Autor Wątek: Żel termiczny  (Przeczytany 6296 razy)

Offline zula921

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Żel termiczny
« dnia: 2012-09-19, 22:49:20 »
Witam :) dopiero co zaczynam robić tipsy i spotkałam się dziś z czymś takim, jak żel termiczny ( na allegro ) . Co to jest , na czym to polega i jak tego używać ??Czy polecacie jakieś konkretne żele tego typu ??

Offline honoratagaj

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Żel termiczny
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-09-20, 10:46:29 »
Witam:)
Zele termiczne nie powoduja efektu grzania na paznokciach przy utwardzaniu w lampie. Raczej o to chodzi. Czytałam o tym i znalazłam żel no heat z firmy La Femme, ale Sun Flower też chyba ma. Ja pracuje na 1fazowych z La Femme i nakładam cienkie warstwy i nikt się nie skarzy na grzanie i pieczenie.
Pzdr

Offline Neea

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
  • marzenia są po to aby je spełniać, jedno po drugim
Odp: Żel termiczny
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-02-02, 23:24:34 »
z tego co piszesz to to samo można uzyskać przez nie przepiłowywanie płytki klientce(niestety ogromna ilość pań przychodzi z płytka jak pergamin), nie zalewanie ogromną ilością żelu na jedną warstwę oraz prawidłowe składowanie żeli(lodówka) i żel nie piecze  :cool:

Offline PatrycjaL

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Żel termiczny
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-04-14, 16:00:24 »
co ma zel termiczny do efektu grzania na paznokciach podczas wlozenia rak do lampy? zele termiczne to zele ktore zmieniaja kolor pod wplywem temperatury:)

Offline Arleta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Żel termiczny
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-05-10, 21:43:29 »
co ma zel termiczny do efektu grzania na paznokciach podczas wlozenia rak do lampy? zele termiczne to zele ktore zmieniaja kolor pod wplywem temperatury:)

no dokładnie! Efekt "grzania" to nic innego jak przepiłowana płytka!   :nonono:

BTW. wg mnie najlepsze żele termiczne są z La Femme :) jakoś spoko a kolory fajne.

Offline Vanessa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Żel termiczny
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-06-24, 16:01:29 »
Ja testowałam ostatnio na sobie żele termiczne i jest to naprawdę fajna zabawa. Kolor zmienia się pod wpływem temperatury ciała, często jest tak, że jak zaczyna mi się robić zimno to kolor zmienia się od końcówek i na początku wygląda tak jakbym miała frencha w innym kolorze, a potem jak ombre :)
Ale polecam je na chłodniejsze, zimowe dni, kiedy jest większa różnica temperatur, będą się częściej zmieniać :)

Offline chilligirl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Żel termiczny
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-09-24, 12:31:23 »
Potwierdzam świetny efekt zwłaszcza na obecną pogodę :)