Autor Wątek: osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku  (Przeczytany 9455 razy)

Gość

  • Gość
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« dnia: 2007-01-03, 19:03:50 »
jak to jest z osobami nieco pulchniejszymi../??
czy często przekuwaja sobie pępki??? czy estetycznie to wygląda???

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-03, 21:49:24 »
myle ze malo jest juz pulchnych osob ktore chca sobie przekluc pepek.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-03, 22:07:50 »
ale są  :wink: i przekuwają go dla siebie a nie żeby nim świecić przed koleżankami  :wink: chociaz widziałam już świecące i naprawdę nie jest to apetyczny widok...  :roll:


Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-01-04, 00:25:16 »
Bo nie ma nic złego w tym, że ktoś ma kobiece kształty... tylko wtedy też trzeba się ubierać tak aby je podkreślać a nie biodrówki z których wylewa sie "oponka". W Szczecinie latem to masakra laski to reguła.. solarium, biodrówki z majtami wystającymi i oponka a w pępku kolczyk... Jestem zdecydowanym przeciwnikiem anorektyczek ale osoby z małym co nieco na brzuszku nie powinny się ubierać tak żeby jeszcze to wyłaziło po bokach. Podobnie osoby przeraźliwie chude ubrane na czarno i z czarnymi włosami... wyglądają jak śmierć. :|

Co do piercingu to nie widze problemu, tancerki tańczące taniec brzucha też nie są zagłodzone a są obwieszone biżuterią choć nie zawsze przekłute. Moim zdaniem takie coś robi się dla siebie i też można to pokazać w pewnych okolicznościach (plaża?).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
...
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-01-04, 13:04:19 »
no na szczęście kult anorektyczek juz zanika powolutku....i wybiegi powoli zapełniają się kobietami noszącymi ubrania większe niż 34 czy 36....

Gość

  • Gość
Re: osoby "pulchne" a przekucie pępka
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-01-06, 11:30:06 »
Cytat: "nowaczka"
jak to jest z osobami nieco pulchniejszymi../??
czy często przekuwaja sobie pępki??? czy estetycznie to wygląda???


a co to ma za znaczenie czy osoba jest pulchna, "normalna" czy anorektycznie chuda, jeśli ma chęć to robi sobie kolczyk w pępku lub innych miejscach...

a co do estetyki, to wg mnie człowiek robi sobie kolczyk dla samego siebie, a nie by paradować z nim publicznie (mam wiele koleżanek, które nigdy nie mówiły, że mają kolczyk w pępku, ubierały się tak, że nie było widać i dopiero przypadkiem dowiadywałam się, że taki kolczyk mają, np. w chwili zabiegu na pracowni kosmetycznej)... hm... no bywają też osoby, które myślą, że swój kolczyk muszą pokazywać całemu światu :wink:

myśle, że obecnie jest już przesyt na kolczykowanie i każdy robi kolczyk dla własnej potrzeby, a nie na pokaz (dla szpanu itp.) jak kilka lat temu kiedy nastała moda na kolczyki w pępku

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-01-06, 12:37:48 »
Ja mam kolczyk w pępku i nie obnosze sie znim jakoś.Nwet latem bluzek takich nie ubieram ,żeby go bylo widac.Co innego ha plazy to go widać wtedy :wink:

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-01-06, 23:02:02 »
moja kolezanka w liceum przekuła sobie pepek i jak przytyła to sprowadzali jej specjalny kolczyk bodajże z Angli miał ok 8cm długosci.STRASZNIE to wyglądało. 8O

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-01-06, 23:13:41 »
w sumie kolczyk ma sie dla siebie a nie dla innych no chyba ze ktos ma taki charakter ze musi sie "pokazac"  :?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-01-07, 22:50:02 »
Cytat: "maciejka"
moja kolezanka w liceum przekuła sobie pepek i jak przytyła to sprowadzali jej specjalny kolczyk bodajże z Angli miał ok 8cm długosci.STRASZNIE to wyglądało. 8O


no logiczne, że jak się przytyje to skóra się troszkę rozciąga i potrzebny jest troszkę dłuższy kolczyk (co innego gdy zrobi się kolczyk będąc już osobą pulchną, nie trzeba dłuższych kolczyków bo wystarczą standardowe)... tatuaże też się troszkę "rozciągają" jak się przytyje... tak to już jest z tym tyciem i chudnięciem :wink:

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-01-10, 18:22:30 »
Cytat: "linek"
myle ze malo jest juz pulchnych osob ktore chca sobie przekluc pepek.
Oj :!:  nie bylabym tego taka pewna troche to dziwnie wyglada ale cóż...
Pozdrawiam ;)

Gość

  • Gość
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-11-27, 22:11:27 »
Moim zdaniem wygląda to po prostu nieestetycznie... Ale każdy robi jak mu się podoba, a nie jak innym. Ja się swoim kolczykiem nie chwalę i widać go praktycznie tylko w lecie, jak chodzę na basen :D

Offline edi

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 816
osoby "pulchne" i ciąża-noszenie kolczyka w pępku
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-11-27, 22:46:16 »
to zupełnie podobnie jak u mnie  :lol:  :D
Choćbyśmy cały świt przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie...