Autor Wątek: żEL - który wybrać?  (Przeczytany 216793 razy)

Offline Kasiencja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
IBD żele
« Odpowiedź #375 dnia: 2008-06-02, 21:07:40 »
Ja zdecydowałam się na żele IBD i chciałam zapytać jakie trzeba kupić na początek:) bo tam jest więcej żeli  budujących o różnych nazwach, a piszecie tu że to są żele 3 fazowe. Czy mógł by mi ktoś napisać konkretne nazwy żeli które muszę mieć na początek do tego systemu. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #376 dnia: 2008-06-21, 10:15:20 »
Cytat: "Nanami"
Czy ktos pracuje na zelach firmy Masternail, warto w nie zainwestowac?


Mamy taki dzial poswiecony wytrzymalosci produktow Master. Przyznam, ze opnie, opiniami. Jednak ja jestem zwolenniczką dokumentu.
 W tym przypadku sa to foto absolwentek pracujacych na naszych produktach.

Przykładowe:

po 3 tygodniach (wyk. Katarzyna Swinoujscie)


po 2 m-cach (wyk. Agnieszka Poznan)



1,5 miesieczny zroscik (wyk. Kropka Pinczow- pracuje na produktach Master - nie jest naszą absolwentką)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

zyzia72

  • Gość
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #377 dnia: 2008-07-17, 20:44:29 »
Prosze o poradę w sprawie żeli ibd. Do tej pory pracowałam tylko na 1 - fazowych, ale przeczytałam na którymś z forum, że żele ibd należą do tych dobrych. Wiem  też, że przy tego typu żelach  trzeba nakładać je w odpowiedniej kolejności podkładowy, budujący i oczywiście nabłyszczający. Jeżeli tak faktycznie jest, to powiedzcie, który z żeli ibd jest żelem podkładowym. Ja na sobie spróbowałam  samym budującym , bez podkładu i też super siedzi! Ale mam wątpliwości. Proszę napiszcie coś jak pracujecie na 3 - fazowych żelach.  :wink:

Offline Martunia05

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #378 dnia: 2008-07-18, 16:11:36 »
Mnie obecnie uczy koleżanka. Oczywiście kurs taż mam w planach :)
Pracujemy na żelach firmy Euro Fashion są dosyć wydajne,30ml żel kosztuje ok89zł,biały i róż lepiej kupować po15ml cena ok54zł. Szczerze polecam :D firma Ranails i IBD też są b.dobre i powszechnie używane, godne polecenia
M....

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #379 dnia: 2008-07-29, 00:35:45 »
RaNails a IBD to zupełnie różne półki cenowe i jakościowe. Z forum EF wiem, że sporo osób narzeka na jakość produktów RaNails.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline buziaczek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 79
neo nail
« Odpowiedź #380 dnia: 2008-11-25, 13:34:22 »
proszę o opinie : chodzi mi o żele neo nail, czy ktoś na nich pracuje i jakie są??

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #381 dnia: 2008-11-25, 19:54:56 »
Devil may cry...

Offline asikczek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #382 dnia: 2008-11-26, 07:21:22 »
z mojego doswiadczenia moge polecić
1. Christrio - żele należą do tych rzadszych, ale rewelacyjnie sie poziomują i nie zalewają skórek. Nie trzeba ani bondera ani primera , pieknie się świecą.

2. IBD (wypróbowałam stara linię i są rewelacyjnie, gęste, niestety trzeba do nich albo bonder albo primer i nabłyszczasz)

3. Ra Nails ( clear jest żelem rzadkim i piecze w lampie, nie jestem z niego zadowolona, ale BUILDER CLEAR  - no to co innego. Jest Gęsty, nie spływa na skórki, ślicznie sie poziomuje NIE PIECZE!!!. Wypróbowałam go w połączeniu z ibd i z coverem sf i nic sie nie dzieje) Jest nawet bardziej przejżysty niż ibd i o wiele tańszy. Builder clear potrzebuje nabłyszczacza, ale nie trzeba używać primera. Mi bardzo odpowida i jak tylko skończe ibd wezme na wypróbowanie ra builder.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #383 dnia: 2008-11-26, 20:35:00 »
Cytat: "asikczek"
z mojego doswiadczenia moge polecić
1. Christrio - żele należą do tych rzadszych, ale rewelacyjnie sie poziomują i nie zalewają skórek. Nie trzeba ani bondera ani primera , pieknie się świecą.



Zapomniałaś dodać, że w zasadzie do wszystkiego co Christrio potrzebny za to jest Whiping Solution. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline asikczek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #384 dnia: 2008-11-26, 21:27:40 »
cóż Mako w zasadzie niekoniecznie. Uzywałam innego odtłuszczacza i cleanera ( z ibd) i tez było wszystko ok :D

Offline moniulek5

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #385 dnia: 2009-10-13, 22:13:10 »
za reklamę w tematach do tego nieprzeznaczonych dziękujemy - Adminka
« Ostatnia zmiana: 2009-10-13, 23:22:27 wysłana przez Ania »

Offline aNNN

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
żele Black Prince
« Odpowiedź #386 dnia: 2009-12-27, 19:27:15 »
hej dziewczyny mam takie pytanie dotyczące żeli Black Prince dostępnych na allegro

http://allegro.pl/item855760678_wielke_zele_black_prince_30_ml_az_6_kolorow.html

 żele są bardzo tanie aż za tanie żeby były dobre tak mi się wydaje,
ale proszę z czystej ciekawości o wasze opinie jeśli kiedyś któraś z was pracowała na nich
jestem ciekawa jak one się utrzymają na płytce, czy nie zapowietrzają się i czy nie żółkną.....

dzięki serdeczne i pozdruffki      :lol:

Offline Agnieszka S

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #387 dnia: 2010-01-13, 13:56:59 »
Z tańszych polecam I-nails. Jednofazowy jest super, ale budujący lubi się "przesunąć".
Miałyście może serię soak off z ImpressioNails - niedużo jest info w necie o tej firmie.

Offline kachnaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #388 dnia: 2010-11-14, 20:03:39 »
dziewczyny co myslicie o żelach alepaznokcie?, jestem poczatkujaca i mysle na poczatek nad tymi zelami, slyszalam tez ze na poczatek najlepiej zaczac na zelach jednofazowych, jednak z tego co czytam na produktach to na kazdym pisze jednofazowy, moge kupic white lub pink, clear lub jeszcze jakis inny i robic 3 warstwy na paznokciach kazdym??, moglby ktos mi wyjasnic ktore to te 3 fazowe?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: żEL - który wybrać?
« Odpowiedź #389 dnia: 2011-02-15, 00:44:27 »
dziewczyny co myslicie o żelach alepaznokcie?, jestem poczatkujaca i mysle na poczatek nad tymi zelami, slyszalam tez ze na poczatek najlepiej zaczac na zelach jednofazowych, jednak z tego co czytam na produktach to na kazdym pisze jednofazowy, moge kupic white lub pink, clear lub jeszcze jakis inny i robic 3 warstwy na paznokciach kazdym??, moglby ktos mi wyjasnic ktore to te 3 fazowe?

a ja słyszałam że najlepiej zacząć od kursu, no ale moge się mylić  :cool:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum