Autor Wątek: frezarki i frezy  (Przeczytany 248829 razy)

Offline jumpi

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #255 dnia: 2012-05-30, 20:42:04 »
www.pajacyk.pl
Jeśli klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.
Odwiedzaj często Pajacyka, najlepiej ustaw go jako stronę startową.

Offline kasia38

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #256 dnia: 2013-09-01, 09:19:47 »
Witam chciałam zapytać o zdzierak do pięt elektryczny Super Bario  może ktoś pracował na nim , lub polecił mi coś innego , obecnie pracuję na tarce Pegi Sage .

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #257 dnia: 2013-09-06, 15:46:59 »
Przy zakupie frezarki zwróćcie uwagę czy ma odciąg pyłu, ja kupiłam taką bez i strasznie się pyli. A swoją frezarkę używam i do tipsów i do pedicure, tylko inne frezy :D

Offline megi86

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #258 dnia: 2013-09-17, 14:18:47 »
Najlepsza frezarka jest z Firmy Gerlach kosztuje ok 5-6 tys,rewelacja ma pochłaniacz i wymienne filtry

Offline tanita

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #259 dnia: 2013-11-05, 21:44:28 »
Błagam pomocy :klnie:. zastanawiam się nad zakupem frezarki i mam problem. Pod uwagę biorę dwie vento lub promed 4030 SX. Czy macie z nimi jakieś doświadczenia??

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #260 dnia: 2014-01-14, 14:02:44 »
Witam
Czy mozeci mi powiedzieć jakich frezów używacie do zdejmowania masy żelowej i akrylowej?

używam frezu karbidowego:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline martamarta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #261 dnia: 2014-12-10, 12:11:33 »
czesc dziewczyny !
kolezanka chce mi sprzedac frezarke pfp 40 lcn w bardzo dobrym stanie z pochlaniaczem pylu ,co sadzicie o tej frezarce ? moze ktos taka ma lub mial z nia kontakt , i ile taka frezarka jest warta? prosze o szybka odpowiedz;)

Offline martamarta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #262 dnia: 2014-12-10, 12:17:53 »
co sadzicie o frezarce pfp 40 firmy lcn z pochlaniaczem pylu? ktos moze ma z nia jakies doswiadczenie? ile taka frezarka jest warta? prosze o szybka odpowiedz ;)

Offline Egetalia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #263 dnia: 2015-03-23, 14:19:02 »
Pfp40 to dobry wybór tylko sprawdź czy czasami niema czegoś bardziej w korzystniejszej cenie po co przepłacać...

« Ostatnia zmiana: 2015-03-23, 14:32:57 wysłana przez Tomek »

Offline halinka.k

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #264 dnia: 2015-05-02, 13:17:02 »
Ja osobiście polecam frezarkę FV8 Profimade, zainwestowałam w nią dwa miesiące temu i był to strzał w dziesiątkę. Cicha praca, ładny design, przyciąga uwagę klientek, bardzo łatwa w obsłudze, łatwa wymiana końcówek i lekka rączka:) Idealna frezarka do stóp, natomiast do rąk polecam marathona 3 Lux, tej już używam chyba ponad 3 lata i jest nie do zdarcia, fajna, zgrabna frezarka:)

Offline Papi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #265 dnia: 2015-06-30, 18:15:49 »
Witam,przychodzę z dużym dylematem..ponieważ zastanawiam się nad frezarką,która ma służyć przede wszystkim do pedicure ewentualnie sporadycznie do usuwania zrogowaceń na dłoniach  i znalazłam dwie,bardzo podobne ale jednak się różnią i chciałabym otrzymać obiektywną opinię od specjalistów,bo producenci,jak wszędzie,mówią to co chcemy usłyszeć..  :nono: :roll: na co mam zwrócić największą uwagę przy wyborze? (parametry żeby wystarczyła na więcej niż kilkanaście użyć..

1)http://allegro.pl/frezarka-marathon-champion-45w-frezy-kapturki-i5232516528.html

2)http://allegro.pl/frezarka-marathon-champion-ivory-i5253057603.html

Offline dianalen

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #266 dnia: 2015-10-23, 05:26:59 »
Ta pierwsza z oferty wygląda bardziej profesjonalnie i ma znacznie więcej części, więc jeśli potrzebujesz coś super-wielozadaniowego, ona będzie najlepsza. Ja natomiast kupiłam ostatnio frezarkę na http://lapuella.pl. Mają bardzo konkurencyjne ceny, dostawa była szybko, a także mogłam skorzystać w porady - napisałam do firmy, czy mogliby mi coś doradzić w sprawie właśnie frezarki. Bez problemu wybrałam taką, która spełnia moje potrzeby i wcale nie była najdroższa, więc może też poszukaj sklepu, który mógłby Ci coś podpowiedzieć.

Offline irina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #267 dnia: 2016-02-16, 13:30:52 »
Ja tam wolę dmuchać na zimne i nie kupuję tańszych zamienników. Moja koleżanka kupiła takie badziewie i nie dość, że po kilku sezonach wymieniała, to jeszcze było bardzo niewygodne. Ja teraz kupiłam dokładnie coś takiego: http://www.cosnet.pl/podologia/frezarki-podologiczne/frezarka-z-pochlaniaczem-podiavac-pdv30.html Cena przystępna i jak na razie jestem zadowolona.

Offline Agnieszka00

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #268 dnia: 2016-02-16, 16:13:50 »
Witam, stałam się szczęśliwą posiadaczką frezarki, ale mam dylemat odnośnie frezów do ściągania masy. Wiem że temat wałkowany, przeczytałam cały wątek tu i na innych forach, ale wpisy mają po kilka lat, a może ktoś coś fajnego odkrył. Kuszą mnie frezy z PB, ale zanim wydam kilka stówek wolałabym upewnić się czy coś się nie zmieniło.

Dzięki wielkie i pozdrawiam :wink:

Offline Litzensonien

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: frezarki i frezy
« Odpowiedź #269 dnia: 2016-02-25, 02:27:38 »
jesli nigdy nie pracowałaś na frezarce to za duże obroty, moze byc ciezko :)