Autor Wątek: pielęgnacja biustu  (Przeczytany 23925 razy)

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-03-07, 19:21:06 »
Kosmetyka tak poszła do przodu,że az nam tył pokazuje  :lol:  ...jakis kremik no pewnie ujedrniajacy    :P . A tak powaznie to niestety ćwiczenia ale i kremik mozesz sobie kupić i regularnie wmasowywać-ale to tylko malutki dodatek.Czyli ruch!!!!(ćwiczenia!!!)- odpowiednia dieta (tylko bez przesady)-krem  :wink:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-03-07, 20:13:19 »
Shelly Słońce nie denerwuj się. Tak to już niestety jest, ze każdy chwali do upadłego swoje i tylko swoje.
Jest wiele takich firm, których kosmetyki dzialaja ''cuda''.
A jak któraś zbrzydnie od denerwowania się to ją zaraz uratujemy. w końcu między innymi od tego jestesmy  :lol:

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-03-07, 20:14:44 »
Dobrze gadasz   :lol:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-03-07, 20:17:12 »
Ja zawsze dobrze gadam  :D ... poza chwilami kiedy gadam źle...
Ale przeważnie dobrze. :lol:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-03-07, 20:18:22 »
a co z agyptos ? co wiecie na ten temat? :roll:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-03-07, 22:33:47 »
:groupjump:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-03-08, 15:33:05 »
8O Kremy cud? Ciekawe.....Może są też takie cudowne kremy na zmarszczki, rozstępy itd.? :lol:  Niektórzy to naprawde są naiwni.

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #22 dnia: 2005-03-08, 15:36:46 »
A tak przy okazji to proponuje krem ujędrniający (seria : ocean algae) z oriflame, taki zielony. Jest naprawde super. ja używam go do calego cialka i jest rewelacyjny. Moja koleżanka też go stosuje przed wakacjami aby poprawić kondycje swojej skóry przed wyjściem na plaże. W kwietniu ten kremik jest w promocji za 14,90! :D  8O

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #23 dnia: 2005-03-08, 16:32:30 »
ja rozumiem ze kazdy swoje chwali ale trzeba zachowac w tym zdrowy rozsadek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #24 dnia: 2005-03-08, 17:53:59 »
Doris ma racje. Każdemu co innego pasuje i co innego chwali. Ja polecam oriflame a ktoś inny ATW. Ale nie dajmy sie zwariować bo nic nie jest super (tak naprawde SUUUPPPER !!!!!!!) :D
A szkoda bo by sie przydało.

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #25 dnia: 2005-03-09, 11:58:02 »
Nie wierzcie w te wszystkie bzdury o kremach cud :!:  :!:
To komplatna bzdura jest  :evil:  :evil:
Czytała w ksążce juz teraz nie pamietam dokładnie jakiej taki artykuł:
Zrobiono eksperymant 10 kobieta dano krem cudownie wyszczuplający i drugim 10 babka zwykły krem mówiąc ze jest wyszczuplajacy
Miały do stosowac 4 tygodnie
I co się po tym okazało ze i u jednych i drugich skóra była bardziej jędrna ale przez to ze robiły sobie różne masaze i inne pierdołki które robi się przy kremach
Ale juz po 2 tyg. skóra kiedy nic nie robiły skóra wróciła do poprzedniego stanu
Wniosek z tego taki , ze jak sie chce sie miec super uda i pośladki to poprostu trzeba je codziennie masować i dopieszczac , ale bez wydawania dużych pieniedzy na kremy SUPER wyszczuplające
 :D  :D  :D  :groupjump:

Gość

  • Gość
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #26 dnia: 2005-03-09, 19:05:35 »
Czyli najlepiej po prostu sie ruszać i ćwiczyć. Ale jeżeli ktoś chce stosować jakiś krem dla samego komfortu psychicznego to dlaczego nie. Ja mam swoje ulubione kremiki i może to psychicznie wydaje mi sie że są lepsze rezultaty a może coś naprawde choć troche w nich jest takiego co upiększa. nie wiem ale każdy stosuje to co lubi.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #27 dnia: 2005-03-10, 21:31:28 »
Zapraszam niedowiarków 13 marca na sympozjum kosmetyczne w w-wie w hotelu Radison ul grzybowska albo 2-3 kwietnia na torwarze. Ja na tych XXL w kilku salonach robimy mega odchudzanie. W zależności od skóry tkanki tłuszczowej osiągamy efekty po 1 zabiegu od 2 do6 centymetrów w obwodzie. Wiem że w Krakowie jest salon gdzie mają podobne efekty to samo w łublinie, Poznaniu. Moje drogie koleżanki najpierw trzeba poznać produkt żeby go oceniać. A co do grubasów w stanach. oni już to docenili już pracują na XXl

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
pielęgnacja biustu
« Odpowiedź #28 dnia: 2005-03-10, 23:15:39 »
Moj drogi kolego produktu kosmetycznego nie trzeba poznawac zeby wiedziec, ze nie spala tkanki tluszczowej. Koniec. Kropka.
Zabiegi kosmetyczne moga co najwyzej pobudzic procesy przemiany materii, usuwanie zlogow i toksyn. NIE SPALAJĄ TKANKI TŁUSZCZOWEJ.

Gość

  • Gość
Re: porady
« Odpowiedź #29 dnia: 2005-03-11, 00:08:16 »
Cytat: "obsługa forum"
Ja na tych XXL w kilku salonach robimy mega odchudzanie. W zależności od skóry tkanki tłuszczowej osiągamy efekty po 1 zabiegu od 2 do6 centymetrów w obwodzie.


 :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  2 do 6 cm w obwodzie? Buhaha  : rotfl :

Cytat: "obsługa forum"
A co do grubasów w stanach. oni już to docenili już pracują na XXl


Tak? Tylko jakoś nie widaś tej różnicy nigdzie!!!!!

Skoro ATW działa takie cuda to dlaczego nikt nigdy wczesniej nie słyszał o tym sposobie z nadwagą? To dlaczego nasze społeczeństwo wygląda tak jak wygląda?

Shelly miała racje, wystarczy znać choc trochę ludzki metabolizm, by wiedzieć, żę to NIEMOŻLIWE :!:  :!:  :!: