Autor Wątek: solarium stojące czy leżące?  (Przeczytany 37083 razy)

Gość

  • Gość
solarium stojące czy leżące?
« dnia: 2007-10-08, 11:09:40 »

witam :lol: zastanawiam sie,czy kobiety preferuja bardziej lezenie i odpoczywanie na solarium lezacym czybardziej stojacy (rownomierne opalenie i bardziej higienicznej :P  ja wole stac w tubie hihhihihiihihih prosze o odpowiedzi pozdrawiam

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-10-08, 12:36:29 »
Opalałam się zawsze na leżącym, ale to fakt nie opala ono równomiernie.
دوبدوا

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-10-08, 17:22:29 »
stojące bardziej opala górę niz dół...ale jest bardziej higieniczne...zalezy kto co woli
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-10-08, 17:39:54 »
ja tam wole relaks wiec leze :lol:
nie wyobrazam sobie stac :lol: zreszta ja nie moge dlugo stac :lol:
a to ze paszek nie opala,nie pokazuje jakos nikomu paszek wiec mi to nie przeszkadza :) nanaturanym sloncu tez jakos pach nie opalam wiec dla mnie to samo :D
ja jestem za lezeniem :wink:

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-10-08, 17:44:26 »
ja początkowo chodziłam na stojące i wydawało mi się rewelacyjne....aczkolwiek z biegiem czasu, długość opalania zaczęła się wydłużać i takie dłuższe stanie już nie było przyjemne zaczynało mi się robić słabo i przerzuciłam się na leżące... o niebo lepsze niż stojące, kładziesz sie i wszystko ci lotto ;) odpoczywasz, relaksujesz się i czujesz komfort!
a w ogóle tak ap ropo solarium przypomniała mi się taka historia która spotkała moją znajomą... poszła na solarium leżące, zamykające sie automatycznie ,na 15 minut.... po 5 minutach opalania zabrakło prądu... i biedna nie mogła wyjść bo nie dało się otworzyć łóżka bez prądu! leżała z 10 minut aż prąd znowu zaczął działać i musiała leżeć nadal bo łóżko było ustawione na 15 minut , wiec jeszcze te 10 musiała wyleżeć! a inna z kolei w solarium lezącym złapała jakiegoś grzyba na plechach! .... no i w sumie od tej pory to już nie chodzę na solarium...
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-10-08, 18:02:47 »
takie zamykane automatycznie drzwi nie sa dobre moim zdaniem:/
lepiej jak ty normalnie je zamykasz i wkazdej chwili mozesz otworzyc
z tym grzybem nieciekawie:/
ja mam pare sprawdzonych solariow , zawsze dezynfekuje lozko, popsika mi nawet jakims pachnidelm powietrze w pomieszczeniu hehe , muzyczke wlaczy, takze jestem do tego jednehgo wlasnie saloniku przyzwyczajona, nigdy nic tam nie zlapalam zadnego chorobstwa, i tez nie slyszalam od innych osob zeby cos nie tak bylo 8)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-10-08, 22:47:14 »
Ja bym zainwestowala w lezace, wiecej chyba tez chetnych na taki sposob opalania
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-10-08, 23:02:43 »
w solarium mamy 4łóżka leżace ale namawiam własciciela na stojace bo od czasu do czasu warto iść na stojące zeby wyrównać sobie np.paszki.

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-11-05, 14:01:42 »
kiedys jak jeszcze opalałam się w solarium  :lol:  :lol: wolałam leżące, raz byłam tylko na stojącym, nie podobało mi się choc próbowałam sobie wmówic, że jest fanie i można potańczyc hehe ale przede wszystkim to nie podobało mi się to, że nie było tam lamp na twarz, które zawsze można ewentualnie wyłączyc lub zmniejszyc, nie wiem czy tak jest w każdym stojącym..

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-11-06, 19:40:49 »
Oj tak dla mnie wielkim minusem stojącego jest to że całe ciało mam czekoladowe a buzie białą jak mąka :wink:

vivi

  • Gość
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-11-24, 23:48:58 »
Ja tez wole polezec. :)  A szczegolnie jak lozko ma jeszcze nawilzacz.
Raz,czy dwa bylam na stojacym i nie wiedzialam co z soba poczac :D

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-11-25, 10:59:53 »
No to widzę, że leżące ma jednak więcej plusów od stojącego. Szkoda, że nie ma lamp na buźkę jest to w sumie duży minus, bo też powinny być. Ja zastanawiałam się nad kupnem solarium, to jednak chyba bym wybrała leżące, pewnie więcej chętnych by było.
دوبدوا

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-11-25, 12:33:57 »
Cytat: "vivi"
Ja tez wole polezec. :)  A szczegolnie jak lozko ma jeszcze nawilzacz.
Raz,czy dwa bylam na stojacym i nie wiedzialam co z soba poczac :D
dokładnie, i jak jeszcze wydobywa piękny zapach.... 8)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-11-25, 14:54:06 »
ja się przyznam , że ostatnio troszkę kursuję na solarek z racji brzydkiej pogody, ot tak dla wygrzania się... i na stojące już nigdy nie pójdę.... na udach po zewnętrznej stronie porobiły mi się paskudne plamy....  :evil:  :evil:  :evil:  z tego co podpytałam nie tylko ja mam ten problem ze stojącym solarium. Od buzi do pasa śliczna czekoladka a nogi w kropki  :evil: Po leżącym nigdy takich chec nie było....
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
solarium stojące czy leżące?
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-11-26, 17:47:33 »
Cytat: "Ulla"
ja się przyznam , że ostatnio troszkę kursuję na solarek z racji brzydkiej pogody, ot tak dla wygrzania się... i na stojące już nigdy nie pójdę.... na udach po zewnętrznej stronie porobiły mi się paskudne plamy....  :evil:  :evil:  :evil:  z tego co podpytałam nie tylko ja mam ten problem ze stojącym solarium. Od buzi do pasa śliczna czekoladka a nogi w kropki  :evil: Po leżącym nigdy takich chec nie było....



Przyznam sie ze nigdy o czyms taki nie slyszalam, zeby to dotyczylo tylko stojacego. Widzialam natomiat babke z plamami na dloniach, ale koszmarnymi i to od normalnego solarium, no tak przynajmniej mowila.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))