Autor Wątek: farby do wlosow  (Przeczytany 78480 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-03-23, 22:31:53 »
juz dzisiaj pofarbowalam na miedziany mahon garniera i wyszlo super
niestey tego dekoloryzatora garniera nie moglam dostac nigdzie
ale poradzili mi krem rozjasniajacy garniera i potem nalozylam farbe
wyszlo bardzo dobrze  :) a balam sie ze moze nie pokryje ale nie potzrebnie

Gość

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-04-12, 22:46:25 »
POMOCY!!!
Pofarbowałam dzisiaj włosy na Złoty Brąz firmy Garniere... i wyszedł mi jakiś rudawy:/ jestem brunetką ale byłam w Egipcie i włosy mi wypłowiały więc chciałam je przyciemnić i wyszła tragedia. Czy ciemny brąz z tej firmy mi to pokryje?? Chcę mieć naturalnie ciemne ale nie czarne włosy...bez żadnej poświaty!Prosze o odp.!!! Jestem załamana tym co mam teraz na głowie :(

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
farby do wlosow
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-04-13, 15:16:48 »
lepszy bedzie ciemny szatyn
pozdrawiam
Anna

Implicite

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-04-25, 20:57:10 »
dziś odświeżyłam kolor, tym razem spróbowałam farb loreala (oczywiście u fryzjera) i jestem bardzo zadowolona :)

szukam dziewczyny producenta i nazwy szamponu do włosów, fioletowy kolor,opakowania - nie wiem, do włosów blond farbowanych, przy częstym używaniu rozjaśnia włosy i zabezpiecza przed żółknięciem koloru. w nazwie ma chyba 'platinum'. proszę o pomoc :-)

Gość

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-04-27, 20:35:02 »
Może chodzi Ci o szampon z WELLI ''REGENAL"" do włosów siwych i blond?Kosztuje ok 20 zł.Są też inne tego typu szampony,np LOREAL ale są droższe.Dzięki nim blond włosy nie stają się żółte. :)

vroniasta

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-05-02, 14:05:41 »
Od dłuzszego czasu zdaje się na wybór fryzjerki do której chodzę, ale kiedyś jak farbowałam sama to najczęściej były to farby L'oreala, albo Palette :) chociaż te drugie to strasznie mocne farby, bardzo długo trzymają kolor i ciężko jest potem pofarbować się na inny kolor, zwłaszcza, jeśli chodzi o ciemne kolory!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-05-02, 15:46:11 »
ojj tak ja mialam palette ciemna czekolade i kolor doslownie wchłonął sie strasznie we wlosy :roll:

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
farby do wlosow
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-05-02, 20:42:04 »
Cytat: "bluemay"
Może chodzi Ci o szampon z WELLI ''REGENAL"" do włosów siwych i blond?Kosztuje ok 20 zł.Są też inne tego typu szampony,np LOREAL ale są droższe.Dzięki nim blond włosy nie stają się żółte. :)

Zgadza się,Regenal Welli ma własnie takie właściwości.
Prócz tego preparatu,z kosmetyków detalicznych,spotkałam sie jeszcze tylko z szamponem do włosów siwych i blond z Rossmana-posiada podobne właściwości,ale nie mam porównania,bo nie miałam okazji wypróbować.

Gość

  • Gość
farby do wlosow
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-06-06, 21:25:17 »
dla mnie przez długi czas numerem jeden byl Casting L'oreala czarny i zawsze byłam zadowolona a włoski w niezłej kondycji:) teraz usiłuję zejść z tej czerni, co niestety łatwe nie jest:( narazie testuję brązy Excellence(chyba tak sie pisze)-zobaczymy:)

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
farby do wlosow
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-06-07, 07:55:37 »
Dziewzcyny chce sobie zrobic pare refleksow turkusowych. Slyszalam , ze "takie cos" robi sie magenta <w ofercie firmy Ducastel>. Czy ktoras z was miala do czynienia z ta firma? i czy jest droga?

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-07-14, 12:39:51 »
ja uwielbiam LOREAL casting, szamponik wydajny nawet na długie włosy a po ich odżywce włoski są lśniace i mięciutkie:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
farby do wlosow
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-07-14, 13:59:14 »
ja znowu jestem wierna garnierowi odcien 90 albo 100 tez jest fajny do wlosow blond :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-07-15, 17:57:23 »
słyszalyscie o farbie "elumen" ???
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
farby do wlosow
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-08-11, 18:17:19 »
ja maluje Loreal ciemna czekoladka.Niedawno poszlam do fryzjerki by umalowac na jasny braz niestety pani powiedziala mi ze nie jast to mozliwe :(  poniewaz nie uzyskam oczekiwanego koloru,powiedziala tez ze moze uzyc dekoloryzatora lecz to strasznie zniszczy wlosy :(  dlatego wstrzymalam sie z rozjasnianiem brazu...
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
farby do wlosow
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-08-11, 22:55:01 »
ja jak juz to zawsze przyciemniam, ale na pewno nie wyszedlby mi jasniejszy kolor od naturalnego
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))