Autor Wątek: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?  (Przeczytany 5199 razy)

Offline goodeye

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« dnia: 2012-09-30, 10:43:22 »
Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
Niedługo mój ślub i chciałabym uzyskać piękne głębokie spojrzenie ale niestety mam bardzo cienkie i nieładne rzęsy. Chciałabym iść na przedłużanie rzęs wrocław ale boje się, że moje i tak już słabe rzęsy wypadną. Czy któraś z was ma doświadczenie w tej kwestii i może mi powiedzieć cos więcej.
« Ostatnia zmiana: 2017-04-23, 12:18:38 wysłana przez The Lady »

Offline nata40

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-10-03, 00:36:07 »
oczywiście że tak,mam na myśli metodę 1:1 życie rzęsy sztucznej uzależnione jest od życia rzęsy naturalnej

Offline Namalowana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-02-20, 21:55:33 »
jeżeli chcesz wyglądać pięknie to proponuję jednak powalczyć o własne rzęsy niż je niszczyć sztucznymi :) zainwestuj w odżywkę :) ja tak zrobiłam i w 2 miesiące już miałam na prawdę bardzo fajne rzęsy :) a po 6ściu wyglądają jak sztuczne doklejone takie sa długie i piękne :) ja używam takiej:

Offline Elvirqa90

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-02-21, 07:06:57 »
Naturalne rzęsy WYPADAJĄ!!! To jest normalne, cykl życia rzęsy to 3 miesiące, tak więc co trzy miesiące mamy NOWY KOMPLET RZĘS. W momencie kiedy przyklejamy rzęsy metodą 1:1 sztuczna rzęsa wypada razem z naturalną. Jest to jak najbardziej naturalne. Ale... Właśnie jest jedno ale... Jeżeli masz słabe swoje rzęsy i są one krótkie, to ważne jest jakie długie przyklejasz rzęsy sztuczne i jakie grube.
W momencie kiedy do "cieniutkich" swoich rzęs przykleimy grube rzęsy sztuczne (różnie firmy je nazywają, np Extreme) to jest szansa  że Twoje zostaną nadmiernie osłabione i będą wypadać intensywniej niż wypadałyby w naturalnym cyklu. Tak samo jest z długością, nie każda firma na to zwraca szczególną uwagę. Firma na której my pracujemy OWSZEM, aby przedłużenie rzęs było "bezpieczne" dla naszych rzęs nie może wynosić więcej niż 30-50% długości naturalnych rzęs. Ważny jest też rodzaj rzęs, czy są to rzęsy syntetyczne, czy naturalne, czy pośrednie i rodzaj kleju, ale najczęściej jest tak, że "dobry produkt" to wyższa cena. I niestety tak u nas jest:) Ale mimo wszytsko warto. Nosiłam rzęsy przez 1 rok, systematycznie uzupełniając i niech mi nikt nie mówi, ze później swoje się ma słabe;) Bo jak się miało swoje słabe no to się ma słabe;) POzdrawiam:)

Ps. Wydaje mi się, że na jednorazową przygodę i w dodatku w tak wazny dzień nie powinnaś się zastanawiać;) zacznij rzeczywiscie coś stosować do swoich rzes, ale na prezdłużanie kilka dni przed ślubem się umów;) Kilka dni, dlatego, że mogą być czerwone oczy. Jeżeli Ci "odżywka" zapewni efekt sztucznych rzes to zawsze z wizyty możesz zrezygnowac;)

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-11-04, 22:03:41 »
Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
Niedługo mój ślub i chciałabym uzyskać piękne głębokie spojrzenie ale niestety mam bardzo cienkie i nieładne rzęsy. Chciałabym iść na przedłużanie rzęs wrocław ale boje się, że moje i tak już słabe rzęsy wypadną. Czy któraś z was ma doświadczenie w tej kwestii i może mi powiedzieć cos więcej.

Rzęsy wypadają :) to naturalny cykl ich zycia. w ich miejsce wyrastaja nowe rzeski i tak co około 90 dni:)
Przedluzanie rzes nie uszkadza naturalnych rzes o ile  jest wykonane prawidlowo- tzn rzęsy przyklejone sa 1:1 a nie 1:3 :) ( jedna rzesa synetetyczna powinna byc doklejona do jednej rzesy naturalnej, rzesy naturalne nie powinny byc ze soba sklejone poniewaz jedne nie beda mogły swobodnie rosnąc, inne będą siłą wyrywane)
Mam nadzieje, ze trafisz na dobrego specjalistę i będzie zadowolona:) zabieg pozwala uzyskac świetne efekty :)  pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Xeria

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-04-20, 10:54:45 »
Ja właśnie też wolę zawalczyć o prawdziwe rzęsy niż iść od razu w sztuczne, teraz sobie zakupiłam parę kosmetyków do rzęs między innymi odżywkę, tusze do rzęs oraz serum. Myślę, że zdziałam coś tym a jeśli nie to dopiero zainteresuje się tematem rzęs sztucznych.

Offline sigmasig

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-05-15, 11:30:11 »
nie rozumiem kobiet które przedłużają sobie rzęsy
Nie pozycjonujemy się!

Offline emilunka04

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-05-27, 06:18:06 »
Proponuje przedłużyć rzęsy dobra kosmetyczka dobierze ci odpowiednia długość i grubość rzęsy do twoich rzęsek. Odzywka nigdy nie da takiego efektu. A na ślub...rzęsy obowiązkowo!!! Każdy chce wyglądać pięknie a rzesy to taka kropka nad i:)

Offline Kosmetolog.Patrycja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-07-07, 15:12:31 »
Naturalne rzęsy zawsze wypadają i nie ma się czym martwić.

Myślę, że pytanie raczej powinno brzmieć czy przez sztuczne rzęsy można osłabić swoje własne.
Często klientki pytają: "Czy jak ściągnę sztuczne rzęsy to będę mieć mniej swoich w stosunku do ilości rzęs przed założeniem tych sztucznych?" 

Moim zdaniem nie drogie Panie. Oczywiście zawsze jest ryzyko, że sztuczne rzęsy będą źle wykonane lub nie dobrane są indywidualnie. Może to powodować nie wypadanie ale łamanie ponieważ mogą okazać się one zbyt ciężkie w stosunku do naszych naturalnych.
Jednak jeżeli sztuczne rzęsy są wykonane prawidłowo i dobrane indywidualnie to ryzyko jest mniejsze.
Oczywiście zawsze jak zdejmiemy sztuczne rzęsy efekt wizualny jest "gorszy" przez co może się wydawać że naturalne rzęsy są osłabione.

Co do odzywek do rzęs proponowałabym jednak z nimi uważać, gdyż większość tych preparatów jest oparta na działaniu sterydu, który powoduje wzrost włosa. Nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem.

Offline Chantalle

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #9 dnia: 2017-10-12, 14:15:35 »
rzesy zawsze wypadają czy są przedłużane czy nie, jesli to ma być jednorazowe to przedłużanie jest ok, jednak jak efekt ma być dłuższy to lepiej jest odżywiać rzęsy by mieć piękne naturalne :)

Offline Werka90

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #10 dnia: 2017-10-12, 21:46:18 »
Mi po przedłużeniu zawsze wypadały i były w gorszym stanie.

Offline Filemonka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #11 dnia: 2017-10-26, 09:06:19 »
Niestety jeśli naturalne rzęsy są słabe i rzadkie to mogą po przedłużeniu wypaść :'/

Offline sylwek

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Odpowiedź #12 dnia: 2018-12-31, 13:52:16 »
Niestety wypadają i nic z tym zrobić nie możemy, mężczyźni też tak mają.
Nie pozycjonujemy się!