Autor Wątek: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki  (Przeczytany 4835 razy)

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« dnia: 2018-12-19, 11:50:57 »
Wiele firm kosmetycznych reklamuje jak to ich kosmetyki dobrze wpływają na zmarszczki. Czy rzeczywiście kosmetyki apteczne są w stanie zlikwidować zmarszczki na twarzy?
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-12-20, 07:42:59 »
Niestety ale jest to jedynie reklama. Kosmetyki mają w sobie zbyt grube cząsteczki aby były w stanie skutecznie usunąć zmarszczki....

Najlepsze dwa zabiegi to

botoks na zmarszczki mimiczne
oraz kwas hialuronowy - To zabieg, który jest dość często polecany w gabinetach medycyny estetycznej ze względu na małe ryzyko powikłań. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją i uczula sporadycznie. Efekt wstrzyknięcia kwasu jest widoczny od razu po iniekcji w przeciwieństwie do botoksu, na ktory trzeba trochę poczekać
https://www.zdrowipolacy.pl/zmarszczki-same-kosmetyki-to-za-malo/
« Ostatnia zmiana: 2019-01-09, 07:18:24 wysłana przez eck »

Offline eopard

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-01-11, 21:14:48 »
Musze chyba wypróbowac ten krem skoro jest taki rewelacyjny.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Sonia92

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-06-14, 14:28:23 »
Witajcie kochane,
Dobijam do 30-stki jednak moja skóra wygląda na starszą. Zmarszczki pojawiają się na czole, w okolicy oczu i ust.
Wydawało mi się, że dbam o swoją skórę jak należy. Właściwie ją oczyszczam, pamiętam o demakijażu, codziennie rano i wieczorem dbam o nawilżenie. Od jakiegoś czasu zaczęłam testować różne kremy przeciwzmarszczkowe. Jadnak i one nie pomagają.
Może problem leży wewnątrz... Być może brakuje mi jakichś mikroelementów?
Po lekturze ciekawego artykułu (dla zainteresowanych http://wtabletkach.pl/preparaty-na-zmarszczki-kolagen-ranking-2019/) postanowiłam, że zacznę suplementację składników, które pomogą mi pozbyć się zmarszczek.
Jednak, który produkt wybrać? Nie wiem czy takie rankingi są wymierne. Może moglibyście polecić mi coś z własnego doświadczenia?

Offline Fokuska11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #4 dnia: 2019-07-01, 10:23:17 »
Jasne, że działają tylko należy takie kosmetyki zacząć używać odpowiednio wcześnie. Znaczy to, że zaczynamy smarować naszą cerę na długo przed pojawieniem się na niej zmarszczek :)
Nie pozycjonujemy się!

Online Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #5 dnia: 2019-11-19, 13:27:03 »
Nie usuwają ale domowe kosmetyki mogą miec bardzo dobre działanie. Po pierwsze samodzielnie decydujemy co ma się w nich znaleźć, jakie skladniki. Po drugie nie musimy pakować do nich takiej dużej ilości konserwantów jakie są w kosmetykach ze sklepów. Po trzecie możemy dopasowac komponenty do wymagań naszej skóry.
Trzeba sobie tylko skompletować wlasne domowe laboratorium. https://danlab.pl/nasze-produkty/przygotowywanie-prob/wirowki-laboratoryjne/wir%C3%B3wka-mpw-m-diagnostic Można je sobie skompletować tutaj.

Kosmetyki takie
nawilżają
odżywiają skórę
i tym samym są prewencją do powstawania zmarszczek
« Ostatnia zmiana: 2019-11-22, 10:39:23 wysłana przez Cytryna »

Offline Katina

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-06-12, 09:26:14 »
Kosmetyki są od hamowania starzenia a nie usuwania zmarszczek. Moga cie ujedrnic i pozbyc sie jakis swiezych i plytkich, ale nie odmlodza cie o 10 lat.

Offline Julie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-06-15, 08:32:18 »
Kosmetyki są od hamowania starzenia a nie usuwania zmarszczek. Moga cie ujedrnic i pozbyc sie jakis swiezych i plytkich, ale nie odmlodza cie o 10 lat.

Dokladnie... takie rzeczy to tylko zabiegi...

Offline Haczapurka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #8 dnia: 2020-06-18, 13:12:45 »
Płytkie zmarszczki moga byc wypelnine i zniknac przy napieciu skory, ale glebokie - nigdy w zyciu.

Offline Adus93u

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #9 dnia: 2020-09-09, 21:46:16 »
Ja szczerze nie wiem czy usuwają, ale możesz poszukać jakiś ekologicznych kosmetyków na stronie eco laboratorie , może znajdziesz tam coś na zmarszczki.

Offline Tori

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #10 dnia: 2020-10-20, 21:14:25 »
Dziewczęta, a macie jakieś doświadczenia z marką PeelMision? Jak się sprawdzają te kosmetyki? Klientki sobie chwalą? Planuję poszerzyć trochę swoją działalność i wprowadzić nowe zabiegi :)

Offline aggusia445

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #11 dnia: 2020-10-23, 20:38:12 »
ja tych kosmetyków używam u siebie w salonie, muszę przyznać, że mezoterapia jest często wybierana przez moje klientki a ja widze, że mezoBoost daje świetne efekty, szczególnie przy zmarszczkach, przebarwieniach.

Offline glaczek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #12 dnia: 2020-11-23, 12:27:15 »
zmarszczki nie znikną ale kosmetyki spowodują spowolnione ich wystepowania czyli takie kosmetyki stosuje się jeszcze przed powstaniem pierwszych zmarszczek

Offline brolak77

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czy kosmetyki usuwają zmarszczki
« Odpowiedź #13 dnia: 2020-11-27, 18:09:43 »
Ja tam nie wiem, ale jeżeli tak jak ja macie jakieś hobby, to może warto o nim poczytać na stronie takiej jak http://www.czlowiek-renesansu.pl/category/hobby/ .