Autor Wątek: Mary Kay  (Przeczytany 14311 razy)

Gość

  • Gość
Mary Kay
« dnia: 2006-07-14, 23:58:57 »
Witam. Napiszcie proszę co sądzicie o kosmetykach Mary Kay. Byłam na pokazie i przyznaję,że się szczerze napaliłam,ale nie wiem czy warto. Podobno to górna półka kosmetyków,ale czy napewno... Proszę o fachową poradę! Z góry wielkie dziękuję.

Gość

  • Gość
Mary Kay
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-16, 16:20:24 »
A myślałam,że można się tu wszystkiego dowiedzieć. Niestety o firmie Mary Kay chyba nie. Pozdro. :?

Gość

  • Gość
Mary Kay
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-16, 16:27:37 »
mnie się wydaje, że mary kay to coś jak oriflame, podobny styl rozprowadzania, tyle że firma tworzą większą otoczkę wspaniałości wokół tego. Może i dobre kosmetyki, nie wiem, ale fakt że każdy może sprzedawać mi nie odpowiada.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Mary Kay
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-16, 16:27:48 »
najp[ierw poszukaj a pozniej pytaj...
na forum byl juz przerabiabny temat tych kosmetykow. wystarczy w wyszukiwarke wpisac mary kay i beda tematy

Gość

  • Gość
Mary Kay
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-16, 16:51:30 »
Przeleciałam wyszukiwarkę,ale nie znalazłam żadnych konkretów,poza tym,że firma podobna do Avon tyle,że ceny ma z wyższej półki. A ja szukam fachowej porady. Pozdrowionka.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Mary Kay
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-07-18, 17:58:26 »
wiem, że maja dobra linię do dłoni:) ale rzeczywiście trochę kiepsko z ta ogólnodostepnością..
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-06-16, 02:08:28 »
Na Odnoklassnikach jest grupa Mary Kay,ale w Polsce nie obiło mi się o uszy nic o tej firmie.W Rosji są popularne te kosmetyki.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Madziof

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #7 dnia: 2010-12-21, 13:10:14 »
Ja tez bardzo duzo slyszlaam o tych kosmetykach np to ze amerykanki zabijaja sie o te kosmetyki. a dlatego sa tak niedostepne bo tylko przez sprzedaz bezposrednia   wiec trzeba miec znajomego konsultatnta jak w avonie ale jesli chodzi o jakos to zupelnie przewyzszaja avon. dlatego sa potrzebni tacy konsultanci zeby ludzie widzieli jak kos\rzystac z nich we wlasciwy sposob i  nie robic sobie przy okazji krzywdy. naprawde fajan sprawa. i polecam.

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #8 dnia: 2010-12-21, 19:16:53 »
Na wakacjach zamówiłam próbki kosmetyków, to szły do mnie, aż z Mińska. Ku mojemu zaskoczeniu w zestawie dostałam kosmetyczkę,pędzelek i dwa lusterka.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline Madziof

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #9 dnia: 2010-12-21, 23:39:31 »
No wlasnie nie ma to jak porzadna firma :)

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-10-25, 20:49:49 »
ale dośc droga jak na moje oko

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-10-25, 22:05:29 »
za dobre kosmetyki trzeba zapłacić-i efekty widać...

Offline agam89

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-10-28, 15:10:32 »
Ooo zgrozo! Błagam nie porównujcie Mary Kay do Avonu. Mary Kay to kosmetyki selektywne, porównywalne do Dior, Lancome i Clarins, z tym, że są sprzedawane za pomocą sprzedaży bezpośredniej. Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem, albo próbkami proszę o kontakt :)
Na terenie Lublina zajmuję się także organizowaniem spotkań kosmetycznych, gdzie przybliżam filozofię firmy oraz kosmetyki, także serdecznie zapraszam :)
Pozdrawiam :)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-10-28, 21:11:57 »
Dior, Clarins, Lancome? Czy ty nie przesadzasz? Ja wiem,że w sprzedaży liczy się zrobienie dobrego wrażenia ale nie porównywałabym Mary Kay do Clarins lub Lancome. Tak, tak wiem ten różowy Cadilac :D.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline agam89

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-10-28, 21:49:49 »
Ale dokładnie do tych firm porównywalna jest Mary Kay. Jakość kosmetyków jest naprawdę świetna i nie mówię tego tylko dlatego, że jestem ich przedstawicielem, ale dlatego ze sama ich używam i jestem zachwycona. Mam dużo klientek, które przeszły z Lancome i YSL właśnie na Mary Kay. Nie tylko dlatego, że są od nich dużo tańsze, ale po prostu posiadają bardzo bogaty skład i efekty stosowania można zauważyć bardzo szybko. Pozdrawiam :)