Autor Wątek: Makijaż permanentny nie zszedł  (Przeczytany 9623 razy)

Offline klaus

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Makijaż permanentny nie zszedł
« dnia: 2017-03-02, 14:47:20 »
Cześć! Cztery lata temu zrobiłam sobie makijaż permanentny oczu - miał się trzymać dwa lata, minęło cztery, a on tylko miejscami zszedł. Miejscami krecha jest tak gruba, że nie widzę szans, żeby kiedykolwiek sam zszedł. Miałyście tak może? Nie wiem czy iść na jego usuwanie czy zostawic, bo "kiedyś" sam zejdzie. Problem polega na tym, że na jednej powiece jest lekko krzywy to i miejscami, czyli pod koniec kreski całkiem się starł, na dolnej powiece kończy się w połowie oka :/ na górnej jest nieco dłuższy :/ Ogólnie kiepsko to wygląda :/

Offline Ars Beauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-03-28, 12:43:53 »
Makijaż permanentny nigdy nie zejdzie w całości.  To jest mit. Pozostaje Pani albo usunięcie albo korekta.

Offline stapka18

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-04-07, 08:35:29 »
Może lepiej go poprawić? Będzie się znowu długo trzymał. A poprawić można go np. metodą włoskową, która wygląda bardzo naturalnie, lepiej niż np. metoda cieniowania.

Offline dawid0kozlowski

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #3 dnia: 2017-08-10, 15:27:14 »
W takim przypadku pomyśl o usunięciu makijażu permanentnego. To pewnie przypomina usuwanie tatuażu.

Offline zlybananek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #4 dnia: 2017-09-04, 09:51:41 »
Mnie też nie zszedł w całości. Szkoda tylko, że nikt o tym nie uprzedza przed zrobieniem.

Offline Cherry

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-09-04, 12:57:54 »
Też proponuję po prostu poprawić :) Tylko tym razem właśnie u kogoś zaufanego, kto to zrobi estetycznie i nada naturalny wygląd.

Offline zimno

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #6 dnia: 2018-02-28, 11:28:32 »
Ogólnie okej, radzicie poprawić, albo usunąć, ale to wszystko wiąże się z dodatkowymi wydatkami. Jeśli kobietę utrzymywano w przeświadczeniu, że ten makijaż w cudowny sposób sam zniknie, a po jakimś czasie wygląda strasznie, gdzie ona mogła nie być przygotowana na kolejne wydatki z tym związane to wcale się nie dziwię, że jest zdenerwowana. Permanentna kreska wcale nie jest tania, jak weźmiemy pod uwagę przeciętną wypłatę i naprawdę dobrej jakości usługę.
just no

Offline owsianka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #7 dnia: 2018-03-21, 09:02:51 »
A powiedzcie mi, jeśli bym poszła z makijażem do innej kosmetyczki niż ta, u której go pierwotnie robiłam to czy mogłaby mi go poprawić, odświeżyć, udoskonalić? Czy to jest jakoś ekstra płatne czy traktowane jak robienie makijażu od zera?
Nie pozycjonujemy się!

Offline mamma mia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #8 dnia: 2018-04-21, 23:55:56 »
Osobom, które zastanawiają sie nad pójsciem do innego salonu na korektę makijażu ostrzegam, ze jesli pracuje on na innych barwnikach może efekt być nie najlepszy. Powinno korektę robic sie tymi samymi barwnikami. Jesli nie ma takiej możliwości to lepiej usunąć stary make up laserem i połozyc dopiero inny barwnik.

Offline AmandaOK

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Pozdrawiam
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #9 dnia: 2019-03-10, 23:52:27 »
A co jeżeli salon kosmetyczny, w którym robiłam makijaż permanentny już nie istnieje?  :frown:
Dzień dobry, witam i pozdrawiam :)

Offline NAWIASAN

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #10 dnia: 2019-05-21, 13:08:40 »
Być może pigment został za głęboko wprowadzony? Ja miałam właśnie ten sam problem, na: http://www.biotekpolska.pl/blog/za-ciemne-brwi-permanentne%EF%BB%BF/ można dowiedzieć się co w tej sytuacji zrobić.
Nie pozycjonujemy się!

Offline girlblonde

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #11 dnia: 2019-07-21, 18:04:04 »
A czy któraś robiła może brwi permanentne? (mam je w odcieniu blondu)

Offline Chauca24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Makijaż permanentny nie zszedł
« Odpowiedź #12 dnia: 2020-05-25, 15:14:09 »
Szczerze? Jak coś jest dobrze zrobione to jeszcze pal go licho, można to jakoś przeżyć, że jest on dłuzej, ale jak ma się mały kosmzar na twarzy to trochę smutno.