Autor Wątek: Depilacja laserowa  (Przeczytany 2369 razy)

Offline inkognito_02

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Depilacja laserowa
« dnia: 2023-03-27, 10:47:13 »
Witam, z jakiegoś powodu jestem bardziej niż pewna, że ​​na depilację laserową chodzą nie tylko kobiety, ale ogólnie mężczyźni tacy jak ja. Osobiście depilacja laserowa pomaga mi walczyć z niechcianymi włoskami, więc nie ma po niej podrażnień. Laserville zatrudnia dobrych specjalistów, którzy pomogą Ci rozwiązać ten problem, za odpowiednią cenę.

Offline Anete

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Depilacja laserowa
« Odpowiedź #1 dnia: 2023-06-02, 16:49:27 »
Korzystanie z dobrodziejstw rozwoju technologicznego jaki oferuje medycyna estetyczna to oczywiście bardzo trafny wybór. Przecież wiele zabiegów jest wykonywanych bezinwazyjnie, a wykorzystywany jest do tego wysokiej klasy sprzęt medyczny. Depilacja nóg to jedna z najczęściej wybieranych opcji ponieważ daje nam rezultaty długoterminowe. We własnym zakresie nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć, nawet z najdroższymi kosmetykami i maszynkami. W takich gabinetach jak - https://paparazzi.clinic mamy możliwość wybrania jednego z dwóch rodzajów lasera. Wszystko będzie zależało od konkretnego problemu, koloru włosa czy skóry. Jest to oczywiście do omówienia na pierwszej wizycie z ekspertem w tej dziedzinie.
« Ostatnia zmiana: 2023-06-12, 14:10:10 wysłana przez Anete »

Offline Diza

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Depilacja laserowa
« Odpowiedź #2 dnia: 2023-07-18, 07:33:43 »
Szkoda tylko, że depilacja laserowa jest taka droga.