Autor Wątek: Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich  (Przeczytany 5983 razy)

Offline Daidoss

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich
« dnia: 2012-10-21, 21:24:01 »
Witam bardzo serdecznie, trafiłem tutaj na Forum ponieważ szukam pomocy, porad. Chciałbym na wiosnę otworzyć hurtownie z profesjonalnymi kosmetykami dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich.
Czy znajdę tutaj pomoc?

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-10-21, 21:59:41 »
A jakiej pomocy oczekujesz? Nikt za ciebie interesu nie poprowadzi. Lokalny rynek i jego zapotrzebowaie też sam musisz zbadać. Tutaj co najwyżej możemy ci napisać jakich kosmetyków i sprzetu brakuje oraz czego oczekujemy od nowej hurtowni. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Daidoss

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-10-22, 12:20:13 »
Dziękuję za zainteresowanie tematem. Oczywiście nie chcę żeby ktokolwiek prowadził ten biznes za mnie :)
Jak zbadać rynek? Ankieta?

Piszę tutaj bo mam nadzieję, że Wy mi powiecie na jakich firmach pracować? Co zrobić, żeby ceny były dla Was konkurencyjne? Czego oczekujecie od przedstawiciela, hurtownika, który do Was przyjeżdża?

Czy firmy kosmetyczne mają swoich przedstawicieli na wyłączność? Czy można spokojnie wejść w ten interes?

Czy ktoś się orientuje tutaj jak z firmami fryzjerskimi, bo słyszałem, że producenci mają swoje hurtownie i ciężko się dostać.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-10-22, 12:31:02 »
Chyba niewiele osób na tym forum prowadzi taki biznes. Zapewne każdy rodzaj opisanej współpracy jest obecny na rynku. Jest sprzedaż przez hurtownie, przez własnych przedstawicieli, wyłącznie przez internet.
Wszystko zależy od producenta/hurtownika. A co do potrzeb rynku... to już totalne wróżenie z fusów :(

Offline Daidoss

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich
« Odpowiedź #4 dnia: 2012-10-22, 12:58:20 »
Najtaniej byłoby dostać się do samego producenta. Ale żeby korzystać z różnych produktów to musiałbym zakręcić się koło większej hurtowni? 

Offline Korek5

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hurtownia artykułów kosmetyczno - fryzjerskich
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-05-09, 10:16:49 »
zdecydowanie do większej hurtowni lub do samego producenta no i trzeba się targować żeby dostać jak najlepsze zniżki :)
Nie pozycjonujemy się!