Autor Wątek: Depilacja laserowa Trójmiasto  (Przeczytany 1517 razy)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Depilacja laserowa Trójmiasto
« dnia: 2020-01-17, 12:19:51 »
Cześć. Jestem z Gdyni ale w sumie to szukam gabinetu depilacji laserowej w każdym z miast. W Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Mianowicie biorę pod uwagę dwa lasery
ipl
light sheer
Light sheer jest droższy i to troche mnie zniecheca, poza tym depilacja ponoć boli. Rozmawiałam juz z jedną panią z gabinetu kosmetycznego, w ktorym mają własnie urzazenie do ipl ale czy coś takiego daje trwały efekt? Bo nie wydaje mi się trochę sad
Niech ktos sie wypowie kto był na tych zabiegach?
No i trzecia opcja to grupon ale rózne opinie na temat tych gruponów po forach chodzą, że niby jak się ma grupon to nie starają sie.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Depilacja laserowa Trójmiasto
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-01-22, 13:22:40 »
Nie jestem z Twoich okolic tak więc nie jestem Ci w stanie doradzić do jakiego gabinetu sie wybrać a jakich unikać. Chciałabym jednak zaznaczyc, że ipl to nie jest laser ale jest to depilacja światłem a taka depilacja nie da Ci trwałych efektów... Byłam sama i byla to jedynie strata kasy i jakbym mogła cofnąć czas to wybrałabym sie nie na ipl ale na laser diodowy.
Jeśli chcesz wybrać sie na konkretną depilacje to idź na vectusa albo na light sheer. Zorientuj się czy w Twoich okolicach to maja

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: Depilacja laserowa Trójmiasto
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-01-23, 12:47:04 »
Znalazłam jeden gabinet na Powstania styczniowego. Ogólnie nie widze wielu ocen w sieci i chciałam się upewnić gdzie iść

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Depilacja laserowa Trójmiasto
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-02-10, 13:51:06 »
Piszesz tutaj o Clinica cosmetologica, jedna z lepszych klinik w mieście jeśli chodzi o zabiegu na ciało.  Mają 3 gabinety, Gdańsk sopot oraz gdynia.  Chodizłam tam na pachy i polecam bo miejsce świetne, dobre efekty. 4 zabiegi wystarczyly aby pozbyć się ich już na stałe. Nie mogę tak do konca Ci napisać jaki będzie efekt bo to okaże się z czasem ale jestem dobrej myśli bo opinie innych osób w sieci były pozytywne.Jeszcze mam zalecenie aby po roku wybrac się na jeden zabieg przypominający. Ipl też nie polecam. Sama akurat na tym nie byłam ale poszła moja kolezanka. Stwierdzila, ze bolało a i efekt był zerowy. Po ipl wlosi odrastają. Już chyba lepiej sobie kupić urządzenie do depilacji ipl w domu chociaż to rownież ponoć jest mało wygodne bo depilacja trochę zajmuje.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: Depilacja laserowa Trójmiasto
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-02-10, 14:25:10 »
Ile Cię te pachy kosztowały?

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Depilacja laserowa Trójmiasto
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-02-11, 07:30:54 »
Koszt zależy od tego czy kupujesz cały pakiet zabiegów czy pojedynczo zabiegi (pakiet jest tańszy jeśli jednostkowo przeliczysz cenę zabiegów). Najlepiej sama zobacz sobie cennik.

Offline Julie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Depilacja laserowa Trójmiasto
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-06-15, 09:01:12 »
W Sopocie w Krzywym Domku jest z tego co pamietam bo widzialam reklame :D