Autor Wątek: czy pedicure jest trudny?  (Przeczytany 12585 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-01-31, 14:31:20 »
Jak ktoś nie umie poprawnie go wykonać to narobi tyle szkód że latami się to leczy... też uważam że pedicure jest trudny i trzeba do niego się solidnie przyłożyć bo konsekwencje źle wykonanego są katastrofalne, co już zresztą opisywaliśmy w jakimś temacie...  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-01-31, 17:28:26 »
Ja najbardziej lubiłam pedicure robic, ale rzeczywscie tak jak psycia piszd trzeba go wykonac rzetelnie i poprawnie.

Gość

  • Gość
czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-01-31, 19:26:19 »
To prawda ze trzeba go wykonaywac dokładnie,to jest oczywista sprawa,ale nie jest trudny do nauczenia,takie jest moje zdanie,bo chyba mowa jest o trudności a nie nieumiejętności wykonania? 8O

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-01-31, 19:37:37 »
z pytania koleżanki wnioskuję że chodziło o to czy sam pedicure jest trudny a nie nauczenie się jego  :wink:
w tej specjalizacji trzeba się ciągle rozwijać jak w całej kosmetyce, i nie uważam tego za proste zajęcie szczególnie jeśli chodzi o pedicure leczniczy gdzie to od nas w zasadzie zależy czy klientka trafi do chirurga czy też uda się ją uratować przed ściąganiem paznokcia co jak wiadomo problemu nie rozwiązuje ponieważ pazurek dalej rośnie po swojemu  :wink:
Jest to bardzo trudny zabieg, zarówno w nauczeniu się jak i wykonaniu, chyba że ktoś opiłuje tarką lub gładzikiem pięty i skróci paznokcie  :wink:  
ale gdy ma się do czynienia z modzelami, odciskami, zwiniętymi w rulonik wrastającymi paznokciami, to potrzeba wprawy, umiejętności i przede wszystkim praktyki której nie zdobywa się w czasie 3 dniowego kursu  :wink:
 Więc i nauka i wykonywanie właściwego pedicure jest bardzo trudne  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-01-31, 21:32:44 »
O tak pedicure jest  sam w  sobie prostym zabiegiem jeśli wykonujemy go na zdrowych stópkach a pedicure leczniczy to zgadzam się, że aż tak prosty nie jest.

Offline AsiaR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #20 dnia: 2009-06-30, 20:22:04 »
Witajcie
mam do Was pytanie, czasem się zdarza, że osoby na stopach mają odstającą białą skórkę, szczególnie przy palcach - nie jest to objaw grzybicy, tylko właśnie nie wiem czego, i tu moje pytanie w jaki sposób pozbyć się tych niechcianych skórek, po obcinać nożyczkami, cążkami do skórek, czy jest jakiś inny sposób.
Liczę na odpowiedź, pa

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #21 dnia: 2009-07-16, 13:18:55 »
może chodzi Ci o odparzenie?

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Odp: czy pedicure jest trudny?
« Odpowiedź #22 dnia: 2009-12-04, 09:38:44 »
tak pewnie jest to odparzenie...
U mnie w szkole tez klasa podzielona byla na te ktore lubia pedicure i te co go wrecz nieznosily i sie zielone robily na sama mysl.
ja osobiscie lubie ten zabieg wykonywac,aczkolwiek faktycznie trzeba przy nim uwazac i jezeli widze jakis problem u klientki z ktorym nie wiem jak sobie poradzic,odsylam ja do lekarza dermatologa lub gabinetow Gehwol,gdzie wykonuje sie glownie pedicure. Dziewczyny sa tak profesjonalnie przeszkolone