Autor Wątek: jaki makijaz na te okazje?  (Przeczytany 69678 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-07-18, 20:55:04 »
niekoniecznie, wydaje mi sie ze zalezy od tego jak makijaz bedzie wyglądał i jak bedzie wykończony:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-24, 17:48:39 »
Mam pytanie. Mam cere bardzo z niszczana. Na twarzy wyskakuja mi rozne wypryski, czesto sie maluje i moze zle dobiaram do twarzy kosmetyki. Prosze o odp

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-24, 18:02:49 »
Ale pytasz o to jakie masz uzywac kosmetyki? a jaki masz rodzaj skory, bo pojecie zniszczona.. masz na mysli wypryski? kazdy je czasem ma
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-01-24, 18:05:25 »
Twoją buźkę musiałaby zobaczyć kosmetyczka  :wink:
nie jesteśmy w stanie stwierdzić co jest powodem, ale nie sądzę że kosmetyki, bo minęła już era kiedy kosmetyki niszczyły buzię  :wink:
nawet z bazaru muszą mieć atest  :wink: Przejdź się na konsultację do poleconego gabinetu kosmetycznego   :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-01-24, 21:13:40 »
ja bym raczej postawiła na czerwone usta i delikatne oczy...
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-01-24, 21:33:01 »
albo dokladniej nam opisz swoja skore
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-07-13, 14:17:26 »
Mam pytanko :P Jestem sztynką o piwnych oczach i właśnie wybieram się na wesele znajomych, z tym, że mam złoto sukienkę i nie bardzo wiem jak sie namalować :( mam niezbyt duże oczy i bym chciała sprawić aby były większe, jednak bym chciała makijaż nie za mocny,ale taki który który przepięknie prezentuje się na zdjęciach :lol: z góry dziękuje za odpowiedź. :wink:

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-07-13, 14:46:32 »
to może wstaw fotkę?

oczy mozna powiększyć optycznie malując leko tuszem dolne rzęsy, nie zbyt mocno.

NiuSka

  • Gość
Makijaż na studniówkę.
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-01-07, 22:14:02 »
Witam.


Mam bardzo wielką prośbę i proszę aby któraś z Was mi pomagła.

Nie wiem jaki makijaż zrobić sobie na studniówkę. Chciałam iść do wizazystki, ale jednak zrezygnowałam z powodu pieniążków. 100 zł na makijaż na pare godzin to troszkę dużo, a jednak mam wydatek sukienke, buty, fryzjer..

Myśle o mocniejszym makijażu bardziej ekstrawaganckim.

Będę miała czarne kozaki z koronki i czarno fioletową sukienkę o wzorze :



Jestem blondynką o szaro niebieskich oczach.

O to moje w miarę aktualne zdjęcie :



Proszę podpowiedźcie jak mogłabym wymalować powieki i usta. Jakich kolorów uzyć. Jakiej firmy kupić cienie, żeby były trwałe ale z przyzwoitą ceną.
Byłabym bardzo wdzięczna o jakieś propozycje na zdjęciach.

Może ktoś jeszcze podpowie mi fryzurkę. ;)


Pozdrawiam, Angelika. :D

Agulka

  • Gość
jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #24 dnia: 2009-02-03, 13:08:01 »
witam,
mam pytanko czy na stódniówkę moge pomalować smokey eys z dodatkiem fiolety. czy to będzie za "cieżkie" dla młodej dziewczyny? Jest szatynką

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #25 dnia: 2009-08-26, 00:08:09 »
NiuSka sukienka bardzo odwazna i jak sobie wyobrazam jeszcze w koronkowych kozakach to juz faktycznie odjazd na maxa!! Studniowka juz dawno za Toba,ciekawa jestem jaki wymacilas makijaz? Ja naklonilabym Cie do smokey eyes,gdyz kreacja jest dosyc 'punkowa' bym rzekla. A ze jest w tonacji czarno-fioletowej - dodalabym bardzo blyszczacego fioletu (moze nawet brokatu) jedynie nad zrenica na ruchomej powiece....jak szalec to szalec :)
i moze fryzjerka nie jestem,ale widze Cie w super irokezie z gladko opadajacymi prostymi wlosami na pleckach i ewentualnie fioletowym kwiatem wydobywajacym sie gdzies z boczku spod wlosow... ale to juz trzeba by bylo dopelnic przy calosci co bys nie wygladala z kolei jak ozdobiona choinka :)


Agulka to zalezy od wielu czynnikow czy bedzie ci pasowac taki makijaz. Od kreacji,po  Twoja urode, wielkosc i osadzenie oczu,a nawet twoj charakter...

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #26 dnia: 2010-10-24, 12:15:38 »
brazik,zloto,miedz.mozesz rowniez zrobic smookie eyes brazem ale zewnetrzne kaciki przydymic czarnym lub grafitowym:))

Offline karinkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #27 dnia: 2011-02-04, 15:37:35 »
Albo czerwone usta i delikatny, jasny makijaż oczu, albo ciemne, grafitowe oczy i ledwo muśnięte usta np. bezbarwnym błyszczykiem.

Offline Biogaleria_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #28 dnia: 2012-04-18, 22:16:12 »
Do takiej urody pasuje prawie wszystko:) Brąz to dobry pomysł, ale raczej bez brokatu. Dałabym ciemny cień przy prawym kąciku oka a jasniejszy wewnątrz. Do tego delikatne, ale grube kreski. Usta czerwone;)

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: jaki makijaz na te okazje?
« Odpowiedź #29 dnia: 2012-08-06, 19:14:23 »
Majkijaż powinein przede wszytskim pasowac do urody. otem ubiór. Dlatego do piwnych oczek polecam cos ciemnego, np brazy. Ładnie podkresla Twojej atuty;)