Autor Wątek: lampa lupa  (Przeczytany 12029 razy)

Gość

  • Gość
lampa lupa
« dnia: 2007-03-11, 15:30:39 »
witam
czy mogłybyście mi polecić jakąś dobrą lampe z lupą do gabinetu? czy lepsza jest na statywie czy może być przykręcana? czy 3x powiększenie wysarczy?znalazłam parę na allegro, co sądzicie o tej? http://www.allegro.pl/item173768269__lampa_z_lupa_okragla_3x_profesjonalna_od_ss_.html
będę wdzięczna za pomoc


pozdrawiam
KAsia

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
lampa lupa
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-11, 15:33:43 »
ale czemu na allegro? :)  Nie lepiej w hurtowni ze sprzętem? np w Biomaku. Czy stawyw czy przykręcana to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, ja mam przykręcaną do szafki na kółkach, jeśli nie masz takiej szafki, weź ze statywem będzie dużo wygodniejsza.
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
Lampa lupa
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-08-22, 01:30:53 »
Witam

Proszę o poradę, którą lampę z lupą lepiej wybrać do gabinetu
z większym czy mniejszym powiększeniem ?
3x czy 5x ?
Jakie są Wasze opinie na ten temat ?


Pozdrawiam
Kris

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
lampa lupa
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-08-22, 10:22:32 »
ja w ogole rzadko uzywam lampo loopy bo jak narazie doskonale widze a od loopy bola mnie oczy :?
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
lampa lupa
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-10-07, 17:04:31 »
ja nie wyobrażam sobie czyszczenia bez lampy.

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
lampa lupa
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-01-19, 21:45:47 »
Czes.Ja zakupilem lampe z firmy Bek i Bek podaje syronke www.bekibek.pl posiadaja oni swietna lampe lupe jest ona pod nazwa Ultra slim szklo ma 3 driop.mozna dokupic  lupke do niej 12 dioptri.Latwo sie ja mocuje(ta dodatkowa lupke) poprostu sie wsuwa w szczeline w ktora jest w obudowie lampy.Lampa jest produkcji angielskiej wykonanie lampy jest rewelacyjne maja do niej piekny statyw super oplywowe nogi (nie  ma zdjecia statywu na stronie co podalem wyzej) Jedyny minus to ze jest droga lampa i statyw ale jezeli bym mial kupowac jeszcze raz to napewno bym zakupil ten sam zestaw.Lampa dostarczona byla w ciagu 24 godzin po zamowieniu super i mila obsuga w tej firmie.POLECAM.

Offline evvk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-10-12, 12:17:58 »
Ceny z bekibek są zabójcze. Dzwoniłam do nich na początku miesiąca i tak: lampa to ok 900zł, statyw 499 a szafeczka do lampy chrome 1500.

Znacie może tańsze i 'nie spadające na głowę klientki' lampy?
Ile dioptrii waszym zdaniem powinna mieć lampa?

Jestem w trakcie poszukiwań lampy więc wasze opinie będą mi bardzo pomocne.

Phytonia

  • Gość
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-10-12, 20:29:53 »
Poszukaj w specjalistycznej hurtowni ze sprzetem kosmetycznym. Napewno bedzie taniej.

Offline evvk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-10-15, 11:44:52 »
właśnie po hurtowniach się rozglądam tylko tam to zachwalają to co mają a ja sprzęt sprawdza się w praktyce to mi nie odpowiedzą rzetelnie... dlatego postanowiłam tu zasięgnąć rady... 

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-10-15, 13:54:01 »
evvk ja polecam Ci z doświadczenia polską firmę Biomak, może i nie ma tak wypasionego wyglądu jak z Beki Bek, ale jest o wieele trwalsza. Mają dużo różnych modeli (min. ze schowaną sprężyną - którą ja mam) masz w czym wybierać. Ja swoją lampę ze stojakiem mam z 4 lata, nic jej się nie dzieje, mój brat miał swoją 8 lat (właśnie przepaliła mu się żarówka i wymienił na nową). On właśnie kupił drugą taką wypasioną na maxa i jest zły jak diabli, bo już drugi raz(w przeciągu 2-3 miesięcy) wymienia z powodu pękającego plastiku tuż przy uchwycie gdzie się cały czas przekręca lampę. Zapomniałam jaką on ma firmę jak się dowiem to napiszę :)

Offline evvk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-10-15, 21:18:57 »
Jagna ty masz może tą z 3,5 dioptrii? jak się sprawdza takie powiększenie? kiedyś słyszałam że najlepiej ok 8 mieć ale czy to nie jest przesada?

Offline kkkcelyna

  • Kosmetolog
  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 178
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-05-27, 21:14:01 »
Ja kupiłam lampę z Activa i jestem z niej bardzo zadowolona. Zapłaciłam ok. 500 zł, ale było warto, tym bardziej, że nie wyobrażam sobie pracy bez lupy. Jest mi niezbędna przy diagnozie, regulacji, oczyszczaniu :)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-05-30, 09:30:00 »
Najdłużej wytrzymują nam srebrne lampy z Pandy!

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-08-25, 00:57:57 »
a ile ta lampa z pandy? dalej nie wiem czytając wątek jaki powiększenie najlepsze?

Offline dawid0kozlowski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: lampa lupa
« Odpowiedź #14 dnia: 2018-02-01, 12:24:08 »
Nie mam styczności z taką lampą, ale na pewno każde urządzenie do manicure ułatwia pracę kosmetyczce. W internecie jest dużo takiego sprzętu.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-08, 15:13:50 wysłana przez dawid0kozlowski »