Autor Wątek: Liposukcja UD a sonoforeza?  (Przeczytany 2024 razy)

Offline m_karola

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Liposukcja UD a sonoforeza?
« dnia: 2013-01-21, 14:51:36 »
Dziewczyny czym się różnią te dwa zabiegi? przecież oba te zabiegi to wtłaczanie kosmetyku w skórę.. Bo czuje, ze to to samo tylko ktoś mi wciska kit!:)
HELP!:)

Offline martap

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Liposukcja UD a sonoforeza?
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-02-25, 22:59:10 »
Hej
I liposukcja i sonoforeza to sa ultradźwięki zatem teoretycznie masz rację.
Ale różnią się między sobą częstotliwością. Niższe częstotliwości od 25kHz do 70kHz służą do zabiegów liposukcji czyli działają głębiej (na adipocyty) natomiast wyższe częstotliwości od 1mHz - służą zmienianiu przepustowości skóry w sonoforezie.
Natomiast wyższymi częstotliwościami nie usuniesz tkanki tłuszczowej ale przy liposukcji dodatkowo możesz zaaplikować ampułkę do sonoforezy i wtłoczysz ją.
Za dodatkową kasę oczywiście :)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Liposukcja UD a sonoforeza?
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-06-03, 12:44:27 »
Probowalam wszystkiego i uda troche sie ujedrnily ale skora sprawia wrazenie widocznego celulitu a jak ja sie" podciagnie" to od razu robia sie gladkie. Czuje ze tylko plastyka przywroci im w miare przyzwoity wyglad.
Myslalm jeszcze o termage ale to bardzo duzy koszt na 2 uda i nie wiadomo jakie efekty i czy wogole jakies

brałam pod uwagę liposukcję wodną body jet bo nieco boje sie standardowej liposukcji. Jakieś opinie o tym?
https://porady-zdrowie.pl/wodna-liposukcja-czy-tradycyjna-czym-roznia-sie-te-dwa-zabiegi/
« Ostatnia zmiana: 2020-06-25, 09:47:36 wysłana przez Cytryna »

Offline Araszanka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Liposukcja UD a sonoforeza?
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-09-18, 20:17:41 »
Jesteście ostatnia nadzieją.Kupilam urządzenie Br-627, częstotliwość 1 MHz, natężenie fali od 0,5W/cm2-1,25W/cm2. Zakres mocy jest tylko w kolorze od zielonego przez żółty do czerwonego. Jak należy wykonywać zabiegi na ciało ,czy bierzemy moc największą i fale ciągle?jak ustawić fale przy zabiegach na twarz? Na jaki kolor? i czy fale  ciągle czy przerywane. Nie jestem kosmetyczką 😰 Pomocy blagam...