek,preparatów sterydowych,korzystaniem z sauny bo to sprzyja ich powstawaniu
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-12-05, 20:41:24 »
Na naczynia tylko laser :wink: im wcześniej zaczniesz tym mniej zabiegów będziesz musiał zrobić-owszem zabiegi nie należą do najtańszych jednak laser nie sprawi że naczynia bardziej popękają tylko laser zamyka naczynia pęknięte widoczne na skórze ale nie zapobiegnie dalszemu pękaniu naczyń...niestety :(
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Jaka mam cere I jak jej pomóc ????????
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-12-06, 19:22:19 »
Cytat: "kkz"
Na naczynia tylko laser :wink: im wcześniej zaczniesz tym mniej zabiegów będziesz musiał zrobić-owszem zabiegi nie należą do najtańszych jednak laser nie sprawi że naczynia bardziej popękają tylko laser zamyka naczynia pęknięte widoczne na skórze ale nie zapobiegnie dalszemu pękaniu naczyń...niestety :(


Ale leczenie i zapobieganie dalszym pękaniom naczynek (wybaczcie-trochę nie gramatycznie) uchroni Cię w przyszłości przed trądzikiem różowatym.Więc warto zainwestować w takie zabiegi.Regularna,dobrze dobrana kuracja zaowocuje w przyszłości.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ