Autor Wątek: szklany pilnik  (Przeczytany 8274 razy)

Gość

  • Gość
szklany pilnik
« dnia: 2005-12-24, 17:09:42 »
Słuchajcie, kupiłam sobie pilnik szklany, gdyż słyszałam, ze metalowy się nie nadaje. Teraz zastanawiam się, czy przy szklanym też trzeba tylko w jedna stronę paznokcie piłować czy mozna we dwie i paznokcie się nie zniszczą? I jak go czyścić? I jeszcze apropos olejku z wyciągiem z mirry - słyszałam, że jest dobry na paznokcie i mam chęć go sobie kupić, tylko jak i co jaki czas go używać? I czy można go stosować równolegle z inna odżywką?  Bo nie mam zielonego pojęcia! Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi!
 :wink:

Gość

  • Gość
szklany pilnik
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-13, 11:22:29 »
Nie no cudownie...  :(

Gość

  • Gość
szklany pilnik
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-13, 13:49:45 »
hmmm... jestem przekonana ze odpowiadalam na ten post (albo prawie taki sam) wiec poszukaj, moze ktos pytal o to samo... chyba ze ktos usunal posty

Gość

  • Gość
szklany pilnik
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-19, 00:21:47 »
Szklanym pilnikiem możesz piłować w dwie strony bez obawy a co do odżywki z mirry to najlepsze są te które wciera się w macierz bo tam tworzy się pazurek i to wtedy ma jakieś działanie jako odżywka a to co nakładasz na płytkę to już są różne preparaty uszczelniające,wyrównujące ale nie odżywiające bo płytka to martwy wytwór więc jak odżywić umarłego.Ale wiesz nie ma to jak chwyt reklamowy  :wink:

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
szklany pilnik
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-25, 20:57:45 »
A to okreslenie to od kogos juz slyszalam :wink: widze ze nadal popularne....ale najlepsze jest to, ze ostatnio wlasnie wyczytalam- ze najlepsze pilniki to te drewniane hehe a opinia o szklanych pilniczkach jest tylko nie potwierdzonym mitem.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
szklany pilnik
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-02-07, 15:53:58 »
znam taką odzywke z wyciągiem z mirry, nazywa sie Nail Builder z LCN, ma konsystencje tłustą, jest to odżywka do odbudowania płytki, jest w formie oliwki

Gość

  • Gość
szklany pilnik
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-02-08, 01:55:41 »
Tanka a jak sie ją stosuje skoro jest to tłusta oliwka to raczej do wcierania w macierz bo "martwej"płytki to już raczej nie odbuduje.To co wcieramy w macierz ma wpływ na tworzący się paznokieć,natomiast to co stosujemy jak lakier czyli na wytworzoną i "martwą" już płytke to powłoki wyrównujące,uszczelniające itp. No coż reklama dzwignią handlu.....