Autor Wątek: Hybryda traci blask  (Przeczytany 34015 razy)

Offline Martynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Hybryda traci blask
« dnia: 2016-02-14, 23:39:09 »
Jestem zaniepokojona, bo z blizej nie znanych mi przyczyn hybryda po przetarciu cleanerem już drugi raz straciła blask, stała sie matowa... dodam ,że zmieniłam cleaner z Daimond cosmetis na cleaner firmy Basic( ale wczesniej już go uzywalam i nic sie nie działo... Używam głównie lakierow semilac .Za pierwszym razem robilam czerwone pazurki lakierem Nail design , drugi raz baza, top i czerwien z Semilaca i po przetarciu cleanerem stracily polysk,macie pomysł  dlaczego??? Dodam ze nie dzieje sie takza kazdym razem ,ale obawiam się,że tym razemznowu spotka mnie niemila niespodzianka  :frown:

Offline Semilac

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-02-15, 08:45:57 »
Aby uzyskać perfekcyjny manicure hybrydowy zaleca się łączenie lakieru hybrydowego Semilac z firmową bazą i topem. Produkty te są całkowicie kompatybilne. Nie znamy składu bazy i topu innych firm, zatem nie jesteśmy w stanie zagwarantować idealnego,, trwałego efektu końcowego i bezproblemowej aplikacji w przypadku ich połączenia.

W razie pytań - chętnie pomogę
Online Ekspert marki Semilac                           

Offline Martynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-02-21, 17:33:30 »
Tak jak napisałam, w pierwszym przypadku byl to kolor innej firmy -Top i baza Semilac , ale drugi raz, kolor ,baza i top semilaca a mimo wszystko po przetarciu cleanerm paznokcie zrobily sie matowe.

Offline Semilac

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-02-22, 12:57:56 »
Powodem może być niedokładne, zbyt krótkie utwardzenie lakieru. Wtedy, pozostaje zbyt lepka warstwa dyspersyjna koloru i kiedy na nią nałożony jest top, na skutek połączenia tych dwóch produktów, top może nie uzyskać swojego błyszczącego efektu. Najlepiej wydłużyć czas utwardzania koloru.

Pozdrawiam
Online Ekspert marki Semilac

Offline mocniak883

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-02-26, 23:00:13 »
Dlugo taką hybrydę się nakłada w ogóle?
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline Martynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-03-01, 17:44:26 »
Być może to jest wlasie powod, właściwie utwardzam każdą warstwę 2 min ,ale być moze nalozyłam grubsza warstwe i powinnam wydlużyc czas , dziękuję bardzo za pomoc ;-) Pozdrawiam!

Offline Martynia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-03-01, 17:45:44 »
Mocniak883 , zalezy od wprawy,ale myslę ,żebez zadnych kombinowanych wzorkow ok 1,15 min

Offline memontos

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-03-01, 21:31:13 »
pomaluj bezbarwnym lakierem xd
Nie pozycjonujemy się!!!

Offline ferdek3

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-03-04, 10:49:41 »
Niestety jak jazdy kolor traci blask ponieważ się wyciera. Myjemy ręce a to wszystko rzutuje na jakość koloru.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Tomiczkalala

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-05-13, 11:06:48 »
hybrydę zrobisz nawet szybciej niż godz jeśli nie musisz ściągać starej, i oczywiście jesli nie ronisz wzorków

Offline Cells

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-05-15, 21:28:02 »
Używasz kosmetyków z jednej firmy? :)

Offline Honorata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-05-18, 15:11:14 »
a moze spróbuj innych lakierów hybrydowych ? ja teraz juz przerzuciłam sie na lakiery hybrydowe  makear , weszły do polski w zeszłym miesiącu i zakupiłam je . I szczerze , nie traca żadnego połysku , miałamje 3 tygodnie na sobie i powiem szczerze ,ze nic mi sie nie działo , ale ściagnęłam bo kolor mi sie znudził. z topów mają mega fajny top no wipe cat eye , efekt kociego oka bez przemywania . czyli nakładasz base coat , utwardzasz w lampie , potem nakładasz kolor , który lubisz, znowu utwardzasz  wlampie ,, potem na końcu używasz top cat eye  , przykładasz magnet pen długopis do paznokcia na jakies 5 min ( tylko go nie dotykaj ) . a otem jak uzyskasz efekt kociego oka , znów utwradzasz w lampie . tyle

Offline Lidia99

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-05-29, 11:53:19 »
bardzo dziwne...

Offline iwonka_buziak

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-08-12, 07:30:16 »
Może po prostu zmień firmę lakierów? Ja zanim doszłam do perfekcyjnych hybryd długo szukałam firmy, która produkowałaby według mnie najlepsze lakiery. Dziewczyny polecają wiele firm, jednak najlepiej je przetestować samemu. Ja po przetestowaniu wielu firm zaufałam najbardziej La Femme. Ich lakiery są dla mnie super - nie tracą połysku, wystarczą dwie warstwy, aby ładnie pokryć i hybryda długo się trzyma. Na ich stronie internetowej znajdziecie duży wybór lakierów w różnych kolorach oraz akcesoria, które przydadzą się wam do robienia hybryd. :)

Offline Angielo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Hybryda traci blask
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-08-20, 14:18:22 »
No lakiery mogą być złe.