Autor Wątek: Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą  (Przeczytany 37665 razy)

Gość

  • Gość
Witam,co sądzicie o tabletkach hormonalnych? czy uwazacie ze jest to najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą? a co z naszym zdrowiem? czy warto jeść tabletki,aby mieć ładną cere?pozrawiam  :wink:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-15, 20:06:38 »
po pierwsze nie warto!
 po drugie tabletki hormonalne sa antykoncepcja a nie lekiem na tradzik
 po trzecie kto powiedzial ze kazdego lecza??
 po czwarte u nas w kraju bardzo rzadko lekarze zalecaja badania poziomu hormonow aby odpowiednio dobrac lek ...bo kazdy znas ma inny jego poziom ....i skutek tego rozny  :cry:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-15, 22:28:27 »
Zgadzam sie z wami,ale wyobrazcie sobie,ze prywatni dermatolodzy którzy maja po nie wiadomo ile tytułów przed swoim nazwiskiem proponują hormony,ja wiem,że hormony to niedobry wybór,jednak powiem wam szczerze,kiedy brałam hormony moja cera była śliczna,nieskazitelnie czysta,kiedy przerwałam,znowu pojawiły sie problemy! i dbam o cere najbardziej jak tylko moge,ale i tak mam problemy,mam "kaszke" na czole,małe podskórne wypryski na policzkach,ach....wiem że to jest mały problem z porównaniem z osobami,które mają tragiczne problemy z cerą,trądzik i rózne jego odmiamy,natomiast znam tyle dziewczyn,które biora hormony i nie maja problemów z cerą,nawet włosy sie nie przetłuszczają...widzicie,jednak hormony działaja na cere,jednak czy warto?! kazdy zdaje sobie z tego sprawe,jednak sa osoby,które biorą i nie tylko aby sie zabezpieczyć,ale takze,żeby nie miec problemów z cerą,pozdrawiam. :oops:

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-15, 22:35:44 »
JA brałam kiedyś Diane 35 i mialam po nich pieeeeeekna skóre :D przerwalam na miesiac i mialam takie syfy że znow wziełam jedną paczke poźniej zmienilam tabletki i po tej paczce Diane wzielam Jeanine i znowu przerwalam... syfki nie wrocily :D :D :D wiadomo ze czasem jakis mi sie zdazy ale ogolnie mam teraz czystą skóre... a mialam na dekoldzie, plecach, twarzy wszedzie...

Nie wiem dlaczego organizm tak zareagowal... moze jak zmienilam tabletki i zmniejszylam dawke hormonow to juz nie bylo dla niego takim szokiem jak je odstawilam...
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-12-15, 23:08:33 »
Ja tez brałam Diane35 i miałam piękną buzke i wlasnie po wakacjach tego roku przerwałam i znowu mam problemy,dlatego zastanawiam sie czy znów nie zacząć  : bredzisz :

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-12-15, 23:14:25 »
to sprobuj tak jak ja jedz diane az bedziesz miala czysta skore poznie  wez paczke innych tabletek z mniejsza zawartoscia hormonow i przerwij... moze skora zareaguje tak jak moja ;)
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-15, 23:42:46 »
Zrezygnowalam z diane,poniewaz zauwazyłam,ze jesetm strasznie po nich nerwowa,byłam wybuchowa,kłótliwa...od razu wiedzialam ze to przez duzą dawke hormonów...teraz wezme inne....i przerwe...zobaczymy czy tak samo zareaguje jak twoja!  :)  pozdrawiam

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-15, 23:45:55 »
Ale inne Ci nie pomoga na skore :( z tego co wiem to wlasnie Diane sa zarejestrowane jako lek a skutkiem ubocznym jest antytykoncepcja...
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gosiaczka

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-16, 10:02:37 »
Cytat: "zanciak"
to sprobuj tak jak ja jedz diane az bedziesz miala czysta skore poznie  wez paczke innych tabletek z mniejsza zawartoscia hormonow i przerwij... moze skora zareaguje tak jak moja ;)


moja tez tak zareagowala. jak bralam diane i przerwalam to na twarzy mialam masakre a pozniej zmienilam na inne z miejsza dawka hormonow i teraz zaprzestalam to nie mam problemow z cera

Gosiaczka

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-16, 10:04:22 »
Cytat: "majlo17"
Zrezygnowalam z diane,poniewaz zauwazyłam,ze jesetm strasznie po nich nerwowa,byłam wybuchowa,kłótliwa...od razu wiedzialam ze to przez duzą dawke hormonów...teraz wezme inne....i przerwe...zobaczymy czy tak samo zareaguje jak twoja!  :)  pozdrawiam


ja tez bylam nerwowa jak niewiem a teraz wszystko zniknelo. ufff :roll:

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-12-16, 14:10:15 »
ja tez brałam kiedys Diane
moze i buzie miałam fajna ale za to przytyłam 18 kg
i miałam obiawy jak przy ciąży
mdłości i bóle głowy
wiec nie warto moim zdaniem

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-12-16, 20:34:56 »
Diane35? Kurde, że też ktoś tego jeszcze używa jako antykoncepcji  :roll:  to lek stary jak świat. 8O  A hormonów w nim tyle, że jest zalecany osobom transseksualnym przy zmianie płci.
Teraz środki antykoncepcyjne mają tak niskie dawki hormonów, że trzeba je brać w konkretnych godzinach aby efekt antykoncepcji był na odpowiednim poziomie. Dzięki temu mniej dokuczliwe są właśnie skutki uboczne.
Co do brania hormonów na cerę to... moim zdaniem zależy. Zależy czy problemy z cera wynikają z zaburzeń hormonalnych. Sądzę, że wiele kobiet w Polsce ma tego typu zaburzenia (patrząc po wąsach, brodach itd.) a wiele jest tego totalnie nieświadomych. Uważam,z ę badania poziomu hormonów powinny być robione częściej ale wiadomo.. kasa... W tym kraju nie ma kasy na nic. Pryszcze i wąsy to i tak niewielki problemy wynikające z zaburzeń hormonalnych. Takie zaburzenia mogą prowadzić do znacznie gorszych powikłań. Jak wiadomo kobiety tez produkują testosteron, odpowiedzialne za to są nadnercza i czasem ta produkcja może być za duża. Jest to najsilniejszy hormon ludzki!!! Jak jest go za dużo to właśnie takie są objawy... a zresztą obejrzyjcie sobie na kanale CLUB taki dokument "Kulturystka". Tam widać doskonale co ten hormon potrafi zrobić z kobiety... kwadratowa szczęka niczym u faceta, głos, mięśnie i w ogóle fuu :(. Straszne.

Kurcze a mnie ostatnio tak wysyfiło, że będę mógł się przezwać Brad Pryszcz :| albo zostanę "Rycerzykiem Pryszczyrzykiem" - taki spektakl w teatrze dla dzieci Pleciuga na którym był synek znajomej. ;) Może czas zacząć jakieś tableteczki łykać? ;) buehehe Bo nawet Loreal Pure Zone kurde nie pomaga. :/

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-12-16, 20:38:36 »
Cytat: "mako"

Kurcze a mnie ostatnio tak wysyfiło, że będę mógł się przezwać Brad Pryszcz :| albo zostanę "Rycerzykiem Pryszczyrzykiem" - taki spektakl w teatrze dla dzieci Pleciuga na którym był synek znajomej. ;) Może czas zacząć jakieś tableteczki łykać? ;) buehehe Bo nawet Loreal Pure Zone kurde nie pomaga.

Toperku może Diane35 spróbujesz? :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-12-16, 23:32:28 »
Mam jeszcze Clen&Clear ale wszystkie te środki to jeden badziew... podstawa to kwas salicylowy co gębę wysusza :|.
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-12-16, 23:46:35 »
wobec tego clinique lub brandt :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))