Autor Wątek: Szczecin - depilacja bikini?  (Przeczytany 6733 razy)

Gość

  • Gość
Szczecin - depilacja bikini?
« dnia: 2007-07-03, 17:00:59 »
Witam, jestem nowa na forum. Mam natomiast od razu pytanie. Gdzie w Szczecinie mozna zrobic profesjonalnie depilacje bikini woskiem. Jestem wlasnie po moim pierwszym razie i niestety nie jestem zadowolona. Kosmetyczka nie byla profesjonalna. Mam porownanie, bo robilam kiedys depilacje nog. Nastepnym razem chcialabym dokladniejsza i mocniej wykrojona depilacje. Mozecie kogos polecic?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Szczecin - depilacja bikini?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-03, 17:33:48 »
Jeśli chciałaś mieć więcej to trzeba było powiedzieć kosmetyczce  to by zrobiła "mocniej wykrojoną" :wink:
 a co do porównania bikini z nogami to przecież nie będzie bolało tak samo, robi się inaczej, w ogóle tych dwóch miejsc nie można na żadnej płaszczyźnie porównywać   :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Szczecin - depilacja bikini?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-07-03, 17:49:53 »
Zgadza sie. Nogi i bikini to nie to samo. Jednak wiem, ze skore powinno sie naciagac przy ciagnieciu plastra. Ta kosmetyczka tego prawie nie robila. Bylam tez u roznych kosmetyczek na depilacji nog i wtedy widzialam tez roznice w wykonaniu. Niestety bylo to dawno, moja ulubiona kosmetyczna (z wietnamu), ktora robila to rewelacyjnie nie wiem gdzie przyjmuje.

Co do mocniejszego wyciacia to oczywiscie powiedzialam. Z przodu zostalo ono wykonane, ale z tylu sama powiedziala, ze ona tam nie dojdzie... Zaznaczam, ze nie chce calkowitej depilacji, tylko taka bardziej wykrojona i dokladna.

Kosmetyczka ta nie posiadala specjalnych balsamow po depilacji oraz specjalnego wosku do miejsc wrazliwych. Zaplacilam za ta usluge 40 zl. Ogolnie bylam nie zadowolona  :( Dlatego chcialabym pojsc do kogos poleconego i profesjonalnego.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Szczecin - depilacja bikini?
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-07-03, 17:59:15 »
no to rzeczywiście nieciekawie  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Stella88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Szczecin - depilacja bikini?
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-12-10, 21:43:58 »
Generalnie chyba nie wiele gabinetów to wykonuje, ja się natomiast zastanawiam czy można wydepilować bikini przy pomocy depilacji laserowej ? Chodzę do : cenzura : muszę podpytać bo bym się zapisała ;)
« Ostatnia zmiana: 2014-12-11, 09:54:13 wysłana przez Tomek »

Offline galerko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Szczecin - depilacja bikini?
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-07-06, 20:56:57 »
sama już od dawna się zastanawiam nad taką depilacją bo maszynką cały czas robią się jakieś zaczerwienienia i krosteczki. to nie wygląda dobrze, no ale nie wiem, trochę się obawiam
Nie pozycjonujemy się!!!