Autor Wątek: TEB  (Przeczytany 53698 razy)

Gość

  • Gość
Wyprawka
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-06-01, 12:00:50 »
Hej!Ja zastanawiam sie nad ta szkola w Opolu tylko ma ona miejsce w szkole-w pewnym lieum wiec nie wiem jak tam z przyrzadami i klasami a sekretariat wiadomo ok.Dostajecie jakas wyprawke tzn fartuch przyrzady?Slyszalam ze w niektorych szkolach to dostaja.Nie wiecie  moze jeszcze jak to jest z ocenami spr pyt?Sa na lekcjach czy raz w semestrze na "sesji"?Pozdrawiam :wink:

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
TEB
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-06-01, 12:54:48 »
Co do wyprawki to powiem szczerze że nawet nie pytałam. A jesli chodzi o ocenianie to z tego co mi powiedziano, dzienni i wieczorowi zbierają oceny przez cały semestr a zaoczni mają sesję egzaminacyjną.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
......
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-06-01, 13:58:13 »
Czy dostawalyscie bezplatny informator?Dowiem sie cos z niego ciekawego?Sa to tylko ulotki czy lepiej zamowic opcje wszystkie kierunki?

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
TEB
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-06-01, 14:12:38 »
Kiedyś dostałam informator do wszystkich kierunków - informacje były trochee bardziej szczegółowe niż na stronie internetowej szkoły, m. in. zawierały wysokośc czesnego dla poszczególnych kierunków. Moze lepiej zamów sobie informator do konkretnego kierunku.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-06-01, 14:51:01 »
Dzięki Martuch za miłe słowa, jak zaczniemy nauke na pewno bedziemy się wymieniać doświadczeniami.
A jeśli chodzi o tą szkołe Agga to muszą tam być wszystkie przyrządy, odpowiednie sale z fotelami kosmetycznymi mimo że szkoła znajduje się w liceum. Możesz wybrać sie do szkoły (jak możesz) i sprawdzić na jakim sprzęcie bedziesz się uczyła, bo to wazne.
U mnie szkoła zapewnia narzędzia do nauki, podręczniki, fartuchy.
Ocenianie jest na takiej zasadzie, na jakiej pisała Martuch.
Wszystkie informatory są takie same, więc obojętnie jaki sobie zamówisz.
I jeśli nie będziesz mogła sama znalezć praktyki, to szkoła pomaga w znalezieniu.

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-06-08, 15:58:00 »
Ja też wybrałam TEB w Katowicach. Zaczynam od września. Jeśli znajdzie sie ktoś kto też zapisał sie w Katowcach na kosmetyczkę to chętnie pogadam!! Moj mail: anegdotka20@02.pl :lol: POZDRAWIAM!!!

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-06-15, 17:49:27 »
witam wszystkich serdecznie ;) ja również zapisałam sie do TEB ale w olsztynie. u mnie czesne wynosi 170 zł w 12 ratach za system zaoczny.a wpisowe do 4 lipca nic :) bo promocje maja. Jakby ktoś chciał pogadać lub sie czegos dowiedziec zapraszam gg 4308565 pozdrawiam a i mam jeszcze jedno pytanko czy któraś z was orientuje sie czy MENIS ma tą szkołe w swoim rejestrze ? bo nie moge nic znalezc na ten temat  :?

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
TEB
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-06-16, 09:26:14 »
Szkoła jest wpisana do rejestru na 100% i ma normalne uprawnienia szkoły publicznej. Jestem pewna bo pytałam w sekretariacie szkoły i w umowie chyba to też gdzieś jest. Jesli masz watpliwości to najlepiej zadzwoń do swojej szkoły i spytaj gdzie taki wpis możesz znaleźć.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-06-16, 17:01:01 »
dzieki wielkie za odpowiedz mi powiedzieli ze MENiS nie prowadzi rejestru szkół policealnych ale uprawnienia szkoLy publicznej mają wiec chyba nie jest źle :) mam nadzieje ze nie bede załowała swojego wyboru.A mnie sponsoruje teściowa bo rodzice nie mogą mi niestety pomóc a ona ma fioła na punkcie nauki:) pozdrawiam w Olsztynie TEB znajduje sie w podstawówce  :roll: wiec bede miała miłe towarzystwo :) chociaz w weekendy przewaznie mają wolne ;)

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
TEB
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-06-17, 09:46:55 »
A we Wrocławiu TEB mieści się w budynku Wyzszej Szkoły Bankowej ale dzięki temu jest dostęp do wielu rzeczy - kafejka, automaty z napojami, biblioteka, sala gimnastyczna  itp. Budynek jest duży, nowy i otoczony slicznym ogrodem. Trochę "na odludziu" ale mi akurat to pasuje po całym tygodniu miejskiego hałasu. Szkoła we Wrocu ma naprawdę dobrą opinię. A wogóle TEB daje dużo mozliwości, których inne szkoły nie dają - np. drugi kierunek za 45 zł miesięcznie (mozna sobie jednoczesnie robic np. wizaż albo masaż). Ja długo szukałam dobrej szkoły. Pewnie, że wszystko się "w praniu" okaże ale jestem dobrej mysli. Serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które zdecydowały się na TEB i mam nadzieję, że podzielimy się wrażeniami jak juz zaczniemy naukę  :D
An it harm none, do what ye will.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
TEB
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-06-19, 20:49:46 »
Ja znalazlam swietna szkole w krakowie. Co prawda to szkola prywatna i czesne w niej wynosi 550 zl miesiecznie(studia dzienne) lub 500(studia zaoczne) a wpisowe 500zl.To sa studia licencjacki a mozna tez uczeszczac do studium, w ktorym nauka kosztuje 350zl/m-c (s.dzienne), 250zl(s.zaoczne), a wpisowe wynosi 200zl. Zreszta te informacje mozna przeczytac na stronie tej szkoly: www.szkoly.krakow.pl

Gość

  • Gość
TEB
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-07-05, 11:01:27 »
Zapisałam się do Teb we Wrocławiu na tryb dzienny. Niby wszystko fajnie ale mam pewne wątpliwości. Np gdy spytałam czy moge obejrzec pracownie kosmetyczną, powiedziano mi że ten kierunek rusza we wrocławiu dopiero w tym roku i ze jeszcze nie mają urządzonych sal. A za chwile jakaś inna kobieta powiedziała, że rok temu był to najbardziej oblegany kierunek...I nie ma języka obcego... Zapisałam się ale nie wiem czy to dobra decyzja...

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
TEB
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-07-05, 13:52:36 »
Jesli chodzi o języki to niesteyty w żadnym studium nie ma. U Czamary jest ale tylko jako zajęcia dodatkowe. Pracownią bym się nie przejmowała - moje koleżanki rozmawiały z dyrektorem studium i on pokazywał im salę gdzie będzie pracownia. Tak myślę, że z tym obleganym kierunkiem to babce chodziło o całe TEB ogólnie. Tez nie wiem jak będzie i nie chciałabym się rozczarować ale przeciez niczego nie mozna byc do końca pewnym prawda?
An it harm none, do what ye will.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
TEB
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-07-05, 15:49:13 »
Zainteresowanych chcialam powiadomic, ze zmienil sie adres internetowy Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia...www.kwspz.pl

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
TEB
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-07-05, 16:22:59 »
Jezykiem sie nie przejmuj, bo szkola kosmetyczna to i tak nie miejsce do jego nauki ;) Raczej nie znajdziesz studium, w ktorym jezyk, jezeli w ogole bedzie, bedzie na dobrym poziomie.
Ja mialam w szkole angielski, ale..niczego nowego sie nei dowiedzialam ;)
Mysle, ze najfajniej by bylo, gdyby wprowadzano tam po prostu slownictwo kosmetyczne.. Ale to tylko marzenia :roll: