Autor Wątek: Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?  (Przeczytany 34176 razy)

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« dnia: 2006-02-24, 22:27:31 »
Cześć!
Interesuje mnie wszystko co jest związane z pazurkami, dlatego prosze o opinje na temat pisma "Nail Expert". Czy jest warte zaprenumerowania? Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-25, 16:38:45 »
nie znam takiego pisma, ale mogę Ci polecić "Paznokcie" i "Akademię Paznokcia" wydawane przez euro fashion
sama je kupuję i jestem z nich zadowolona, dużo informacji i wzorków.
jest też nail pro ale ono jest dostępne tylko w prenumeracie, podobno również ciekawe ale wiem to z opinii innych

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-25, 21:52:59 »
Cześć!
Ja prenumeruję tą gazetę i uważam że jest ok.
Tylko troszkę się opoźniają z przesylaniem  ale zawsze dociera.
POZDRAWIAM!!! :D

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-02-26, 21:48:21 »
Polecam NAILPRO, skontaktuj sie z Darianna :) :)

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-02-27, 13:27:38 »
Ja rowniez polecam NAILPRO :)

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-02-27, 19:36:19 »
Ja zamówiłam prenumeratę tej gazetki w październiku tamtego roku. Niestety do tej pory nie otrzymałam żadnego numeru. Już nawet zapomniałam o tej prenumeracie, ponieważ trochę gazetek prenumeruję. Dopiero ten post mi przypomniał. Przed chwilą  wyslałam do nich maila zobaczymy co z tego wyjdzie.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-27, 21:15:59 »
Cytat: "monis22"
Ja zamówiłam prenumeratę tej gazetki w październiku tamtego roku. Niestety do tej pory nie otrzymałam żadnego numeru. Już nawet zapomniałam o tej prenumeracie, ponieważ trochę gazetek prenumeruję. Dopiero ten post mi przypomniał. Przed chwilą  wyslałam do nich maila zobaczymy co z tego wyjdzie.


to długo czekasz na ta prenumeratę 8O
powinni bardziej dbać o klienta

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-02-28, 10:50:50 »
Dzisiaj już miałam telefon od Pani z gazetki. Podobno numery były wysłane z tym, że nie dotarły do mnie, ale to może być wina poczty. Zostaną wysłane do mnie gazetki jeszcze raz. Sprawa wyjaśniona i szybka odpowiedź. :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-02-28, 13:23:21 »
to mnie tez raz nie doszlo Beauty forum ale oni mowili ze wyslalai wiec chyba wina poczty, ale na szczescie wyslalai do mnie jeszce raz i doszlo

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-03-02, 15:54:29 »
Nail Expert czytuje,
ale bardziej polecam czas. Nail Pro, Paznokcie, Beauty Forum, Salon i Elegancja...

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-03-04, 14:52:19 »
Jeśli chodzi o pazurki to PAZNOKCIE i oczywiście NAIL PRO. Tam jest najwięcej wiedzy w tym temacie i wzorków. Paznokcie prenumeruję od 2001 roku i muszę przyznać, że coraz to więcej jest w tym czasopiśmie gromadzonej wiedzy - kiedyś bylo zacznie mniej... więc polecam. Natomiast Nail Pro to nowa gazeta, ale też dużo w niej informacji.

Gość

  • Gość
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-03-21, 13:52:25 »
hyhy w nr. 3 Nail Expert jest twoje zdjęcie kwiatuszku:) moje zresztą też :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-01-15, 22:51:48 »
uwazam Nail expert za taka sobie, Nail Pro lepsze  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-01-15, 22:56:22 »
My zrezygnowaliśmy z NailPro jak dla mnie nie jest wcale aż takie PRO a drogie. Zbyt wiele takiego ogólnego pitolenia o wszystkim i o niczym, zdobienia badziewnie pokazane i jakoś tak bez przekonania. W dzisiejszych czasach maziajki lakierem to żadna tam super odlotowa technika. Za to jak zaczęło wychodzić NailPro to zauważyłem poprawę Paznokci i Akademii Paznokcia. Widać konkurencja działa. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Co sądzicie na temat pism "paznokciowych"?
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-01-15, 22:59:16 »
W ogole zagadnienia w tych wszystkich gazetach sa tendencyjne, a fakt ze duzo rysunkow to tez prawda,ale to w koncu tez jakas inspiracja moze byc.  Wole kosmetyczne gazetki  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))