Autor Wątek: Bardzo proszę o pomoc.  (Przeczytany 1170 razy)

Offline MucheZ

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Bardzo proszę o pomoc.
« dnia: 2015-11-05, 02:47:48 »
Witam.
Nazywam się Karol, mam 22 lata.
Mialem na twarzy dwie blizny od wyciskania. Za dwa miesiące sesja zdjęciowa i kręcenie video do reklamy dla dużej agencji. Postanowiłem ze coś z tymi bliznami zrobię, poczytałem trochę na internecie i zdecydowałem się na wizytę u kosmetyczki.  Zrobiłem oczyszczanie manualne plus kwas migdałowy.  Poza oczyszczaniem skóry i luszczeniem efektu nie widziałem.  Wiec kilkanaście dni później wybrałem się po raz drugi, tym razem Kosmetyczka zrobiła oczyszczanie plus kwas pirogronowy 30%. Moja twarz po zabiegu wyglądała tak ze jak się zobaczyłem mało nie zemdlałem. Moja kobieta była w szoku, na szczęście mnie kocha.  Porobiły się strupy z czego jeden dosyć spory, na czole gdzie nie miałem nic, Porobiły się jakby pęcherzyki, po tygodniu. Strupy odpadły i zostały różowe plamy. Dziwne bo robiłem zabieg żeby  pozbyć się dwóch blizn a mam ich co najmniej 3/4 razy więcej.  Czas do sesji się skraca a ja zastanawiam się co robić  żeby miejsca w których mam różowe blizny wróciły do prawidłowego koloru skóry.  Smaruje obecnie alantanem plus, mam w domu krem  no scar. Ale zależy mi na tym żeby przywrócić kolor mojej skórze jak najszybciej, umówiłem się na jutro na kwas migdałowy,ten co miałem na początku ale nie spodziewam się spektakularnych efektów.  Poradźcie mi jak, co zrobić żeby przywrócić prawidłowy kolor skóry,  zabiegi, kremy, cokolwiek.  Cena w granicach przyzwoitości.  Dziękuję za poświęcony czas,  pozdrawiam serdecznie

Offline ButterflyHurtowniaKosmety

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • www.butterflyhurt.pl - moje miejsce
Odp: Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-11-06, 11:32:07 »
W takim wypadku polecałbym wizytę u dermatologa.
Zaopatrzenie salonów kosmetycznych.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Bardzo proszę o pomoc.
« Odpowiedź #2 dnia: 2015-11-06, 13:09:14 »
Najpierw Dermatolog.
Obawiam się jednak, że na sesję będzie musiała być zaproszona zdolna wizażystka.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin