Autor Wątek: Usuwanie wąsika  (Przeczytany 19892 razy)

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #15 dnia: 2010-01-21, 14:16:29 »
Zauważyłam że często po depilacji wąsiku łapie mnie opryszczka (na górnej wardze pod nosem w miejscu woskowania) i to bardzo duża. I chociaż zawsze po woskowaniu używam wody utlenionej zastanawiam się nad darsonwalem, który jak wiemy zabija wirusy, bakterie i grzyby. A może macie jakąś inny pomysł? Zaznaczam że jak dostanę już opryszczki to nie pomagają mi żadne maści, nawet leki już brałam (hewiran). Ostatnio nawet dermatolog mi poradziła ją zamrozić.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #16 dnia: 2010-01-21, 16:07:07 »
Heviran w momencie jak juz jest opryszczka niewiele pomoże, najelpeij go używać przed, albo w czasie jak wiesz ze wystapi zagrożenie. Co do darsonvala bedzie on pomocny, pomoze zagoic sie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #17 dnia: 2010-01-21, 17:06:36 »
ja też zawsze stosuję po depilacji wąsika darsonwal, wszystko jest ok:)

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-01-21, 21:04:21 »
U nas po depilacji wąsika też zawsze jest darsonwal a potem smarujemy jeszcze tormentiolem.
A do depilacji woskiem uprzednio posypujecie skórę talkiem? Bo ja się tak uczyłam a teraz tam gdzie pracuje nie stosuje się talku i powiem szczerze,że mam obawy przed taką depilacją.

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-01-22, 13:09:25 »
Ja nigdy nie stosowałam talku, choć też tak nas uczyli i wszystko jest ok

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-01-22, 22:59:50 »
A ja wolałabym jednak z talkiem jakoś bezpieczniej się czuje tym bardziej,że klientki skarżą się na strupki po depilacji(która była robiona przez osobę z wieloletnim doświadczeniem).Przy użyciu talku jeszcze mi się to nie zdarzyło.

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-01-30, 09:38:17 »
nie smaruję talkiem,jeśli skóra ma skłonności do zapalenia mieszka włosowego to krostki będa czy posypiesz talkiem czy nie.nie posypuje przed,za to po smaruję folisanem i jest zawsze oki

Offline zuzanna85

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-02-12, 14:11:39 »
ja raz próbowałam u kosmetyczki usunąć meszek woskiem, ale skończyło się tragicznie bo zrobiły mi się takie wręcz rany

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-02-12, 17:19:33 »
to kosmetyczka Cię łądnie uszykowała-wosk był za gorący lub kładła go po parę razy w jednym miejscu;(współczuję:(bidulka-ale nie zrażaj się-inna zrobi to dobrze:)

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-03-23, 19:29:09 »
Może czasem lepiej nie depilować wąsika tylko go rozjaśnić np. preparatem Sally Hansen. % minut roboty a efekt jest naprawdę niezły. Poza tym nie ma podrażnień i niespodzianek "po".

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #25 dnia: 2011-03-23, 21:19:58 »
ale pod słońce jak zaświecisz takim wąsem rozjaśnionym to ja dziękuję : hahaha :

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #26 dnia: 2011-03-24, 20:22:32 »
dziewczyny a próbowałyście po depilacji wąsa zastosować głowicę hot-cold oczywiście przy tym zabiegu zastosować zimno? próbowałam niedawno i powiem szczerze fajne efekty, zdecydowanie zmniejszone zaczerwienienie:)

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #27 dnia: 2011-03-24, 20:38:31 »
ale pod słońce jak zaświecisz takim wąsem rozjaśnionym to ja dziękuję : hahaha :

Siedzę i się śmieję do monitora :))))))) Dobre:) Oczywiście jak ktoś ma dużeee wąsy to rozjaśnianie nic nie da ale niektóre klientki to przesadzają twierdząc, że coś im wyrosło pod nosem :)

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #28 dnia: 2011-03-25, 17:29:05 »
hehehhe : dance : fajnie że Cię rozbawiłam...ale taka prawda... :lol: na forum ma byc miło i z uśmiechem :hurra:

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Usuwanie wąsika
« Odpowiedź #29 dnia: 2011-05-12, 20:14:35 »
ipl nie kosztuje tyle co wosk...więc nie każdego stać na takie zabiegi,a poza tym to mam klientkę której po laserze odrosły po roku-więc jest różnie