Autor Wątek: Rózne pytania dotyczące tipsów  (Przeczytany 9497 razy)

Gość

  • Gość
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-05-01, 18:08:40 »
NO OKI ZA 30 ZŁ MOZE I NIE MA W SALONIE W SALONIE MOZNA ZROBIC ZA 40 KTÓRE POTEM ODPADNA
ALE MOZNA ZROBIC PIEKNE PAZNOKCIE ZA 70 ZŁ

emiliaj

  • Gość
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-05-01, 18:19:31 »
moze i mozna...nie umniejszam niczyim umiejetnoscia.
Moj salon znajduje sie na Pod Blankami 59

Aguś

  • Gość
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-05-02, 00:00:53 »
Co do naturalnosci to wszystko zalezy od stylistki o materialow wysokiej jakosci a nie od rodzaju masy(akryl czy zel)
Zarowno zakladanie i uzupelnianie moga roznic sie ceną znacznie ale nie polecam salownow ktore zakladaja paznokcie za 40 zl a uzupelniaja np za 20 :twisted:  :x
POlecam zmywacze bez acetonu ale ciut lepszeja jakosci niz te za 1zl z kiosku.
Co do kosztu usuniecia akrylu czy zelu to juz naprawde sprawa indywidualna danej stylistki jednak nie polecam tego robic samemu tylko u dobrej stylistki.
Tips czy szablon dobiera sie indywidualnie do klientki, zdarza sie ze u danej mozna zastosowac tylko tips lub tylko szablon. W reszcie przypadkow to zalezy od stylistki i prawidlowo wykonane powinny byc jednakowo trwale!!!
Skracac pazurki mozna i owszemm z tym ze jesli bedziesz juz miala odrosniete paznokcie pod spodem na calej dlugosci to nalezy to robic delikatnie drobnym pilnikiem bo mozliwe ze masa moze sie odklejac od wolnego brzegu jesli bedzesz za czesto przy nich manipulowala.
Co do zabezpieczenia zelu czy akrylu to wykonczenie akrylu glossem lub akrylu czy zelu lakierem z blokerami uv moze byc wliczone w cene ale to tez zaley od stylistki. Zwlaszcza akryl nieprawidlowo wykonany!!! moze mimo tego zzolknąc jesli stylistka zastosuje nieodpowiednie proporcje masy- w tym przypadku zzolkniecie ma inna przyczyne niz wplyw nadmiaru uv na mase. Natomiast nieochronione paznokcie zelowe moga zzolknac w solarium mimo najlepszej masy... to wynika z tego iz sa w nim swietlowki emitujace fale o tej samej dlugosci na jaki reaguje zel w lampie w ktorej zachodzi proces utwardzenia ale o znacznie wiekszej mocy dlatego najlepiej oslonic zel np jakimis plasterkami. Pomalowac i owszem na kolor bedziesz mogla ale po zmyciu go usuniesz takze lakier z blokerami-jesli takowy zostanie uzyty do wykonczenia.

Gość

  • Gość
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-05-02, 07:52:05 »
dziekuje bardzo za rade :) czyli najlepiej jezeli chcialabym malowac paznokcie to powinnam sobie zakupic swoj wlasny bloker i po kazdym zmyciu lakieru kolorowego go nakladac? czy moglabym wiedziec jaki bloker jest godny uwagi? i gdzie mozna go zakupic?

Gość

  • Gość
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-08-01, 10:56:47 »
Możesz kupić u  Emilki w salonie :)

Gość

  • Gość
Fiberglass
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-08-08, 18:20:45 »
Chciałabym sie dowiedziec jak to jest z fiberglassem znaczy z jego wytrzymałościa i wygladem, jakis czas temu załozylam sobie tipsy żelowe  firmy bo IBD pani która mi robiła nie byla poczatkujaca a jednak juz po tygodniu zrobiły mi sie gigantyczne bąble powietrza i zaczął mi odpryskiwac żel po 2 tygodniach je ściągłam bo to brzydko wyglądało i teraz zastanawiam się na fibreglassem ale na moje naturalne paznokcie bo chcę mieć ładne ale własne :D i mam pytanie jak długo moze wytrzymac fiberglass na naturalnych paznokciach, i czy faktycznie je wzmncni zeby mogły odrosnąć dłuższe. Dodam że bardzo duzo pracuje na komputerze niestety a to tez było powodem że na tipsach powstały małe peknięcia chciaż nie były długie.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-08-11, 12:43:10 »
ja mam maly problem. przedwczoraj wrocilam z wakacji kapalam sie codziennie w basenie gdzioe woda byla mocno chlorowana. poodpadaly mi wszystkie tipsy. jak wrocilam to sobie zdjelam te co mi pozostaly. nie chcer narazie sobie zakladac nowych bo troszke sie zrazilam poniewaz mam teraz okropnie lamliwe i kruche paznokcie. czy jest moze na to jakas dobra odzywka?slyszalanm ze sally hensen sa dobre. ja mialam cienkie te tipsy w porownaniu do mojej kuzynki ktorej robila zupelnie inna dziewczyna i byly one grubsze o wiele i sie trzymaly. doradzie mi cos z ta odzywka :oops:

Gość

  • Gość
żel,akryl, tipsy... pytania amatorów ;-)
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-08-12, 11:07:37 »
na przywrócenie rownowagi paznokciom po zdjęciu poleciła bym jakąs odżywkę z mirrą, m. in :
http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki/opis.php?id=6504&nr_rodzica=8